Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@verdant Nie słyszałem, żeby Djokovic twierdził, że jest przeciwko szczepionkom. Zawsze podkreśla, że każdy powinien mieć wybór w tej kwestii. Być może to znaczy, że sam się nie szczepi, ale na pewno nikomu tego nie zabrania.
0
@verdant W takim razie dziwne, że Djokovic zdecydował się sam ujawnić, że dostał medyczne pozwolenie. Mógł przecież twierdzić, że to czy się zaczepił czy nie jest jego prywatną sprawą.
0
@verdant A znalazłeś jakieś informacje o tych trzech tenisistach? To ktoś z czołówki rankingu czy mniej znaczący zawodnicy?
0
@Borneo Podobno prawnicy Djokovica złożyli pozew. Twierdzą, że trzech zawodników wjechało do Australii na takiej samej wizie, którą miał Novak
0
@Borneo A co powiesz o innych niezaszczepionych zawodnikach, którzy zostali dopuszczeni do turnieju?
0
Nie wydaje mi się żeby Ronaldo dogonił Messiego ale faktycznie Leo musi się więcej zaangażowac niż w ostatnich meczach
0
Bez Pique jest dziura w obronie co było widać w zeszłych meczach. Javier nie jest tak dobry jak Gerard.
0
Na pewno Villa powinien częściej grać w pierwszym składzie bo statystyki ma lepsze od Pedro czy Alexisa. Liczę że zagra we czwartkowym spotkaniu.