1

@grzechu1999 Kounde to nigdy nie był boczny obrońca ten eksperyment nie ma racji bytu!

Oby zaakceptowali ofertę z wysp bo można zarobić 60-80m za niego, a grać będzie kim bo młodsi Fort i Espart posiadają cechy, których sam nigdy mieć nie będzie

8

Brawo Lucho zbudowałeś najlepszy projekt od czasów Prime Barcelony Pepa! To jak taktycznie i zespołowo gra ten Paryski zespół przypomina właśnie najwspanialsze czasy dla Cules

Doceniam też sezon dla Bayernu otarli się o tryplet, ale trafili na maszynę z którą tak naprawdę każdy by poległ

Oby Flick zbudował taki projekt, aby Barca mogła w najbliższych dwóch trzech sezonach rywalizować z takim superteamem jak obecne PSG

1

Takie cuda to nawet w Tworkach są rzadko spotykane :P

0

Lapcio będzie się upierać żeby przedłużyć Lewego byle interesiki z Zahavim kwitły;)

1

Paychitryk tam mają w szatni nie trzeba szukać szpitala na miejscu :)

1

Lapcio wypuści wszystkie perełki niestety dla niego liczy się tylko jego własny stołek a nie przyszłość klubu

0

@FcPortoFan1999 Tym trzecim miał być Rune*

Nie wiem jak będzie wyglądać fizycznie po takiej kontuzji

Jeszcze Draper i Fonseca mają spore szanse żeby wejść do panteonu :)

0

@Giwera To byłoby identyczne jak Prime Barca vs Obecne PSG

Dawna Era zawsze przegra z nowszą erą bo fizycznie, technologicznie i psychologicznie czas wzmacnia system ciągłą innowacją, aktualizacją, lepszą metodyką etc

Można się spierać, że Barca była lepsza piłkarsko aczkolwiek obecne PSG tempem i intensywnością gry samą fizycznością by zabrało nogi Barcelonie po prostu nie mogliby zagrać swojej najlepszej piłki

To samo Sinner jak bardziej Novak 2.0 naturalnie jest ewolucją tego typu gracza z lepszą motoryką, zasięgiem, serwisem i siłą ognia

@FcPortoFan1999 Miała być pustka po wielkiej erze Big 3 a tymczasem dwóch nowych gigantów robi wrażenie jakby byli jeszcze lepszymi graczami niż starzy mistrzowie pod pewnymi względami;)

Nigdy nie będzie ery bez wyraźnego hegemona co dobitnie pokazuje układ sił w każdym sporcie

0

Ależ to byłaby bolesna weryfikacja rzeczywistości Kloppa

1

@FcPortoFan1999 Myślę, że wyższy sufit oznacza stricte znak większości

Zawsze uważałem, że consistency można wypracować przez lata, ale poziom bazowy osiągasz w peaku

To samo było pod koniec zeszłego roku z Vitality, a jednak wygrywają debatę GOAT Teamu

1

@mekston Peak Sinnera jest wyższy niż peak formy Novaka jedynie długowieczność Serba wciąż jest niedościgniona

@FcPortoFan1999 Nie brzmi to znajomo? ;)

0

@Filipem Niezły steryd jak ma 25cm w bicu;)

Bardziej już Carlos wygląda na 'naturala' który po cichaczu tankuje z zakazanej stacji

0

@FcPortoFan1999 Lepszy niż Novak bez dyskusji tak samo jak Vitality jest lepsze niż Astralis

Agresja > Pasywność

0

City nie chciało kiedyś fdJ? Można się dogadać:)

1

Dlatego chcą sprzedać Raphinie bo chcą wydać 120m na Griezmann 2.0

2

@blakkudium Z Bayernem to mecz loteria bo obie drużyny grają bez obrony, więc dzień meczowy by rozstrzygnął taki mecz + Flick zna Bayern więc teoretycznie Barca powinna mieć przewagę mentalną

Z PSG to szanse są mniejsze niż z Interem bo to kryptonit Barcy + Lucho zna Barcę jak nikt inny

2

@Pawlak1992 To ma najwięcej sensu bo Flick bardzo chciał Nico, ale po co oni tego Olmo ściągali za takie pieniądze?

Nikt nie wyłoży nawet połowy tego za Olmo i będzie trzeba się z nim męczyć teraz mimo, że piłkarsko jest okej to jednak będzie hamował rozwój Fermina i Gaviego

Rapha mógłby grać jako f9 żeby zejść do boku od czasu do czasu, aby zawiązać grę kombinacyjną choćby z Yamalem po prawej stronie

Jeśli nie udało się z Nico to najbliżej jego profilu jest Antonio Nusa z Lipska za podobne pieniądze to powinna być opcja priorytetowa

Schjelderup jako Kvaradona Light jest też całkiem okej alternatywą bo to gracz z dobrym przeglądem pola i wysokim IQ co jest kluczowe przy grze na małej przestrzeni

4

Dlaczego w tym klubie nikt nie pomyśli, żeby przesunąć Raphinie do środka? Czy Ferran i Olmo też nie zaczynali gry od boku żeby po jakimś czasie grać bliżej centrum?

Przecież tutaj nie potrzeba Alvareza tylko maszyną do pressingu jest Raphinia, można na nim budować skład wtedy zamiast wydawać ponad 80 baniek można wydać 40-60m na perspektywiczego młodego skrzydłowego, który będzie gryzł trawę w pressingu i od czasu do czasu wchodził w pojedynki 1v1 żeby nie uzależniać gry drużyny od jednego człowieka co cały piłkarski świat już dawno zweryfikował.

W nowoczesnym futbolu faz przejściowych musisz mieć OBA dynamiczne skrzydła bo jeśli tego brakuje to rywale będą się ustawiać żeby wyłączyć Yamala nie czując zagrożenia z lewej strony

Obronę też trzeba wymienić bo boki obrony są kluczowe przy budowaniu przewagi w wolnych strefach, a ktoś musi być liderem tej wysokiej linii — żeby offside trap wróciła do łask

0

@LukaszFan Ciężko dostać lepszego zawodnika, ale akurat na lewej stronie bardziej by pasował Schjelderup albo Nusa z dryblingiem bo Rapha tego nie ma

Ostatni dzwonek żeby zarobić na transferach a kogoś będzie trzeba sprzedać.

Jak nie uda się podpisać nowego napastnika to bym chyba rozważył wypróbowanie Brazylijczyka w funkcji Dembele z PSG Lucho

1

Jak dadzą 150 baniek w płatności jednorazowej to bym się zgodził, ale trzeba brać pod uwagę, że jego charakteru lidera nie sposób będzie zastąpić.

Z drugiej strony on i Yamal na dłuższą metę będą ciągnąć ten zespół w dół bo jeden i drugi chcą być 'SuperStar' Złotej Piłki

Taka wewnętrzna rywalizacja odbija się na funkcjonowaniu zespołu co pokazał przykład Mapeta i Viniego w Realu

0

@Bzyczekk Nie porównuj stylu gry Deschampsa do stylu gry Flicka bo to jak porównać Pepa do Mou

Francja Deschampsa gra to samo co Inter czyli nowoczesne Catenaccio tam każdy ma bronić, głęboko i kompaktowo więc taki Julesa mimo słabej gry 1v1 w defensywie zawsze będzie miał asekurację cofniętych pomocników i wracającego bocznego pomocnika

Flick nie może sobie pozwolić żeby taki zapalnik jak Kounde zawalał bramki bo nie mamy Haalanda ani Kvaradony co wspólnie z Yamalem by zrobili ponad 100 bramek w sezonie

Bayern ma drewnianą obronę na bokach obrony i wcale nie dużo pewniejszy środek obrony, ale oni mają tyle jakości z przodu że nawet jak stracą pięć bramek to minimum te cztery wcisną

Jeśli projekt ma iść do przodu to trzeba usuwać niepasujące elementy kadry jak właśnie Araujo, Kounde czy fdJ żeby zarobić na potencjalne wzmocnienia środka i boków obrony + lewego skrzydła + środka ataku

0

W końcu realna opcja na możliwości kontaktowe Deco

2

@July_6_BcN Od kilku lat plaga jest porażająca, a najgorsze że to jest dostępne dla dzieci.

Świat zmierza w kierunku totalnego zwierzyńca

0

Lucho to GOAT uwielbiam jego osobowość, styl gry i filozofię.

Obok Pepa, Kloppa i Flicka to elita trenerów!

0

@Bzyczekk Kounde nie jest Prawym Obrońcom dopóki tego nie zrozumiesz to nie ma sensu dyskutować.

Inigo sprawił, że obrona grała poprawnie ale non stop musiał korygować ustawienie Kounde i Balde bo obydwaj notorycznie łamali linię spalonego!

Nie mówię, że Dest będzie zbawieniem prawej strony defensywy, ale zdecydowanie by bardziej pasował do chaotycznego stylu gry 1 na 1 w którym Francuz nie daje sobie rady bo jest za wolny i zbyt ociężały z piłką i bez niej

2

Ze skrajności w skrajność. Jakby jakaś typiara nazwała typa w ten sposób to by nawet nie było grzywny! Dlaczego równość działa w jedną stronę?

1

@partymaker Największe wrażenie robi apozycyjność zespołu Lucho, elastyczność ustawienia i adaptacja taktyczna w trakcie meczu

Bayern też gra piękna piłkę, ale tam każdy zawodnik trzyma tam pozycję co jest przeciwieństwem PSG

Nowoczesny futbol będzie zdecydowanie odchodzić od struktury i przywiązania do pozycji

2

@Adran360 W takim razie w 51' powinno być wapno dla Paryża bo Kvara uderzając nogą w udo Upamecano też się wyłożył jak wcześniej nurek Diaz

0

@MiKoFCB Na podstawie kilkunastu minut jednego meczu wyciągasz wnioski, że obrona PSG zaprzecza statystykom?

Paryż Lucho nie gra antyfutbolu jak kluby z Włoch albo Atletico czy inny Arsenal tylko grają nowoczesny apozycjny futbol oparty na ciągłej wymianie pozycji i kontrolowaniu piłki do tego są najlepsi w zakładaniu zorganizowanego pressingu

Dawno nie było takiej drużyny jak obecne PSG żeby każdy element drużyny tak dobrze pasował względem systemu

Lucho stworzył potwora totalnego jak niegdyś Pep Barcę

0

@kamil1984 Z PSG byłoby krucho, ale Flick zna Bayern jak własną kieszeń dlatego z nimi by mogło być łatwiej;)

Za dwa lata Barca powinna być na miejscu tych drużyn jak uda się sprzedać kilku drewniaków i postarać się o sprowadzenie 3-4 zawodników do obecnej wizji trenera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?