0

@fotohobby MU znalazło frajera...

0

@Chudini123 W środku pola Eric to tykająca bomba akurat on nie powinien grać w pomocy najgorsza opcja

0

@tamer Flick poszedł drogą Ernesta Valverde czyli gramy bez pressingu, zachowawczo i na przeczekanie

0

Ten Eric w środku pola to jakaś kpina, ale może uda się dotrwać do 60 min bez wylewu, Gavi i Fermin na ławce w meczu na materace?

Jak Flick myśli, że Rashford i Lewy będą biegać w pressingu jak Diaz i Kane, a do tego będą wracać do obrony żeby pomagać w odbiorze...

Przecież to wygląda jakby Simeone totalnie wygrał taktycznie ten mecz samym planem zobaczcie na ustawienie Atletico tam w środku pola materace zmiażdżą fizycznie, a na bokach mają jeszcze większą przewagę

Bez wzmocnień co najmniej trzech pozycji nie ma czego się spodziewać bo obecnie Europa jest poza zasięgiem

0

@fotohobby PSG go wykupi za 70-80 i nie będzie problemu z kontraktem bo chciał już tam grać

Lucho mu przedstawi projekt sportowy PSG zobaczy, że może zarobić podobne pieniądze, ale będzie podstawowym zawodnikiem (kluczowym w środku pola)

W Barcelonie Flicka tego nie dostanie bo nie pasuje do stylu gry pivota takiego jakiego oczekuje od niego sztab szkoleniowy

Ważne żeby piłkarz dostał komfortowe warunki, a klub mógł zaoszczędzić na kosztach jego utrzymaniu

0

@fotohobby Nie wiem dokładnie jak wyglądają takie negocjacje od kulis, ale przecież można im postawić jakieś warunki typu, 'szukajcie sobie nowego klubu' wtedy agent takiego piłkarza musi rozmawiać z innymi klubami.

To jest niezdrowe żeby duży klub sportowy nie potrafił załatwiać spraw wewnętrznych w należytym porządku, wystarczy powiedzieć 'nie liczymy na ciebie', 'nie chcemy kontynuować współpracy'

Holender chciał grać w PSG albo City zanim zgłosiła się do niego Barcelona, więc jeśli teraz prowadzi z tymi klubami rozmowy to musi liczyć się z tym, że jego czas w Katalonii zbliża się ku końcowi.

PSG zaoferowało 50-60m, Barca odrzuciła ofertę bo oczekują 70-80m więc jeśli PSG negocjuje transfer to kluby się dogadają.

Projekt sportowy PSG w tym momencie jest najlepszym na świecie, dlatego ostatnio skradli nam wychowanka.

fdJ pójdzie do Paryża bo to najemnik, mimo mojej sympatii do jego stylu gry to lepiej by pasował do maszyny Lucho niż nowo budowanego projektu Flicka.

Bernal już daje więcej w obronie, strzela bramki i wspiera pracę Pedriego do tego jego styl gry jest bardziej kompatybilny z wizją Flicka, dla mnie jest jednoznaczne że Frenkie zaraz odejdzie.

1

@Bernard777 Znaczy ja oglądam Inter i widzę potencjał Yoana jak wchodzi z ławki, ale zobacz, że on jest idealny do bezpośredniej gry długą piłką w czym Inter jest naturalny, a Barca gra kombinacyjnie w trójkątach, więc to nie byłoby dla niego komfortowe.

Mam nadzieję, że Ferran zostanie sprzedany, Rashford wróci do MU, Barca wypchnie z klubu kominy płacowe (Fati, Christensen, Stegen, Pena)

Może PSG wyłoży 60-80 baniek za fdJ, a jakiś klub da 70-80m za Kounde wtedy można rzeźbić...

Jeszcze bym rozważył sprzedaż Araujo bo nie ufam jego mentalowi, a można uzyskać dobre pieniądze i zwolnić jego pensje

Nie wiem czy Lewy zostanie bo może się skusić na ofertę Juve, a wtedy Fisnik Asllani byłby idealnym dopełnieniem systemu.

Cancelo+Grimaldo za około 40m to byłby niewielki nakład, który z miejsca poprawia dynamikę bocznych, a Eric byłby dostępny na środek obrony i prawy bok obrony

Bastoni jako partner dla Cubarsiego brzmi nieźle, ale zależy jak Deco rozdysponuje karty bo od niego zależy czy będzie możliwe, aby 1:1 do lipca zostało dopięte

A duet Norwegów Nusa+Schjelderup to byłby kosmos, ale żeby to się stało to spora część wymienionych przeze mnie graczy, musiała by odejść, a klub musiałby pozyskać przychody na taką operację

0

@Kacper1432 Nie sądzę, żeby Rashford miał miejsce żeby mógł się rozpędzać bo on nie nadaje się do takich meczów, tutaj będzie mecz zamknięty i jego decyzje to często strata piłki.

Bez Raphy nie będzie pressingu, a jak wyjdą Rash i Lewy od pierwszej minuty to można od razu piłkę oddać bo dziury będą potężne...

Bernala też nie będzie, ale może Gavi nadrobi fizycznością w środku

0

Znowu żaden dziennik nie trafi składu bo zamiast Kounde będzie Eric na prawej obronie, a jako buldożera środka ujrzymy Gaviego

0

@Natalia12345 Problem jest taki, że tego nominalnego lewego skrzydłowego nie widzieliśmy w Barcelonie od kilku lat

Ani Rapha ani Rashford to też nie są typowi szeroko grający skrzydłowi, dlatego teraz Cancelo, a wcześniej Balde grają maksymalnie szeroko

Dopiero jakby udało się wypchnąć kilku graczy z kadry to można spróbować ściągnąć takiego dryblera jak Antonio Nusa, albo świetnego w grze kombinacyjnej na małej przestrzeni Andreasa Schjelderupa (choć to też profil zawodnika operującego w pół przestrzeni)

0

@partymaker Casado jako zmiennik Bernala, a fdJ truchtem do PSG ;)

0

@Aequlibre Grimaldo + Cancelo na plus warto sprowadzić, ale Rashford niech wraca do MU

Lepiej brać Schjelderupa za 20m co zarabia ułamek tego co Anglik

1

@Bernard777 Bonny nie pasuje, bardziej Fisnik Asllani by siadł;)

A Schjelderup jest kotem :) Jak wypchną fdJ i Ferrana, Araujo etc to można dołożyć jeszcze na Nuse

0

@Doktor_Lubicz fdJ to przykład gościa, którego musisz posadzić na ławie żeby go zmusić do odejścia i przy okazji zaznaczyć, że Bernal jest podstawowym pivotem.

0

@Cule6173737377171 Na lewe skrzydło Nusa+Schjelderup

0

@Guillegavira Eric musi grać na prawej obronie bo Kunde jest po kontuzji i bardzo słaby sezon rozgrywa

Zresztą Bernala Eric nawet w połowie nie zastąpi, a Gavi może dołożyć pressing i odbiór piłki w biegu czego Eric nie potrafi

0

@Natalia12345 Bayernowi się zawsze ciężko grało na SB

Zobacz jak podobny był to mecz do Barca vs Atletico

Tutaj Bayern grał bardzo wysoko, trzymał piłkę i przeciążał boczne strefy (Barca Flicka gra bardzo podobnie)

Real jak Atletico zwarty mur obronny, niski pressing i ciągłe piłki za plecy obrońców to jest cholerna broń na styl gry Flicka i Bayernu

To są takie dwa dwumecze, że naprawdę jedna akcja taka jak Cancelo po szarży skrzydłem może przesadzić o losach awansu, a te Madryckie zespoły bardzo lubią grać na wysoko ustawioną linię obrony

0

@Guillegavira Zależy od jego organizmu, ale nawet jak by wyszedł na pierwszą połowę żeby przełamać intensywność Atletico to będzie sukces, a realnie mógłby zagrać 50-60 minut a wtedy na te 30+ wchodzi za niego Casado żeby mógł odpocząć

Nie ma Bernala, więc nie można kombinować bo Eric nie wygląda zbyt pewnie w środku pola - mam nadzieję że Flick to częściowo kalkuluje

0

@fotohobby Daruj sobie te uszczypliwości, myślałem że miałem do czynienia z człowiekiem na poziomie, który zna realia transferowe i ma wykształcenie techniczne.

Nie mam papierów z ekonomii społecznej, ale psychologia sportowa jest mi na tyle dobrze znajoma, że ogarniam jak funkcjonują korpo takie jak Barca, Real, Bayern etc na poziomie instytucjonalnym

Skoro Barca ma gigantyczne długi i ogromny deficyt budżetowy to po co się pozbywać bezwartościowych graczy, albo wychowanków bez realnej wartości rynkowej (którzy i tak mało zarabiają) a zostawiając w kadrze pasożyty finansowe?

Lepiej wypchnąć te śmierdzące klocki, które są mentalnymi plackami i przez nich drużyna Flicka dostanie kolejny eurowpierdol tym razem od Atletico!

Pamiętasz ostatnie popisy Araujo w UCL? Ile rewanży walił w ostatnich latach? A fdJ truchtem wracał do obrony z Bayernem i PSG to był sabotaż!

Nie mam nic do Casado, dla mnie Bernal jest perełką i prawdziwym Busquestem 2.0 ze strzałem i dynamiką.

Przepraszam, że poniosło mnie wcześniej, ale oglądając mecz drużyny Pereza z Bawarczykami wypiłem kilka piw, więc mogę nie brzmieć naturalnie...

Nie mam nic do Ciebie kolego, ale dla Barcy zmagającej się z kryzysem finansowym trzeba szukać uszczuplenia płac i wyrównania dochodów/przychodów klubu co umożliwia zasada 1:1 aby ją uzyskać trzeba wygenerować jeszcze 12-14 baniek

Możesz to uzasadnić bo masz w tym większa wiedzę, a ja tylko się bawie w moim FM'ie

0

Niestety, ale Rashford to nie Nico Williams ani nawet Luis Diaz więc jego wypożyczenie było błędem a United znalazło frajera

Jutro my kibice przekonamy się na własnej skórze jak planowanie kadry zawiodło, to jest dramat żeby po jednej kontuzji nie mieć ani pół gracza, który zrobi różnice na skrzydle

Cancelo wyratował trzy punkty na rezerwowe Atletico, które grało w osłabieniu zawodnika to nie może się dobrze skończyć niestety, niech dowiozą tę lige bo Europa to wciąż za wysokie progi

0

@MichalVamos Nie koniec świata tylko kolejny eksperyment socjotechniczny taki sam jak reset finansowy, globalny kryzys gospodarczy czy C-19

N.W.O dotąd to zmierza

4

Dlaczego ja wiem, że Real po karnych awansuje do 1/2? To jest przeczucie bezsensowności

4

@tarantino10 Realnie mówiąc to Atletico jest faworytem tego dwumeczu i to dość wyraźnym 60-40

Kadra Barcelony a kadra materacy to przepaść na ich korzyść, a Flick nie ma taktycznej przewagi nad Simeone bo styl gry Cholo to kryptonit dla futbolu Flicka

0

Jakbym słuchał co ma do powiedzenia Madrycki Komitet Techniczny to bym musiał wierzyć w spiskową 'Ligę Negreiry'

0

@Guillegavira Frenkie i Araujo w UCL = przepis na dramat

Lepiej niech Gavi i Eric grają

0

@fotohobby Mogą sobie być w drużynie, ale nikt ich tutaj nie chce bo są obciążeniem płacowym.

Zresztą jak byłem w zeszłym roku na meczu Barcy z Sociedad to spora część stadionu gwizdała na tych twoich ulubionych graczy

Możesz sobie grać w Fifę ustawiać miernego napastnika takiego jak Ferran albo grać Holendrem, który nie wraca do obrony i cała drużyna cierpi przez niego bo jego obecność zaburza strukturę taktyczną

Laporta i Deco trzymają tych błaznów w drużynie bo nie mają planu jak powinien wyglądać prawdziwy zespół dlatego Barca dostanie bęcki od materacy w UCL

Dopóki nie nastąpi prawdziwa rewolucja transferowa i wypchnięcie tartaku Araujo, Christensena, Inakiego, Ter Stegena, Fatiego, Ferrana, Kounde, fdJ, Lewego, Rashforda i zastąpienie ich piłkarzami kompatybilnych z DNA Klubu i Wizji Flicka

Dość utrzymywania przeciętniaków bez żadnego potencjału sportowego!

2

Za tydzień Marciniak zobaczy podwójne dotknięcie, którego oko ludzkie nie widzi

Ta przedostatnia akcja wskazuje, że na SB VAR rozpatruje tylko "faule na karne" gospodarzy

0

@fotohobby Te przypadki graczy, którzy rehabilitowali się za klubowe pieniądze to po prostu skrajne przypadki w których prawnicy klubowi nie zabezpieczyli się przed sytuacją, w której klub zostaje obciążony przez pasożyty finansowe

To, że nie chcieli odejść nie znaczy, że nie można było się ich pozbyć gdyby umowa zawierała odpowiednie zabezpieczenie

A jak zarząd Laporty wraz z Deco i Flickiem będą chcieli dokonać korekt finansowych żeby móc wyłożyć na kontrakt Bastoniego to muszą zacząć od grubych ryb bo samymi plotkami nikt się nie naje

0

@oZinho Ter Stegena to już nie ma jedną nogą z klubu wystarczy z nim usiąść do rozmów w cywilizowany sposób zagwartować mu godną odprawę w zamian za rozwiązanie kontraktu jak zrobili to z Lengletem.

To samo powinni zrobić z Christensenem i Fatim i już budżet płacowy będzie wyglądać stabilnie, a jeszcze nie wiadomo co z Lewym więc też możliwe że zejdzie z pensji

0

@Eric_Abidal_22 Był komunikat, że czuł ból a jednak chciał zagrać, więc jednak nabawił się urazu w bezmyślny sposób

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?