@blaugrana16 Alvarez jest idealny pod Cholismo dlatego on tak dobrze się odnalazł w Atletico to jest bardziej Griezmann profilowo niż typowy napastnik pola karnego
@Hadim Eric Garcia robił lepsze wrażenie od Kounde na prawej obronie, a to powinno dać sporo do myślenia.
Poza tym Kounde to nigdy nie był nominalny prawy obrońca i nigdy takowym nie będzie dlatego też jego występy to często parodia boiskowa
To jest idealny boczny stoper przy trójce defensorów bo wtedy ma asekurację cofniętych pomocników i gra znacznie głębiej niż oczekuje Flick od gracza na tej pozycji
Na miejscu Deco bym rozważył sprzedaż Julesa latem aby wzmocnić środek obrony i atak bo to bardziej wrażliwe pozycje wymagające uzupełnienia
Nie wiem co muszą zrobić jeszcze te wszystkie oszołomy z koryta "okrągłego stołu" aby ludzie zobaczyli, że wybór między partią X i Y wraz z przystawkami oraz kontrolowaną opozycją (solidaruchy) to wciąż PRL pod płaszczem "demoludu"
@MirusAmisz Real wygra ten klasyk bo Tebas zrobi wszystko żeby różnica punktowa była możliwie jak najmniejsza dlatego wykorzysta do tego wszystkie możliwe sposoby
@Arden Lepper to była ścisła elita Rzeczypospolitej, który nie dał się kupić Gloablistom z Davos nie ma sensu porównywać takiej osobowości do szeregowego posła Litewki.
To był wypadek drogowy takich sytuacji jest setki dziennie tylko akurat mało kogo obchodzi śmierć jakiegoś Kowalskiego bo dla ludzi tylko status jest wyznacznikiem uwagi
0
@MsBarca PSG handi 1,5+
0
@blaugrana16 Alvarez jest idealny pod Cholismo dlatego on tak dobrze się odnalazł w Atletico to jest bardziej Griezmann profilowo niż typowy napastnik pola karnego
1
@MiKoFCB PSG ma lepszą obronę i lepszą pomoc.
Do tego Lucho jest taktycznym bossem nie ma szans żeby Bayern dziś wygrał
Rewanż w Monachium to będzie inna historia
1
@Bykunn Vini i Mapet może Beli tak samo, ale taki Mourinho potrafił okiełznać ego w szatni
Z drugiej strony wojna domowa w Madrycie byłaby na rękę Barcy, więc dobrze jakby mimo wszystko Floro poszedł po Jose
1
@Bykunn Mou miałby autorytet szatni nawet większy niż Jurgen Klopp
1
Davies na Hakimiego, schodzącego do prawej flanki Dembele i sporadycznie atakującego bokiem Doue to będzie gwóźdź do trumny Bayernu!
Vitinha i Jamal wracają na najważniejsze mecze sezonu fajny widowiskowy meczyk się szykuje :D
12
Barca Pepa vs Real Mou to był peak piłki nożnej! Nigdy nie było lepszej ery w piłce niż okres 2009-2013!
0
@AmigoBlancos PSG wygra pierwszy mecz. Pytanie czy Bayern się nastawi na kontry jak w meczu grupowym czy będzie ryzykować
1
@A4ron PSG jest najbardziej kompletnym zespołem od czasów Barcelony Pepa i to nie jest żart
To jak oni podręcznikowo grają w sposób zespołowy, jak się rozumieją na boisku i wzajemnie uzupełniają to inny wymiar piłkarskiej świadomości;)
Obrona + Pomoc PSG jest znacznie lepsza od Bayernu, do tego atak jest tylko minimalnie słabszy
Lubię obydwa zespoły — NIE KLUBY! , ale Lucho zasłużył na back to back UCL
0
@tomek8756 Mou ich złapie za mordy i będą chodzić jak w zegarku Galacticos 2.0
0
@mekston Sinner to ulepszona wersja Novaka to może być gość co złamie każdy rekord dosłownie i w przenośni
1
@Bzyczekk Teraz ta autostrada jest gdy gra Kounde
0
Szykuje się następny Griezmann, ale tak to jest jak klubem zarządza banda nieudaczników.
1
@CichaczFotelowy Lewy nie dał rady wygrać rywalizacji z Ferranem Torresem, a miałby zostać w Barcy i zarabiać więcej niż Yamal, Pedri i Raphinia?
Lekko słonko komuś przegrzało styki ;)
0
@addept Rapha to nie skrzydłowy;) Griezmann, Coutinho i Messi też nigdy skrzydłowymi nie byli
0
@Hadim Eric Garcia robił lepsze wrażenie od Kounde na prawej obronie, a to powinno dać sporo do myślenia.
Poza tym Kounde to nigdy nie był nominalny prawy obrońca i nigdy takowym nie będzie dlatego też jego występy to często parodia boiskowa
To jest idealny boczny stoper przy trójce defensorów bo wtedy ma asekurację cofniętych pomocników i gra znacznie głębiej niż oczekuje Flick od gracza na tej pozycji
Na miejscu Deco bym rozważył sprzedaż Julesa latem aby wzmocnić środek obrony i atak bo to bardziej wrażliwe pozycje wymagające uzupełnienia
3
@Kapitan hawk Polityką się interesują tylko NPC'ty
Nie wiem co muszą zrobić jeszcze te wszystkie oszołomy z koryta "okrągłego stołu" aby ludzie zobaczyli, że wybór między partią X i Y wraz z przystawkami oraz kontrolowaną opozycją (solidaruchy) to wciąż PRL pod płaszczem "demoludu"
3
Laporta po trupach do celu nic nowego
0
@MirusAmisz Real wygra ten klasyk bo Tebas zrobi wszystko żeby różnica punktowa była możliwie jak najmniejsza dlatego wykorzysta do tego wszystkie możliwe sposoby
0
@Cules69 Barcy nie stać na Rashforda dlatego go nie wykupią bo chcą tańszych opcji
1
@Arden Lepper to była ścisła elita Rzeczypospolitej, który nie dał się kupić Gloablistom z Davos nie ma sensu porównywać takiej osobowości do szeregowego posła Litewki.
To był wypadek drogowy takich sytuacji jest setki dziennie tylko akurat mało kogo obchodzi śmierć jakiegoś Kowalskiego bo dla ludzi tylko status jest wyznacznikiem uwagi
0
Tak samo miał przyjść Nico Williams. Bez dużych sprzedaży z klubu tylko naiwniacy mogą wierzyć w takie spekulacje!
23
Papużki się postarają żeby Real się zbytnio nie zmęczył bez klasykiem;)
1
@fotohobby Dosłownie klub mem nawet Tebas ich nazwał "klubem płaczkiem" ;)
@kamillek88 Oni mają nawet swoich ludzi do rozstrzygania takich sporów jak właśnie afera Negreiry etc
0
Większej bzdury już się nie da napisać te hiszpańskie dzienniki to mają tupet!
0
@fotohobby Real nikomu nie zrobi szpaleru człowieku prędzej by woleli zbojkotować mecz i oddać walkowerem niż zrobić szpaler największemu rywalowi
0
Mendes wciśnie Deco tego pachołka Leao to jest pewne
0
Jeden z moich ulubionych zawodników to nie oznacza, że trzeba szastać kasą w sytuacji w której klub ledwo spina budżet płacowy!
0
Ulubieńcem Deco jest Olmo nie bez powodu go ściągnął kiedy zespół potrzebował skrzydłowego;)
0
Bartomeu i Laporta są jak PiS i PO. To zawsze jest wina tego co oddaje władze;)