Barcabarca3562157
Dołączył/a: lipiec 2023
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Waszym zdaniem lepszy jest Pedri czy Camavinga (biorąc pod uwagę umiejętności zachowanie pozaboiskowe, kontuzje itp)
0
Jaka była by wasza obecna jedenastka?(z klubów z Europy) metoda 4-4-2
Dałbym tak
Ter Stegen
Dias Gvardiol
Hakimi Davies
Sp De bruyne Bellingham
L/PP Vini i Silva
N Mbappe I haaland
0
Takie porównanie piłkarzy Barcy i realu
Corutois vs Ter Stegen
Araujo vs Militao
Kounde vs Alaba
Christensen vs Rudiger
Balde vs Garcia (oczywiste ale to tylko porównanie)
Carvajal vs Kounde (był już)
Tchouameni vs Romeu
Camavinga vs Gundogan
Bellingham vs Pedri
Yamal vs Vinicius
Raphinha vs Rodrygo
Lewy vs Joselu
0
@cyron1 Z tego co pamiętam nasz ostatni klasyk (oficjalny) to 4:0 dla nich...
0
Kogo chcielibyście na stanowisku potencjalnie nowego selekcjonera polski?
4
Brońmy dalej wielkiego Leo, Ramos zarabia 1 mln i wrócił do Sevilli. Pique zrzekł się reszty pensji. Alba tez. Nawet ten Felix zarabia mało. A Leo nie dość że nie wrócił to ciągnie jak najwięcej
0
@TheNekro94 To był mecz Argentyna Francja. Chodziło mi bardziej indywidualnie.
0
Mbappe vs Messi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@qbuteq Nie no, Modric był jednym z najważniejszych pomocników realu tamtego sezonu, a Benzema jednak też strzelił parę goli w UCL (Chelsea Liverpool)
0
Chciałbym aby docenili bardziej pomocników zwlaszcza tych defensywnych (idealnym kandydatem dla mnie był by Rodri) Indywidualnie dla mnie najlepszy był Mbappe a drużynowo Haaland lub Messi
1
Lubię te strony realu i Barcy, drugie TVN i TVP. Brakuje jeszcze Polsatu.
0
@krajana Nie rozumiem, czy ktoś nas zmusza do oglądania? Laporta wpadł z bronią i kazał to oglądać?
18
Awans z miejsca innego niż 1 to kpina i nieśmieszny żart.
0
@Blantozaur Cienki Real w tym sezonie, brak mistrzostwa to poraża i kpina.
1
@barcanawieki Nie no, ani Real nie zgłaszał się po Mbappe ani Mbappe po real. I nie ma co się tym zasłaniać że jest dobrze bo NIE JEST, a to że real ma atak na poziomie west hamu to inna sprawa.
2
Myślę że mistrzostwo będzie Barcy, Transfer cancelo oraz przede wszystkim brak Mbappe w realu.
1
@Jarema2000 znaczy ciężko po jednym meczu ocenić kto był lepszy. Real rok temu wygrał z nami 4:0 a czy byli lepsi ogólnie odpowiedź zna chyba każdy
0
Kto wygrał by, Barca z 2012 vs Real z 2017 vs City z 2023. Ranking top 3
0
Czy chciałbyś/abyś klasyk w fazie pucharowej UCL?
0
@Sysia11 To niezłych ma ten real kibiców.
0
Czy chcielibyście klasyk w fazie pucharowej UCL?
35
Wyjście z tej grupy z innego niż 1 miejsce to będzie po prostu żałosne.
0
Top 5 klubów w historii.
0
Kto był najlepszym piłkarzem w 20 wieku kto w 21 a kto w historii?
2
@zwolaczek Na prawdę myślisz że Real ze swoimi złymi relacjami z UEFA ma wpływ na to?
0
@PJ777 Nie będziemy grać co 3 dni. Co 3 dni to gra co najwyżej City Real i Bayern. Więc z tymi minutami będzie problem. Z tym Felixem to cię poniosło, gość jest tragiczny.
0
Kto powinien zdobyć nagrodę najlepszego piłkarza laligi do lat 23?
0
Kto wygra klasyk? (Zakładając że to koniec transferów)
0
Jaka dalibyscie 11 wszechczasów z wszystkich klubów (4-3-3)