Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom O której w ogóle ma być ta konferencja w Paryżu?
0
@FutureFCBarcelona A to premier kraju nie może uprawiać propagandy? xd
2
@Borneo No proszę, czyli jednak potrafisz poprawnie pisać :)
7
@Borneo Szkoda, że Ty nie przejmujesz się słownictwem i wrzucasz komentarze z taką ilością błędów.
1
Jak myślicie, ile razy trzeba pomnożyć tę liczbę, żeby uzyskać wiarygodny wynik zabitych żołnierzy?
1
@Lionel_Messi10 Na pewno mecz jest o 3:00? Jak ostatnio sprawdzałem to była podana 2:30.
2
@dominox1998 Przecież ostatnio się przełamał. Teraz zepsuł setkę, ale wcześniej trafił do bramki. Szkoda, że był wtedy spalony.
1
@draxidox Ostatnio groźby w stronę Putina, teraz to. Nie jest to najlepszy tydzień w wykonaniu Hołowni xd
0
@lntrowertyk Chyba w jakimś wywiadzie tak powiedział.
1
@MesQueUnClub96 Dostał i ładnie wykończył, ale był na spalonym xd
2
Pięknie Moriba wygwizdany :)
0
@tadzik447 Dlaczego tak nie lubisz Krafta? xd
0
@SkN My przez cały sezon mamy takich skrzydłowych xd
3
@Stoiczkow Kiedy wreszcie zlikwidują rasistowską nazwę ,,White House"? xd A tak na serio, to niektórym nieźle się w głowach przewraca.
1
@Arden Bez większego rozlewu krwi? Piszesz tak, jakby Putin przejmował się tym, ilu Rosjan pójdzie jako mięso armatnie na front. Które państwa bałtyckie nie są w NATO? I pisząc o malutkiej Ukrainie, co miałeś na myśli? Bo raczej nie jej powierzchnię, ani zaludnienie.
0
@MessiForeverTheBest On pytał o najgorszego prezydenta w historii USA, a nie o najlepszego ;)
0
@Uukasz_93 Wojna jest dla biedaków. Wiadomo, że jak ktoś ma kasę to na front nie pójdzie. Myślę, że u nas wyglądałoby to tak samo, chociaż mam nadzieję, że nie jesteśmy aż tak skorumpowanym narodem jak Ukraina.
0
@Azi Na Sofascore jest napisane, że za faul.
1
@Lionel_Messi10 Wiesz może czy na Apple TV jest jakiś bezpłatny okres? Chciałbym obejrzeć ten serial o Messim, ale niekoniecznie później płacić, co miesiąc za subskrypcję xd
0
@P33ck Mariusz nowe konto założył? xd
0
@tbas Ale przejęli inicjatywę. Barcelonie dopiero pod koniec meczu udało się trochę uspokoić sytuację na boisku.
2
@msbigd Mógłby korupcję w swoim kraju ogarnąć. Nie wiem jakim trzeba być sku*rwysynem, żeby kraść pieniądze, które mają pomóc Ukraińcom w walce.
1
@takisobiektos Rodzice, który próbują prowadzić karierę dzieci, to generalnie nie jest dobry pomysł. Tata Tsitsipasa też podobno ma duży wpływ na wybory syna.
0
@takisobiektos A co jego mamusia wyprawia? xd
1
@HighestInTheRoom Dlaczego?
1
@HighestInTheRoom @FCB_dimiC Jest taka opcja jak ,,ignoruj" jeżeli Wam nie pasują posty tego użytkownika ;)
0
@LaSTeR Patrząc po jego wcześniejszych komentarzach, to raczej nie xd
0
@NeroTFP1 Myślicie, że może coś być na rzeczy czy to zwykła gadka, żeby postraszyć złą Polską i USA przed wyborami? @michal26 @MESSIah16
0
@MESSIah16 W pracy od Ukrainki usłyszałem, że protest ten jest prowadzony przez człowieka związanego z Konfederacją. Prawda to? Dodatkowo powiedziała, że nie rozumie dlaczego polscy rolnicy protestują, bo UE zgodziła się na takie warunki dla Ukraińców, to tak powinno być. I podobno problem jest wyolbrzymiony w mediach, bo Polacy wcale na tym nie tracą. Ukraińska propaganda wleciała za mocno, czy może jest trochę prawdy w tym, co powiedziała?
0
@Barca_Big_Moment 24 do 22 w szlemach dla Djoko. Płacz dalej ;)