Barcabarca3562157
Dołączył/a: lipiec 2023
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaka waszym zdaniem pozycja jest najbardziej kluczowa, potrzebna (z wyłączeniem bramkarza)metoda 4-3-3
0
Jaki dalibyscie ranking top 5 piłkarzy na świecie i dlaczego?
0
Dość nie typowe pytanie. Gdybyście mogli wziąć 3 piłkarzy z Realu Madryt to kto to by był?
0
Jaki obstawiasz wynik meczu?
0
Jaki obstawiasz wynik dzisiejszego meczu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lisek O jaka ekipa.
1
@qbuteq Nie no, tam szarpanie było ostre tej koszulki i to po prostu faul, pamiętaj że my też w tamtym sezonie mieliśmy farta np z Valencia.
0
Jakich 3 piłkarzy chcielibyście w Barcelonie?
0
Jaka była by wasza najlepsza (Obecna na rok 2023) 11 spośród piłkarzy ze wszystkich klubów. 4-3-3
0
Jaka była by wasza obecna najlepsza 11? (4-3-3)
0
Obawiam się że nasz najlepszy piłkarz młodego pokolenia mimo olbrzymich umiejętności i talentu może być szklanka wody.
0
@Sensible Postaram się nie
0
Najlepszy piłkarz obecnie to? (Wczorajsze pytanie gdzieś zgubiłem)
0
Najlepszy piłkarz na świecie to (najlepszy nie ten co wygrał najwięcej itp)Obecnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakie dalibyscie aktualne top 10 najlepszych klubów z Europy? Które miejsce dla Barcy?
0
@bartulek98 Niestety to jego największy problem
0
Waszym zdaniem lepszy jest Pedri Gonzalez czy Jude Bellingham?
0
@Konradosss Tylko że sprawę Krystiono Ronaldo odrzucił sąd wiec o czym ty mówisz?
0
Kpina z tą kartką,kulturalnie podszedł i żółta kartka.
0
@LioMessi10 Wymienili pół składu (Mbappe zagrał z 25 % spotkan)+ nowy trener
0
@robertocarlos76 Człowiek pół składu wymienili Mbappe raz na ławce a raz go nie ma nowy trener, to nie kwestia odejścia Leo
0
@kakusus Nazwijmy stadion jego imieniem, oddajmy mu klub albo całe miasto.
0
Rozumiem że to legenda Barcy ale tutaj ludzi poniosło, piszą jak by to jakaś premier league była.
1
@FC4BARCA Poniosło cię.
0
@LionelKessie To nie czytaj
0
@Faro Dlaczego? Gość jest lepszy niż nasz cały atak razem wziety
0
@HavertzKai Gość jest lepszy niż wszyscy z naszego ataku razem wzięci xd
0
Jakie wielkie oburzenie. A co ma innego mówić? Swoją drogą do tych osób które mówią że nikt go nie chciał, jak widać ktoś chciał skoro klub na niego czekał i miał oferty(rodrygo)