@takisobiektos Będzie na pewno walczyć do końca Magda to walczak nawet z bólem może to ugryźć
@FcPortoFan1999 Sił raczej wystarczy tylko pytanie czy przy takim obciążeniu nie zacznie znowu ją paraliżować w okolicach łydki bo wtedy bez serwisu ciężko będzie
A Penko tymi strzałami na jedno uderzenie to też dobry rywal dla Magdy bo nawet przy braku siły możesz liczyć że wyrzuci kilka takich prostych piłek
@zadafcb Magda może zrobić duży krok dla Igi jak wyrzuci Penko, ale bądźmy szczerzy nawet jak Łotysza to weźmie to Świątek sobie poradzi to jest jej kort domowy tutaj nikt nie ma większych szans jak tylko zdrowie Polce dopisuje
@esem91 Magda to dowiezie a nawet jeśli nie da rady to Świątek zniszczy Ostapenko tak jak mówił Piotr Sierzputowski na kortach RG nikt nie czuje się tak jak Iga (z wyjątkiem RaFy)
Ogólnie już sporo faworytów/faworytek odpadło z turnieju jak tak dalej pójdzie to Igulec jedzie bez straty seta do końca
@takisobiektos Magda się rozluźnia jak wygrywa seta, ale i tak powinna to domknąć w trzeciej partii bo Jelena nie będzie trafiać w linię do końca meczu
@FcPortoFan1999 Mecz z Valentovą to był najprawdopodobniej wydatek energetyczny dwóch lub nawet meczów bo tam miała skurcze mięśni, których nie zregenerujesz przez kilka dni
W ubiegłym sezonie jego braki tuszował Inigo, który non stop krzyczał żeby Jules czy Balde byli skoncentrowani, nie łamali linii i dobrze się ustawiali teraz tego zabrakło dlatego widać jak na dłoni, że bocznych obrońców Flick miał delikatnie mówiąc przeciętnych
@NOWYAD777 Jakoś nie widzę nikogo kto by się z Tobą zgodził żyjesz w jakiejś bańce a to śmierdzi mitomanią
Większość ludzi, którzy sympatyzują z tradycją i romantyzmem w piłce to wręcz gardzi takimi szkodnikami jak Laporta, który jest większym krętaczem i oszustem niż ktokolwiek przed nim
Jak dla Ciebie typ który wydaje pieniądze, które nie należą do niego, aby żyć w luksusie i robi to zadłużając klub na niespotykaną dotąd skalę to współczuję głupoty
Czasem mam wrażenie, że poziom intelektualny narodu polskiego to zatrzymał się w epoce kamienia łupanego pełno wszędzie jaskiniowców, a zezwierzęcenie sięga zenitu
No nic wypada mi tylko pogratulować, że z takim systemem wartości możesz codziennie sam siebie oszukiwać...
@Aequlibre Byli mistrzem w 2013/14 więc do ostatniej kolejki La Ligi 2014/15 dzierżyli to miano zwłaszcza, że tytuł rozstrzygnął się w przedostatniej kolejce właśnie po meczu na Atletico na starym stadionie przed Metropolitano
W UCL Barca wtedy nie grała na Atletico, więc nie pokonali mistrzów Hiszpanii ale rozumiem o co Ci chodziło
@Arkon Griezmann i Ibra bez wątpienia. Co do Cou i Dembele to w tamtych czasach Barca mogła lepiej zastąpić Inieste i Neymara, aczkolwiek ich poziom był kilka razy wyższy niż to co prezentowała wspomniana wcześniej dwójka.
Na trzeciego można się spierać czy Gomes wyprzedził Ukraińca
Za wolny na bok obrony przy takim stylu gry bo zbyt często jest objeżdżany przez szybkich skrzydłowych on by idealnie się wpasował jako jeden z trójki stoperów przy ustawieniu Atletico albo Interu bo taki defensywny, zwarty mur obronny to dla niego naturalne środowisko
@Ramos9248 Nie każda chce piłkarzyka bo większość tych typów to ego topy, więc romantyzm diabli biorą. Do tego ryzyko zdrady jest kilkukrotnie wyższe, a komunikacja w związku leży bo brakuje tematów do rozmów.
@lmdrejko Wierzysz w to? Szczyt możliwości Szwagrów i Deco to kolejne wypożyczenie Rashforda, albo jego wykup za dwukrotność jego wartości + gigantyczna pensja
Kto kibicuje Barcelonie ten się w cyrku nie śmieje:P
Bez przesady PSG to półka wyżej i nie ma sensu się oszukiwać zaraz Deco ściągnie Rashforda za 30 baniek z gigantyczną pensją co przecież jest luka płacowa po odejściu Lewego
Barca musi mieć luksusowego rezerwowego bo przecież kapitalna ekonomia klubu pozwala na wydawanie chorej kasy na zmienników podstawowych graczy;)
Nieudolny zarząd Laporty jak zwykle potrafi wszystko koncertowo spierdolić jak oni wydadzą 30 baniek na Rashforda, a na środku obrony będzie grał Araujo to brawo dla Deco za świetne okienko jak zwykle wzmocnienia precyzyjne:)
1
@takisobiektos Będzie na pewno walczyć do końca Magda to walczak nawet z bólem może to ugryźć
@FcPortoFan1999 Sił raczej wystarczy tylko pytanie czy przy takim obciążeniu nie zacznie znowu ją paraliżować w okolicach łydki bo wtedy bez serwisu ciężko będzie
A Penko tymi strzałami na jedno uderzenie to też dobry rywal dla Magdy bo nawet przy braku siły możesz liczyć że wyrzuci kilka takich prostych piłek
0
@Zoker Wszyscy poza typem z Kamerunu byli po swoim prime, więc to nie mogło wypalić
1
@zadafcb Magda może zrobić duży krok dla Igi jak wyrzuci Penko, ale bądźmy szczerzy nawet jak Łotysza to weźmie to Świątek sobie poradzi to jest jej kort domowy tutaj nikt nie ma większych szans jak tylko zdrowie Polce dopisuje
0
@esem91 Magda to dowiezie a nawet jeśli nie da rady to Świątek zniszczy Ostapenko tak jak mówił Piotr Sierzputowski na kortach RG nikt nie czuje się tak jak Iga (z wyjątkiem RaFy)
Ogólnie już sporo faworytów/faworytek odpadło z turnieju jak tak dalej pójdzie to Igulec jedzie bez straty seta do końca
0
@takisobiektos Magda się rozluźnia jak wygrywa seta, ale i tak powinna to domknąć w trzeciej partii bo Jelena nie będzie trafiać w linię do końca meczu
@FcPortoFan1999 Mecz z Valentovą to był najprawdopodobniej wydatek energetyczny dwóch lub nawet meczów bo tam miała skurcze mięśni, których nie zregenerujesz przez kilka dni
0
Za mało takich operacji typu low cost hight profit przecież jakby tak działali od początku kryzysu to już by dawno wyszli na spory plus w FFP
1
W ubiegłym sezonie jego braki tuszował Inigo, który non stop krzyczał żeby Jules czy Balde byli skoncentrowani, nie łamali linii i dobrze się ustawiali teraz tego zabrakło dlatego widać jak na dłoni, że bocznych obrońców Flick miał delikatnie mówiąc przeciętnych
1
@jackoFR Wyjątek potwierdza regułę
0
@NOWYAD777 Hameryka i wszystko jasne mogłem się domyślić z jakim ananaskiem mam doczynienia
Konto założone w lutym więc multi ;)
0
@NOWYAD777 Jakoś nie widzę nikogo kto by się z Tobą zgodził żyjesz w jakiejś bańce a to śmierdzi mitomanią
Większość ludzi, którzy sympatyzują z tradycją i romantyzmem w piłce to wręcz gardzi takimi szkodnikami jak Laporta, który jest większym krętaczem i oszustem niż ktokolwiek przed nim
Jak dla Ciebie typ który wydaje pieniądze, które nie należą do niego, aby żyć w luksusie i robi to zadłużając klub na niespotykaną dotąd skalę to współczuję głupoty
Czasem mam wrażenie, że poziom intelektualny narodu polskiego to zatrzymał się w epoce kamienia łupanego pełno wszędzie jaskiniowców, a zezwierzęcenie sięga zenitu
No nic wypada mi tylko pogratulować, że z takim systemem wartości możesz codziennie sam siebie oszukiwać...
0
@Aequlibre Byli mistrzem w 2013/14 więc do ostatniej kolejki La Ligi 2014/15 dzierżyli to miano zwłaszcza, że tytuł rozstrzygnął się w przedostatniej kolejce właśnie po meczu na Atletico na starym stadionie przed Metropolitano
W UCL Barca wtedy nie grała na Atletico, więc nie pokonali mistrzów Hiszpanii ale rozumiem o co Ci chodziło
0
@Aequlibre Mistrzem Hiszpanii było wtedy Atletico więc nie do końca;)
0
@NOWYAD777 Dobra gościu takie gadanie że wszystko jest zasługą gościa, który pali cygara za klubową kasę i żyje na koszt Socios to gruba przesada
Jak tak łatwo można Cię kupić populizmami to współczuję w życiu realnym bo każdy krętacz może Tobą manipulować dla korzyści
Myślenie nie boli, a za naiwność i łatwowierność zapłacisz podwójnie
0
@Arkon Griezmann i Ibra bez wątpienia. Co do Cou i Dembele to w tamtych czasach Barca mogła lepiej zastąpić Inieste i Neymara, aczkolwiek ich poziom był kilka razy wyższy niż to co prezentowała wspomniana wcześniej dwójka.
Na trzeciego można się spierać czy Gomes wyprzedził Ukraińca
1
Pionek bez charakteru idealnie by się sprawdził w reżimowych mediach jako aparatczyk
0
@NOWYAD777 Wygodnie jest być naiwnym bo nie trzeba myśleć
1
@July_6_BcN Swojaki to bomba bo wiesz wszystko o produkcie:)
2
Za wolny na bok obrony przy takim stylu gry bo zbyt często jest objeżdżany przez szybkich skrzydłowych on by idealnie się wpasował jako jeden z trójki stoperów przy ustawieniu Atletico albo Interu bo taki defensywny, zwarty mur obronny to dla niego naturalne środowisko
0
@July_6_BcN Masz jakieś upatrzone pole? ;P
0
@Ramos9248 Nie każda chce piłkarzyka bo większość tych typów to ego topy, więc romantyzm diabli biorą. Do tego ryzyko zdrady jest kilkukrotnie wyższe, a komunikacja w związku leży bo brakuje tematów do rozmów.
0
@Herbert Śliski typ nawet z Madryciarzami trzymał z początku, ale Perez nie dał się kiwać i gościa wyeliminował z kręgu znajomości:)
0
@Xavi0914 Polityka klubu? Puste slogany bez pokrycia
Lepiej przecież przepalić wszystkie zaoszczędzone pieniądze na Rashforda, który w najważniejszych meczach sezonu nie podnosił się z ławki
Ale przecież zwalnia się luka płacowa więc trzeba ją błyskawicznie zasypać ~ Logika Szwagrów
0
@lmdrejko Wierzysz w to? Szczyt możliwości Szwagrów i Deco to kolejne wypożyczenie Rashforda, albo jego wykup za dwukrotność jego wartości + gigantyczna pensja
Kto kibicuje Barcelonie ten się w cyrku nie śmieje:P
0
@NOWYAD777 Tak samo jak PO z PiSem na zmianę sprząta burdel na zmianę po poprzednikach. Dorośniesz to zrozumiesz, że polityka to szambo
2
@Limaker Pasowałby do profilu taktycznego Flicka aczkolwiek Schjelderup to jego lite wersja można go wyciągnąć za ułamek wartości Kvary :)
0
Bez przesady PSG to półka wyżej i nie ma sensu się oszukiwać zaraz Deco ściągnie Rashforda za 30 baniek z gigantyczną pensją co przecież jest luka płacowa po odejściu Lewego
Barca musi mieć luksusowego rezerwowego bo przecież kapitalna ekonomia klubu pozwala na wydawanie chorej kasy na zmienników podstawowych graczy;)
0
Nieudolny zarząd Laporty jak zwykle potrafi wszystko koncertowo spierdolić jak oni wydadzą 30 baniek na Rashforda, a na środku obrony będzie grał Araujo to brawo dla Deco za świetne okienko jak zwykle wzmocnienia precyzyjne:)
0
30 baniek za Rashforda to jedynie Szwagry i Deco mogą zapłacić nieźle United na tym wyjdzie bo znaleźli frajera
1
@Bogan Inter też grał zamknięty a dostał piątkę, Real i Atletico również grały full defence a dostały po czwórce;)
Arsenal też dostanie taką trójkę minimum :)
1
Flick jest zachwycony Rashfordem dlatego Anglik gra w każdym meczu sezonu!