Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Kto to jest Blaszak? I którego Papieża masz na myśli?
1
@barcanawieki Podobno już został zwolniony z aresztu i dalej pełni funkcję ministra xd
3
Ostatnio coś dużo żołnierzy nam umiera/ginie. Chyba, że tak było cały czas, tylko nie podawali za każdym razem informacji.
0
@pt9 A Ty żony nie masz? xd
0
@maroon Ukraińcom brakuje mięsa na front. Jak ktoś będzie miał kasę, to zapłaci komu trzeba i na wojnę nie pójdzie. A zwykłych szaraków pewnie uda im się ściągnąć i niestety będą musieli walczyć.
1
@MesQueUnClub96 Jak jakiś szlem wleci, to też będzie bardzo dobrze.
1
@FCB_dimiC Xavi jako trener też pokazuje, że brakuje mu jaj i charakteru, więc piłkarze mają dobry przykład. Szkoda tylko, że młodzi gracze też złapali taką mentalność (może oprócz Gaviego)
1
@norbi77 Sam Laporta powiedział w trakcie sezonu, że gdyby Xavi nie był legendą klubu, to już by poleciał ze stanowiska trenera. Także jak widać przede wszystkim kompetencje xd
0
@kigani Ale to wciąż ochotnicy, czy pułkownicy i generałowie wysłani w ramach misji NATO, o której ostatnio była mowa?
2
@Azi Przegrywając dwumecz, w którym prowadziliśmy 4:2. Czerwona kartka przy takim rezultacie, to kompromitacja Araujo, a później już poszło z górki. Jak od dobrych kilku lat w europejskich pucharach.
1
@Rl9k1nG Oni tylko wprowadzają demokrację. To, że robią to w państwach, które mają np zasoby ropy jest zwykłym przypadkiem xd
0
@aleksandrowielki A co będzie konsekwencją przerwania frontu?
0
@JarekS Mój komentarz o tym, że jak zwykle zachowujemy się moralnie był właśnie taki sarkastyczny/prześmiewczy. Zgadzam się z tym, co napisałeś. Inni robią interesy opłacalne dla swoich państw, a nam jak zawsze podejście polskich polityków do kwestii Ukrainy sprzedaje się jako właśnie prawidłowe/moralne . A co do prądu, to widziałem informację, że już się nim dzielimy z Ukrainą. Zastanawiające jest też to, skąd aż taka uległość w stosunku do Ukrainy w wielu sprawach. Ciekawe czy w tzw aferze podkarpackiej uczestniczyły aż takie mocne nazwiska, żeby miało to realny wpływ na politykę?
10
@Borneo Fantastyczna interpretacja postu wstawionego przez Igę. Na polskim pewnie same piątki wpadały?
0
@JarekS Czyli inni robią biznesy, a my jak zwykle możemy poklepać się po plecach, że zachowujemy się moralnie xd
2
@Popitek12 @Culer9002 Djokovic od wielu lat jest kibicem Milanu. Chociaż wygrywaniem przegranych meczów bardziej pasuje do Realu.
0
@agaFCB Plus jest duża szansa, że jutro odbierze nagrodę Laureus która będzie przyznawana w Madrycie. Także jak widać, ma ważniejsze sprawy w tym mieście do załatwienia, niż jakaś tam gra w tenisa xd
0
@JarekS Czyli według Ciebie wojna skończy się gdy Rosja zajmie wschód i południe Ukrainy? Oczywiście mając cały czas Krym pod kontrolą. W takim wypadku, to byłby raczej krótkotrwały przerywnik i za jakiś czas Rosja ,,upomni się" o resztę. Z punktu widzenia Polski, to chyba najlepiej będzie, jeśli Rosja będzie jak najdłużej uwikłana w tę wojnę. Oczywiście o ile nikt z naszych bądź zagranicznych polityków, nie wpadnie na pomysł, żeby interweniować tam militarnie.
1
@norbi77 Tak jak zapytał @tbas , co jest w tym złego? I nie wiem, czy to jedno z wielu, czy niewielu zdjęć Dudy z policjantami/strażakami, bo niespecjalnie interesuje mnie to, z kim prezydent robi sobie zdjęcia.
1
@norbi77 No straszne. Zrobił sobie zdjęcie. Niesamowite, że do wszystkiego musicie się dowalić.
0
@kigani Serena mimo braku urody zawsze była ,,jakaś"
2
@Foton To Ty nie wiesz, że nie można złego słowa powiedzieć o Ukraińcach, bo od razu jesteś ruską onucą? xd
0
@agaFCB I po tej porażce, Djoko pięknie się ogarnął, wygrywając wszystkie najważniejsze turnieje do końca roku. Absolutny top pod względem mentalu.
0
@barcelonaLM Djokovic na turniej w Madrycie wracał po kontuzji. Ale nie wiem czy to się liczy, bo jak wiadomo, to może być usprawiedliwieniem tylko w przypadku wybranych zawodników.
0
@barcelonaLM W sumie dobrze się stało, bo później elegancki rewanż wjechał na RG.
0
@qbuteq Poczytaj o tym kto zdecydował, że pakiet pomocy został zaakceptowany. Troszkę Ci pomogę. Sprawdź na Twitterze naszego Pana Premiera, komu podziękował za decyzję. Fajnokremlacy? Czekaj, sprawdzę czy przelew w rublach już doszedł ;)
0
@qbuteq Wypij zdrowie tego, który o tym zdecydował xd Biden nie miał tutaj nic do gadania.
1
@Kgorecki2500 On nawet tak oczywistego żartu nie potrafi załapać i od razu się spina xd
0
@maroon W sumie, to chyba nie powinien być zdziwiony, bo przecież łatka najbardziej skorumpowanego państwa, nie wzięła się znikąd. Oby tylko, jak najwięcej pieniędzy zostało wykorzystanych, żeby wspomóc armię.
0
@Benz Te przekazywane pieniądze nie są w jakiś sposób kontrolowane przez USA albo inne państwa? Aż się nie chce w to wierzyć, że przekazują taki hajs Ukrainie i nikt nad tym nie czuwa.