0

Ten ranking to kpina

0

Mimo iż to wybitny trener to nie znoszę takich klubów które bez arabskich pieniędzy nic by nie wygrały a teraz nagle walczą o wszystkie trofea

0

@Arekvip Nie można krytykować Pepa bo 15 lat temu zbudował Barcelonę

1

@BARCA1899Messi Ćwierćfinał? Tam to co najwyżej będzie blamaż. Dla mnie priorytetem jest wyjście z grupy a nie ćwierćfinal

0

@michal1899 Nie lepiej prawo do odkupu?

1

Messlí zasluguje na spokojną emeryturę, ale tu co niektórych poniosło z tymi wolnymi.

0

@Tasde Vini był podduszany, to inny przykład

1

Nawet lepiej że nie on będzie robił zmiany

0

@mleczkoo Wystarczy poczytać dlaczego nie został uznany karny, zresztą tu jest jakiś kompleks realu? Czy naprawdę we wszystkim trzeba się do nich porównywać, ludzie zagraliśmy słaby mecz a tu gadanie o realu oraz jak zwykle tłumaczenie słabych występów. Był gorszy mecz i tyle, zostało 37 kolejek.

0

@Serducho Jak ty sobie wyobrażasz Anglię, raz że tam nawet nie będziemy w lidze mistrzów a dwa myślę że za duża odległość.

1

@th@les Co ma do tego Madryt? Mamy problemy a widzę że ciagle ktoś próbuje mówić że cały świat jest przeciwko Barcy a inni tak dobrze mają.

0

Jeśli Barca nie wygra mistrza to będzie to porażka na pełnej skali.

0

@martool2 Zgadzam się, Real nigdy nie wygrał spotkania. Zawsze sędzia pomagał, ewentualnie fart.

0

@Moov To jest wgl dziwne u nich z obrońcami. Militao i Alaba ciągle grają a ich najlepszy obrońca siedzi na ławce.

0

@Vitoo Wchodzi ale dalej niż nogi, można powiedzieć że podstawił się, piłkarz athleticu musiał wyminac a tego nie zrobił, na tym polegają wslizgi.

0

@Rabona_1 A czy Messi był inicjatorem konkursu? To że wygrał ich najwięcej nie powoduje że nagle wszystko będzie jego imieniem, zreszta mogę się założyć gdyby jakiś śmietanowy kibic tu przyszedł i gadał że trzeba nazwac króla strzelców UCL imieniem Ronaldo to mogę się założyć że wiele osób miało by tu problem, aczkolwiek fakty są takie że Messi faktycznie powinien być w jakiś sposób uhonorowany ale moim zdaniem nie tak.

0

@Rabona_1 Czyli co mistrzostwa świata mają być imienia Pele? Liga mistrzów imienia Di Stefano czy tam Ronaldo? Złota piłka imienia Messiego? Takich rzeczy się nie zmienia

0

Mistrz i TOP4:Barca,Atletico,Real,RSS
Król strzelców: Vini
Najlepszy asystent:Bellingham
MVP: Vini
Zamora:Ter Stegen
Spadkowicze:Cadiz,Alavez,Getafe
Rewelacja sezonu:Atletico

0

@Rabona_1 Poniosło cię z tym z Messim

0

@Ronad10 Tyle że ci śmietankowi nie mają takich długów jak my a to jest różnica

0

@KondiCules Nie no, zależy indywidualnie od człowieka i piłkarza, myślę że jak by to Vini był np to zbyt wielu życzeń by nie usłyszał.

1

@Odcinkowy Piłkarz głównego rywala Barcelony, zresztą jak widać artykuły o nich się lepiej przyjmują a ty pisząc komentarze tylko dajesz motywację do robienia takich artykułów;).

3

Neymar to ciekawa i dobra opcja. Byłby zdecydowanie najlepszym skrzydłowym Barcy i najlepszym (nie licząc viniciusa) skrzydłowym w La lidze.

0

@Barca1922 Nic nie o defensywie nie pisalem.

0

@Barca1922 Leo to nie to samo co kiedyś, on już nie biega, spacerował by jak w PSG

0

@Barca1922 Miał ale teraz ich nie ma, i zresztą nie tylko liczby są potrzebne, raphinha je ma i jakoś nikt nie mówi o nim jako wybitnym skrzydłowym.

9

@strikelegend Ale 36 letni "goat"ciagnacy kasę za 3 już był kluczowy?

0

@kejdzi Od tego jest sekcja komentarzy każdy może wyrazić swoje zdanie, i nie potrzeba żadnych fachowców aby stwierdzić że są większe problemy na innych pozycjach tak samo jak byś mówił że oceniac chleb może tylko piekarz.

0

@Messi1000000 To po co komentować i czytać? Artykuły o realu i jego piłkarzach są jak widać dużo popularniejsze niż o zwykłych artykułach.

0

@sokot Nie wiem dlaczego drugiemu człowiekowi życzysz lub cieszy cię jego ból i pech, powinieneś zmienić nastawienie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?