1

@cyron1 Gościu to sparing jest xd

1

W komentarzach euforia jak by to był mecz o mistrza Hiszpanii, każdy zapomniał jak real gra takie sparingi. Jeśli Barca będzie tak wygrywać w lidze to zmienia postać rzeczy ale jeśli nie to nie ma się ekscytować.

0

Żadnych dowodów nie było więc Barca powinna być bez problemu dopuszczona

0

@Sewren122 Czytałem ze zrozumieniem, i zapytam raz jeszcze jakieś dowody że on obrażał tych sędziów?

0

@Ronaldinho10theking Zresztą to są dwa przykłady nie mające wiele wspólnego.

0

@Ronaldinho10theking Nadal nie rozumiesz, nie można skazać człowieka bez dowodów, zaś sędzia mógł zinterpretować te dotknięcie jakoś inaczej nie wiem jego się spytaj co miał na myśli. Niestety ale masz rację z tym naciąganiem w Hiszpanii ale jak już pisałem mógł to sobie podciągnąć pod cos innego.

0

@Sewren122 Tak samo nie ma dowodu że go uderzył

0

@Ronaldinho10theking Jak można nie rozumieć podstawowej różnicy. Na lewego jakoś podciągnęli i tyle, a na Valverde nie ma żadnych dowodów

0

@Sewren122 Gdzie Vini niby ich obrażał xd. Skoro nie obrażał jego rodziny to po co Valverde na niego czekał? Jest niepoczytalny i ból innych mu się podoba? Zresztą tak trudno zrozumieć ze nie można skazać człowieka na którego nie ma nawet ćwiartki dowodu?

0

@Ronaldinho10theking Tak wszyscy są przeciwko Barcy a real to kupił sądy w Hiszpanii albo lepiej, cały świat.

1

Tak real od razu cały świat przekupił xd. Skoro tamten nie obraził jego rodziny to po co go uderzył? Ludzie rozumiem że to najwięksi wrogowie ale błagam.

1

@kejdzi Ronaldo miał jeszcze lepszy (nazario)

0

Cóż Mbappe to bez dwóch zdań zdecydowanie najlepszy piłkarz na świecie. Ale to oczywiste że Barcy nie stać, a szkoda.

1

@lucca87 To samo można było powiedzieć o Barcy przed sezonem więc bez sensu

0

@cyron1 Przecież tam nie ma żadnej nie jasności, jakiś dziennikarz coś powiedział i tyle. Zresztą oni przeszli teraz sprawozdanie i wszystko ok xd.

0

@krzakov Wiec najlepiej niech będzie w pierwszej 11 jedenastka Barcy.

3

@cyron1 Rozumiem że nie potrafisz w sposób kulturalny udowodnić swoją rację lub nie rację wiec używasz wyzwisk albo szukasz spisku?

2

@cyron1 To samo można wiele razy mówić o barsie. A city nie ma nic wspólnego z tym wiec bez sensu przywoływanie tego meczu.

1

@Borneo I co z tego? Jak real grał z kontuzjami to nikt nie miał problemu. Trzeba żyć realiami bo w realu ławka jest jeszcze gorsza niż w Barcy.

0

@Soetie Zalezy tez kto jakie kryteria uznaje. Myślę jednak że so lepiej się prezentuje w realu choć trzeba wspomnieć że boki obrony realu są skrajnie słabe w barsie to się dość dobrze trzyma.

0

@Soetie Ter Stegen w lidze może i prezentuje ale lm juz nie wiec dałbym ich na razie na równi. So lepsze ma real ale Barca za to dużo lepsze boki.

1

@cyron1 Co ma do tego mecz z City?

0

@oleoleole Myślisz że stać klub na "młodego z szybkością i dryblingiem" niestety tacy chodzą po 100 albo więcej milionów chyba że inwestujesz w kota w worku ale to nie zawsze się opłaci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?