0

@mekston Messi będzie grał czy kontuzja?

0

@Faro Leo będzie grał w meczach reprezentacji, albo w najbliższym meczu Miami? Czy cały czas ma kontuzję?

4

@Benz U Anki też widać taki sztuczny, wymuszony luz więc pasują z Lewym do siebie.

0

@Xxxbarca4ever Aż tak słaby skład ma być w Resovii?

0

@arasz1819 Albo wrócić do Białego Domu. Przynajmniej na to, póki co wskazują sondaże.

1

@Arden To pozostaje jedno pytanie. Skoro Ukraińcy w miarę dobrze radzą sobie na froncie, a Rosja nie robi znaczących postępów, to dlaczego coraz głośniej słychać o pomyśle wysłania wojsk NATO na Ukrainę?

0

@barcelonaLM Niby wszyscy zaprzeczają na czele z prezydentem i premierem, ale wiadomo jak to jest z politykami.

2

@JohnnySilverhand Miałem bardziej na myśli to, w jaki sposób Rosja odpowie. Bombardowaniami, rakietami, otworzeniem kolejnego frontu? Francja ma troszeczkę kilometrów do Rosji, więc bezpośrednio raczej jej nic nie grozi. Gorzej z nami i krajami bałtyckimi.

0

@Arden 40 tysięcy z jakich państw? I z czym tak naprawdę będzie wiązało się wejście wojsk NATO, które będą brały czynny udział w walkach?

0

@michal26 Ktoś z rosyjskich służb (więc wiadomo, że trzeba patrzeć z przymrużeniem oka) mówił, że Francja szykuje się na wysłanie 2 tys żołnierzy na Ukrainę.

1

@michal26 W sensie, że Rosja nas prędzej czy później zaatakuje? Czy masz na myśli wojska NATO na Ukrainie, co może wiązać się odpowiedzią ze strony Putina?

1

@michal26 Ludzie uwielbiają gloryfikować narkomanów. Patrz: piosenkarze/aktorzy, którzy się zaćpali zwłaszcza w młodym wieku.

0

@Tabaluga37 Nie wiem czy tak nie dają sobie rady na froncie. Podobno szykują mocno ofensywę, która może rozstrzygnąć wynik wojny już w lecie. Dodatkowo Ukraina słabnie, zaczyna brakować ludzi i amunicji.

1

@Dorotka_Weltmajster Dużo rubli płacą za takie posty?

4

@tbas Coraz częściej można usłyszeć, że Rosja będzie w stanie zaatakować NATO już za 2-3 lata. I tak jak napisałeś nie wiadomo co z USA, a do tego Ukraińcy coraz gorzej sobie radzą na froncie.

10

@tbas Według niektórych, to najlepiej nic nie robić, żeby nie zdenerwować Rosji. Wtedy na pewno zostawią nas w spokoju xd

0

@tristan87 Chyba już się nie spotykali, czy tam mieli przerwę w związku, więc może Sabalenka wcale nie ma czego, tak bardzo przeżywać.

0

@kulek22 Od zawsze była taka dziwna formuła w pucharze CEV, że w finale jest rozgrywany dwumecz?

0

@Pressinho Podobno dobrze znał się z Łukaszenką. To może być jakiś trop.

15

@tbas W sumie elektorat PO, też się w tej kwestii nie różni od wyborców PiSu ;)

0

@TheNekro94 Planujesz zbierać się z tego świata za 2-3 lata? xd

2

@michal26 Coraz częściej słychać głosy ekspertów, że mamy 2-3 lata na przygotowanie się do konfliktu z Rosją.

0

@arasz1819 Mogę przeprosić jeśli tak bardzo tego potrzebujesz :) A Ty masz godność i troszeczkę honoru, żeby przeprosić ludzi, których wyzywasz? Bo nie raz i nie dwa, to Ci się zdarzyło :) Wyzywasz ludzi od swołoczy, idiotów, ruskich onuc, konfiarzy, pisowców itd. A swoją drogą, to chyba za takie wyrażenia, miały lecieć bany od moderacji.

0

@arasz1819 Czyli nigdy nie napisałeś, że NATO na pewno nie wyśle wojsk na Ukrainę? A kogoś kto miał inne zdanie, nie nazwałeś ruską onucą?

0

@arasz1819 ;) Jak pojawiło się info od prezydenta czy tam premiera Słowacji, że NATO chce wysłać wojska na Ukrainę, to twierdziłeś że to informacje od ruskiej onucy, a NATO żadnych wojsk nie będzie wysyłać. Nawet jeden użytkownik, którego wyzywałeś Cię oznaczył, jak pojawiło się info, że Macron bierze taki scenariusz pod uwagę .

1

@arasz1819 Ostatnio osoby, które pisały o możliwym wysłaniu wojsk NATO na Ukrainę wyzywałeś od ruskich onuc.

1

@AlexDark00 Otóż tak, ale tak to jest, jak się kogoś nie lubi. Trudno wtedy obiektywnie go ocenić.

1

@AlexDark00 To coś słabiutko oglądasz te mecze.

1

@AlexDark00 Pierwszy mecz Lewego oglądasz, odkąd przyszedł do Barcy?

3

@AlexDark00 Liczy się, czy od słupka to nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?