@Bykunn Bardzo podstawne nawet nie wiesz jak. Jeśli masz poczuć się dowartościowany to Ci pomogę, nawet nie wiesz ile racji miałeś w swoich wcześniejszych wpisach, dawno nie widziałem tak zdecydowanej jednostki, która miała tyle racji w swoich wcześniejszych tezach.
@Borneo Niewygodny rywal, ale po to grasz mecz u siebie żeby go rozegrać na własnych warunkach.
Możesz zaatakować od początku zdobyć przewagę i później zamrozić mecz, nie trzeba grać na pół gwizdka bo taki mecz wtedy kosztuje znacznie więcej wysiłku niż opcja pierwsza.
Do tego można wpuścić świeżych graczy od początku i później coś ewentualnie zmienić jeśli będzie problem, ale to już kwestia wizji sztabu szkoleniowego.
@MagFCB WEF: "Nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy". Książka Klausa Schwaba o wielkim resecie daje do myślenia, można wysunąć wnioski, że cykl się domyka, a jesteśmy w jego końcowej fazie.
Komisja Trójstronna, Grupa Bildenberg, BlackRock/Vanguard/State Street cała Wielka Trójka Światowych Korporacji które wspólnie kontrolują obszar finansowy w porozumieniu z bankami światowymi.
WEF i WHO to mechanizmy kontroli, a kto kontroluje AI ten ma władzę na całym projektem.
@Bykunn Masz rację, jesteś lepszy niż inni bo zamiast narażać się na ocenianie to podążasz za tłumem bo tak Ci wygodnie. WHO Ci podało preparat to go stosujesz i czekasz na kolejną dawkę, a jak ktoś zapuka do Twoich drzwi nakazując Ci oddać całą własność prywatną na rzecz cyfrowego bolszewizmu to grzecznie oddasz wszystkie dobra materialne i przyjmiesz wszystkie subskrypcje
Trzecia wojna światowa to projekt który został zapisany przez Plan Alberta Pike, który napisał list o trzech wojnach, które mają zaprowadzić nowy porządek świata na 2030
ZSRR nigdy nie upadło tylko przeniknęło do struktury komputera kwantowego, w krajach żelaznej kurtyny demokracja liberalna została poddana eksperymentowi, aby przygotować ludzkość na czasy ostateczne.
Andrzej Lepper wiedział o Talibach w podziemnych bazach wojskowych na terenie Polski, ale nie dał się przekupić w przeciwieństwie do obecnych polityków z każdej partii politycznej obecnego establishmentu RP. Głosujesz na ludzi, którzy podczas Okrągłego Stołu oddali Polaków w ręce Automatyzacji zarządzanej przez Algorytm AI
Możesz sobie nazywać kogo chcesz od dowolnych epitetów, ale prawda jest taka, że świat jaki znałeś przestanie istnieć w ciągu kilku następnych lat. Żadna religia nie ocali ludzkości bo każda została zaprojektowana aby podzielić ludzi, aby łatwiej nimi sterować. Tyle od 'foliowej czapeczki', 'odklejonego' typa z piwnicy czy jak to tam papierowo wykształceni nazywają;)
@LukaszFan Cały ten Magdalenkowy Układ w obecnym Sejmie to PRL tylko pod innym szyldem nie ma czegoś takiego jak III RP tylko PRL 2.0 dalej masz kartki tylko cyfrowe, komuna nigdy nie odeszła ona się przeistoczyła do struktur, których nie dostrzegasz ta cała demokracja liberalna to projekt zarządzany z Davos
@Borneo Jasne, ale mecz był nijaki i można było go rozegrać w bardziej umiejętny sposób żeby uniknąć drżenia o wynik z kopciuszkiem do ostatniej akcji
Za dużo poszczególnych jednostek obecnie nie spełnia wymogów systemu dlatego gra jest szarpana i polega na indywidualnych popisach Yamala, Pedriego albo Raphy, którzy grali na zaciągniętym ręcznym z powodu braku świeżości
@margroo Balde i Kounde to ten sam poziom marazmu. Żaden z nich nie prezentuje poziomu żeby grać na najwyższym poziomie.
Współpraca z Yamalem? Jakaś jest, ale to nie zmienia faktu, że chłop porusza się jak wóz z węglem i nie potrafi grać na mózg jak Eric Garcia żeby swoje mankamenty szybkościowe tuszować poprzez inteligentne ustawianie
Kounde to stoper, który został bocznym obrońcom bo klub dał się postawić na wychowanków. Fartowny gol z Realem, który nigdy się nie powtórzy nie zmienia faktu, że typ nie powinien grać na boku obrony.
@agaFCB@mekston Korda ma szalony sufit tylko jego problem to ciągłe kontuzje, mogę sobie wyobrazić, że byłby na miejscu Sinnera jeśli by miał jego zdrowie
A Carlitos zajechany bo miał serię zwycięstw więc ciężko utrzymać ten poziom żeby się nie wypalić
@Lisuu07 Cancelo jest świetny do stylu obecnej Barcy bo brakuje nam dynamiki na skrzydle
Balde i Kounde to tyle rajdów z piłką na połowie rywala robią przez cały sezon co on w kilka meczów
Z tyłu wystarczy że sprowadzą pewnego stopera, który wejdzie w buty Inigo (sory ale Maldini to max zmiennik) wtedy nikt nie będzie płakać, że nie wraca bo będzie ubezpieczony do tego Bernal/Gavi zamiast Frenkiego żeby faktycznie blokować środek pola i może rzeźbić z tego Flick
Jeszcze Fermin na SS a na skrzydło Yildiz/Nusa a najlepiej obu ;)
@Borneo Jest szybki i silny, ale jego inteligencja boiskowa jest równa koszonej trawie, a gdy mecz jest ultra ważny to odcina mu prąd bo nie potrafi wytrzymać presji (słaba psychika)
Pozbyć się tego szrotu może trafi do Maccabi bo lubi tamten klimat, swoją drogą to jego poziom
@kejdzi Barcelona jest najbardziej inconsistent zespołem mogą pokonać Bayern, Arsenal albo Real w dzień gdzie są bliscy swojego szczytu jednak ich podłoga jest tak niska, że w każdy dzień mogą przegrać na ogórki jak Levante albo inne Getafe
Barca Flicka przypomina młodego Alcaraza zanim stał się stabilny to miał właśnie takie wahania jeden mecz bliski perfekcji, a następnie dwa mecze gdzie bolały od patrzenia oczy
Dlatego półfinał UCL na ten moment nie jest możliwy bo Barca nie zagra dwóch równych meczów tylko jeden dobry, a drugi tragiczny jak to miejsce od dłuższego już czasu
Mogę sobie wyobrazić, że pierwszy mecz Barca zremisuje albo wygra jedną bramką (3-3 jeśli remis, a 3-2 lub 4-3 jeśli wygrają) natomiast na Metropolitano będzie kolejna kompromitacja dwoma lub trzema golami i jedna z bramek zawali specjalista od rewanżów (ten grający jako impostor)
PSG, Bayern/Real i Arsenal to zespoły już ukształtowane nie mają takich wahań jak Barcelona, natomiast Atletico to nieco bardziej ofensywna wersja Interu sprzed roku na taki styl gry obecna Barca nie zrobi niczego bo obrona to dramat totalny wystarczy grać piłki za najwolniejszą linię obrony, która gra najwyżej na świecie i bramki same wpadną, a do tego sam Cancelo na lewym skrzydle nie zrobi takiej różnicy jak Nico Williams, Alfred Nusa czy Yildiz którzy by mogli wejść z buta do obecnej Barcy i podnieść jej poziom podstawowy
W tym roku poza La Ligą nie będzie dużego pucharu, jeśli Deco odpowiednio wzmocni latem kadre o trzy kluczowe pozycje, które wymagają wzmocnień to mogę sobie wyobrazić, że za rok Barcelona może być równym rywalem dla PSG, Bayernu, Arsenalu czy Realu w Lidze Mistrzów bo na ten moment nie jest i radzę sobie to uzmysłowić żeby później się nie rozczarować.
Dro to kozak Flick mu nie zaufał na tyle żeby mógł zostać. PSG to hegemon piłkarski w tym momencie jedyna drużyna, która może zatrzymać Real Madryt w UCL
Bayern i Arsenal są piłkarsko lepsi od Realu, ale znacznie słabsi mentalnie, a właśnie taki projekt jaki zbudował Lucho w Paryżu przypomina tę legendarną Barcę gdzie styl jest duszący dla rywala, intensywny i widowiskowy jednocześnie co sprawia, że kryptonitem Madrytu staje się właśnie PSG
@dariooo Zobaczymy co powiesz po meczu z Materacami jak znowu skończy się jak zwykle
@Borneo W tej formie nie będzie grać cały czas bo jest mentalnym plackiem stety bądź nie. Wolałbym żeby Espart dostawał te minuty bo można zbudować piłkarza na przyszłość, a nie pudrować trupa
Podejście mentalne Araujo niezmienne od lat, kurde rywal gryzie trawe i chce wygrać z nami mecz normalnie szok!
Z takim właśnie podejściem Barca zagrała kilka meczów w UCL/UEL w sezonach 2017-2024 dobrze, że Flick to częściowo zmienił, ale nadal resztki tego pozostały
@Laminedependencia U siebie taki rywal jak Rayo to nie powinien mieć nawet piłki może sobie biegać, ale po kilkudziesięciu minutach powinien spuchnąć, ale od strony taktycznej Flick zbyt mocno trzyma się schematów, które zostały przeczytane przez inne kluby w połowie zeszłego roku.
Potrzeba szybkich skrzydełek jak Nusa jako drybler i ktoś taki jak Yildiz, który rozumie grę pozycyjną na skrzydle i potrafi grać kombinacyjnie z zawodnikami z pola
Do tego ktoś na środek obrony z lewą nogą jak Gvardiol (o ile noga mu się zrośnie) Bastoni albo Ake to też sprawdzone opcje.
Na bok obrony Cancelo na stałe i jakiś defensywny boczny jak Pavard żeby odciążyć Erica.
Na dziewiątkę zamiast wydawać jakieś krocie można ustawić tam Fermina, który byłby SS pierwszym graczem do pressingu bo to jest fundamentem stylu obecnej Barcy, a gole będą się rozkładać na kreatywną linię ataku i pomocy nie trzeba Haalanda ani Kane'a.
Kolejne 90 min dla Yamala, Pedriego i Raphy w meczu przed repkami. Zaraz będzie płacz, że grają pełne mecze w kadrze ze strony klubu, który nie potrafi rotować składem.
PS. Drżenie o wynik u siebie z ogórkami to wynik zmęczenia piłkarzy, wystarczy zobaczyć jak opóźnione są ich reakcje z powodu nadmiernej eksploatacji organizmu.
Niech Flick i Laporta nie będą zdziwieni, że jakiś młodzik odejdzie albo wybierze PSG lub Bayern czy Arsenal bo nikt nie chce siedzieć na ławie, a takie mecze jak ten z Rayo to powinny być minimalne rotacje właśnie tych trzech najbardziej zmęczonych graczy zwłaszcza, że wymówka "nie mam kogo zmienić" przestała obowiązywać od początku sezonu bo opcje do zastępstwa dawały rady wygrać takie mecze.
0
@Bykunn Bardzo podstawne nawet nie wiesz jak. Jeśli masz poczuć się dowartościowany to Ci pomogę, nawet nie wiesz ile racji miałeś w swoich wcześniejszych wpisach, dawno nie widziałem tak zdecydowanej jednostki, która miała tyle racji w swoich wcześniejszych tezach.
0
@Borneo Niewygodny rywal, ale po to grasz mecz u siebie żeby go rozegrać na własnych warunkach.
Możesz zaatakować od początku zdobyć przewagę i później zamrozić mecz, nie trzeba grać na pół gwizdka bo taki mecz wtedy kosztuje znacznie więcej wysiłku niż opcja pierwsza.
Do tego można wpuścić świeżych graczy od początku i później coś ewentualnie zmienić jeśli będzie problem, ale to już kwestia wizji sztabu szkoleniowego.
0
@MagFCB WEF: "Nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy". Książka Klausa Schwaba o wielkim resecie daje do myślenia, można wysunąć wnioski, że cykl się domyka, a jesteśmy w jego końcowej fazie.
Komisja Trójstronna, Grupa Bildenberg, BlackRock/Vanguard/State Street cała Wielka Trójka Światowych Korporacji które wspólnie kontrolują obszar finansowy w porozumieniu z bankami światowymi.
WEF i WHO to mechanizmy kontroli, a kto kontroluje AI ten ma władzę na całym projektem.
@Bykunn Masz rację, jesteś lepszy niż inni bo zamiast narażać się na ocenianie to podążasz za tłumem bo tak Ci wygodnie. WHO Ci podało preparat to go stosujesz i czekasz na kolejną dawkę, a jak ktoś zapuka do Twoich drzwi nakazując Ci oddać całą własność prywatną na rzecz cyfrowego bolszewizmu to grzecznie oddasz wszystkie dobra materialne i przyjmiesz wszystkie subskrypcje
Trzecia wojna światowa to projekt który został zapisany przez Plan Alberta Pike, który napisał list o trzech wojnach, które mają zaprowadzić nowy porządek świata na 2030
ZSRR nigdy nie upadło tylko przeniknęło do struktury komputera kwantowego, w krajach żelaznej kurtyny demokracja liberalna została poddana eksperymentowi, aby przygotować ludzkość na czasy ostateczne.
Andrzej Lepper wiedział o Talibach w podziemnych bazach wojskowych na terenie Polski, ale nie dał się przekupić w przeciwieństwie do obecnych polityków z każdej partii politycznej obecnego establishmentu RP. Głosujesz na ludzi, którzy podczas Okrągłego Stołu oddali Polaków w ręce Automatyzacji zarządzanej przez Algorytm AI
Możesz sobie nazywać kogo chcesz od dowolnych epitetów, ale prawda jest taka, że świat jaki znałeś przestanie istnieć w ciągu kilku następnych lat. Żadna religia nie ocali ludzkości bo każda została zaprojektowana aby podzielić ludzi, aby łatwiej nimi sterować. Tyle od 'foliowej czapeczki', 'odklejonego' typa z piwnicy czy jak to tam papierowo wykształceni nazywają;)
10
@LukaszFan Cały ten Magdalenkowy Układ w obecnym Sejmie to PRL tylko pod innym szyldem nie ma czegoś takiego jak III RP tylko PRL 2.0 dalej masz kartki tylko cyfrowe, komuna nigdy nie odeszła ona się przeistoczyła do struktur, których nie dostrzegasz ta cała demokracja liberalna to projekt zarządzany z Davos
0
@Borneo Jasne, ale mecz był nijaki i można było go rozegrać w bardziej umiejętny sposób żeby uniknąć drżenia o wynik z kopciuszkiem do ostatniej akcji
Za dużo poszczególnych jednostek obecnie nie spełnia wymogów systemu dlatego gra jest szarpana i polega na indywidualnych popisach Yamala, Pedriego albo Raphy, którzy grali na zaciągniętym ręcznym z powodu braku świeżości
0
@margroo Balde i Kounde to ten sam poziom marazmu. Żaden z nich nie prezentuje poziomu żeby grać na najwyższym poziomie.
Współpraca z Yamalem? Jakaś jest, ale to nie zmienia faktu, że chłop porusza się jak wóz z węglem i nie potrafi grać na mózg jak Eric Garcia żeby swoje mankamenty szybkościowe tuszować poprzez inteligentne ustawianie
Kounde to stoper, który został bocznym obrońcom bo klub dał się postawić na wychowanków. Fartowny gol z Realem, który nigdy się nie powtórzy nie zmienia faktu, że typ nie powinien grać na boku obrony.
0
@Borneo Jak zostanie to będzie kolejny dowód, że Laporta i Deco to amatorzy
0
@LatajacyHolender Patrz jak gra najlepszy zespół dekady PSG
Do tego Rapha na skrzydle jest useless i powinien grać w środku pola
0
@agaFCB @mekston Korda ma szalony sufit tylko jego problem to ciągłe kontuzje, mogę sobie wyobrazić, że byłby na miejscu Sinnera jeśli by miał jego zdrowie
A Carlitos zajechany bo miał serię zwycięstw więc ciężko utrzymać ten poziom żeby się nie wypalić
1
@Lisuu07 Cancelo jest świetny do stylu obecnej Barcy bo brakuje nam dynamiki na skrzydle
Balde i Kounde to tyle rajdów z piłką na połowie rywala robią przez cały sezon co on w kilka meczów
Z tyłu wystarczy że sprowadzą pewnego stopera, który wejdzie w buty Inigo (sory ale Maldini to max zmiennik) wtedy nikt nie będzie płakać, że nie wraca bo będzie ubezpieczony do tego Bernal/Gavi zamiast Frenkiego żeby faktycznie blokować środek pola i może rzeźbić z tego Flick
Jeszcze Fermin na SS a na skrzydło Yildiz/Nusa a najlepiej obu ;)
0
@Borneo Jest szybki i silny, ale jego inteligencja boiskowa jest równa koszonej trawie, a gdy mecz jest ultra ważny to odcina mu prąd bo nie potrafi wytrzymać presji (słaba psychika)
Pozbyć się tego szrotu może trafi do Maccabi bo lubi tamten klimat, swoją drogą to jego poziom
2
@kejdzi Barcelona jest najbardziej inconsistent zespołem mogą pokonać Bayern, Arsenal albo Real w dzień gdzie są bliscy swojego szczytu jednak ich podłoga jest tak niska, że w każdy dzień mogą przegrać na ogórki jak Levante albo inne Getafe
Barca Flicka przypomina młodego Alcaraza zanim stał się stabilny to miał właśnie takie wahania jeden mecz bliski perfekcji, a następnie dwa mecze gdzie bolały od patrzenia oczy
Dlatego półfinał UCL na ten moment nie jest możliwy bo Barca nie zagra dwóch równych meczów tylko jeden dobry, a drugi tragiczny jak to miejsce od dłuższego już czasu
Mogę sobie wyobrazić, że pierwszy mecz Barca zremisuje albo wygra jedną bramką (3-3 jeśli remis, a 3-2 lub 4-3 jeśli wygrają) natomiast na Metropolitano będzie kolejna kompromitacja dwoma lub trzema golami i jedna z bramek zawali specjalista od rewanżów (ten grający jako impostor)
PSG, Bayern/Real i Arsenal to zespoły już ukształtowane nie mają takich wahań jak Barcelona, natomiast Atletico to nieco bardziej ofensywna wersja Interu sprzed roku na taki styl gry obecna Barca nie zrobi niczego bo obrona to dramat totalny wystarczy grać piłki za najwolniejszą linię obrony, która gra najwyżej na świecie i bramki same wpadną, a do tego sam Cancelo na lewym skrzydle nie zrobi takiej różnicy jak Nico Williams, Alfred Nusa czy Yildiz którzy by mogli wejść z buta do obecnej Barcy i podnieść jej poziom podstawowy
W tym roku poza La Ligą nie będzie dużego pucharu, jeśli Deco odpowiednio wzmocni latem kadre o trzy kluczowe pozycje, które wymagają wzmocnień to mogę sobie wyobrazić, że za rok Barcelona może być równym rywalem dla PSG, Bayernu, Arsenalu czy Realu w Lidze Mistrzów bo na ten moment nie jest i radzę sobie to uzmysłowić żeby później się nie rozczarować.
0
Dro to kozak Flick mu nie zaufał na tyle żeby mógł zostać. PSG to hegemon piłkarski w tym momencie jedyna drużyna, która może zatrzymać Real Madryt w UCL
Bayern i Arsenal są piłkarsko lepsi od Realu, ale znacznie słabsi mentalnie, a właśnie taki projekt jaki zbudował Lucho w Paryżu przypomina tę legendarną Barcę gdzie styl jest duszący dla rywala, intensywny i widowiskowy jednocześnie co sprawia, że kryptonitem Madrytu staje się właśnie PSG
0
@dariooo Zobaczymy co powiesz po meczu z Materacami jak znowu skończy się jak zwykle
@Borneo W tej formie nie będzie grać cały czas bo jest mentalnym plackiem stety bądź nie. Wolałbym żeby Espart dostawał te minuty bo można zbudować piłkarza na przyszłość, a nie pudrować trupa
1
Podejście mentalne Araujo niezmienne od lat, kurde rywal gryzie trawe i chce wygrać z nami mecz normalnie szok!
Z takim właśnie podejściem Barca zagrała kilka meczów w UCL/UEL w sezonach 2017-2024 dobrze, że Flick to częściowo zmienił, ale nadal resztki tego pozostały
0
@Laminedependencia U siebie taki rywal jak Rayo to nie powinien mieć nawet piłki może sobie biegać, ale po kilkudziesięciu minutach powinien spuchnąć, ale od strony taktycznej Flick zbyt mocno trzyma się schematów, które zostały przeczytane przez inne kluby w połowie zeszłego roku.
0
Potrzeba szybkich skrzydełek jak Nusa jako drybler i ktoś taki jak Yildiz, który rozumie grę pozycyjną na skrzydle i potrafi grać kombinacyjnie z zawodnikami z pola
Do tego ktoś na środek obrony z lewą nogą jak Gvardiol (o ile noga mu się zrośnie) Bastoni albo Ake to też sprawdzone opcje.
Na bok obrony Cancelo na stałe i jakiś defensywny boczny jak Pavard żeby odciążyć Erica.
Na dziewiątkę zamiast wydawać jakieś krocie można ustawić tam Fermina, który byłby SS pierwszym graczem do pressingu bo to jest fundamentem stylu obecnej Barcy, a gole będą się rozkładać na kreatywną linię ataku i pomocy nie trzeba Haalanda ani Kane'a.
1
Kolejne 90 min dla Yamala, Pedriego i Raphy w meczu przed repkami. Zaraz będzie płacz, że grają pełne mecze w kadrze ze strony klubu, który nie potrafi rotować składem.
PS. Drżenie o wynik u siebie z ogórkami to wynik zmęczenia piłkarzy, wystarczy zobaczyć jak opóźnione są ich reakcje z powodu nadmiernej eksploatacji organizmu.
Niech Flick i Laporta nie będą zdziwieni, że jakiś młodzik odejdzie albo wybierze PSG lub Bayern czy Arsenal bo nikt nie chce siedzieć na ławie, a takie mecze jak ten z Rayo to powinny być minimalne rotacje właśnie tych trzech najbardziej zmęczonych graczy zwłaszcza, że wymówka "nie mam kogo zmienić" przestała obowiązywać od początku sezonu bo opcje do zastępstwa dawały rady wygrać takie mecze.
0
@mekston Szczerze mówiąc Sinner miałby większe ciężary nawet z Tienem niż z Djoko w tak żałosnej formie
W sumie Novak by poległ z Hubim w trzech setach bo jest w tak tragicznej formie sportowej
Novak nie ugra więcej niż osiem gemów w tym meczu
0
@Kgorecki2500 Niech zrobią remake RE5
0
@Szklaner To jest oczywista oczywistość, że Rash powinien grać tylko i wyłącznie w UCL od pierwszej minuty do końca
0
@mekston Finał dobry bo wydaje mi się, że jedynie styl gry Rybakiny może wybić z rytmu Sabalenke
Ale serwis musi działać lepiej niż to co widzieliśmy bo Aryna ma return Agassiego
1
@mekston Uff! Wybrnęła Rybka z opresji, które sama siebie wplątała
Sabalenka musi być rozczarowana bo liczyła na trzy sety i wygraną Jess ;)
17
W lidze gra przeciętnie, ale w UCL widać jego ogromną motywację!
1
@mekston Ona często miała problemy z domykaniem takich meczów, właśnie w ten sposób przegrała z Marketą w USO
Gdyby miała lepszy mental to byłaby jedynką i tym właśnie Aryna odjechała reszcie
0
@mekston Saba drze się przed telewizorem dopingując Jessike dlatego Ryba usłyszała ją z kortu i się przestraszyła
0
@mekston Sabalenka trzyma kciuki za Jess
0
@Cvzx *Pegula jeśli już
0
@mekston Pegula wraca do gry bo chce ugrać kilka gemów z Aryna w finale
0
@lucca87 Pedri sam nic nie zrobi bo Vitinha Neves i Ruiz go zneutralizują