0

@verdant Nie słyszałem, żeby Djokovic twierdził, że jest przeciwko szczepionkom. Zawsze podkreśla, że każdy powinien mieć wybór w tej kwestii. Być może to znaczy, że sam się nie szczepi, ale na pewno nikomu tego nie zabrania.

0

@verdant W takim razie dziwne, że Djokovic zdecydował się sam ujawnić, że dostał medyczne pozwolenie. Mógł przecież twierdzić, że to czy się zaczepił czy nie jest jego prywatną sprawą.

0

@verdant A znalazłeś jakieś informacje o tych trzech tenisistach? To ktoś z czołówki rankingu czy mniej znaczący zawodnicy?

0

@Borneo Podobno prawnicy Djokovica złożyli pozew. Twierdzą, że trzech zawodników wjechało do Australii na takiej samej wizie, którą miał Novak

0

@Borneo A co powiesz o innych niezaszczepionych zawodnikach, którzy zostali dopuszczeni do turnieju?

0

Nie wydaje mi się żeby Ronaldo dogonił Messiego ale faktycznie Leo musi się więcej zaangażowac niż w ostatnich meczach

0

Bez Pique jest dziura w obronie co było widać w zeszłych meczach. Javier nie jest tak dobry jak Gerard.

0

Na pewno Villa powinien częściej grać w pierwszym składzie bo statystyki ma lepsze od Pedro czy Alexisa. Liczę że zagra we czwartkowym spotkaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?