Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barca1992 Dzisiaj widziałem wypowiedź Zvereva, w której sugerował, że jest więcej zarażonych tenisistów na AO, ale nie robią testów, bo wszyscy zaczepieni. Ogólnie odnoszę wrażenie, że coraz więcej sportowców ma dość tego cyrku, ale nie mają odwagi powiedzieć tego głośno, jak Djokovic.
0
@Barca1992 A Tomić gra dalej czy out z turnieju?
4
@Barca1992 Oj tam. Przecież zdrowy, ale niezaszczepiony Djokovic stanowi większe ryzyko, niż ktoś zarażony, ale zaszczepiony ;)
6
@masq ,,Maluczcy ludzie" xd zawsze mnie, to bawi. Piszesz tak, jakbyś ich znał osobiście. A może po prostu ludzie, którzy też mają prawo się zdenerwować czy irytować?
0
@macio_944 Bo wiesz, jak to niektórzy twierdzą ,,Ronaldo ma mental, nie to, co Messi" ;)
3
@arasz1819 Tweet niżej jest informacja, że kupił te udziały w czerwcu 2020r. Czasami lepiej doczytać, zanim się coś napisze.
0
@mekston Do Wimbledonu jeszcze daleko. Ostatnio minister Francji mówił, że Novak bez problemu zagra na RG, a wczoraj pojawiła się informacja, że każdy uczestnik ma być zaszczepiony. Jeszcze wiele razy może się wszystko zmienić.
1
@ChessInfo Gratulacje w pełni zasłużone. Inni tenisiści mogą tylko marzyć o takim osiągnięciu ;)
0
@JANEK777 Zwłaszcza te lasy trzeba zamknąć, bo to jednak ogromne skupisko covidu.
0
@Piernik Pojawiły się informacje, że omikron jest bardziej zaraźliwy, ale powoduje lżejszy przebieg choroby i mniej hospitalizacji. Jeżeli to się sprawdzi, to będzie to bardzo dobra wiadomość.
0
@masq Zobacz jakie obostrzenia wprowadzają w krajach zachodnich albo w USA. Nie możemy być gorsi ;)
0
@Janiama Myślisz, że będzie lockdown?
2
@Cvzx To prawda, ale trzeba też pamiętać ile meczy Messi opuścił przez kontuzje, przerwy reprezentacyjne i teraz covid. W LM ma dobre statystyki. Zobaczymy jak zagra z Realem.
1
@Kidd On tak często ma. Jak nie idzie, to jest duży problem. Jego mowa ciała na korcie, jest jedną z najgorszych wśród tenisistów.
0
@bartekvisca Jaka szansa, że wprowadzą lockdown?
0
@KacperVEB Hurkacz będzie miał trochę punktów do obrony w tym sezonie. Jeżeli nie ustabilizuje formy i nie będzie miał powtarzalności, to wyleci z topu.
1
@michal26 Reagan był prezydentem przez dwie kadencje, a później jego wiceprezydent (Bush Sr) wygrał wybory. Od tamtego czasu, to się nie powtórzyło. To też pokazuje, że był bardzo dobrym prezydentem. Zresztą we wszelkich rankingach prezydentów USA jest zawsze wysoko.
3
@Borneo Dla mnie karygodne jest, to co działo się na wyspie u Epsteina. A Clinton był tam regularnym bywalcem.
1
@michal26 Teoria spiskowa, w którą mogę uwierzyć, to ta, że Bush Jr wiedział o zamachu z 11 września.
0
@michal26 A jak już tak piszemy o prezydentach USA, to którzy według Ciebie byli najlepsi? Powiedzmy z XX i XXI wieku.
1
@michal26 Chyba naoglądał się za dużo Hillary Clinton.
3
@Borneo Nikt w polityce nie jest ,,czysty". Myślę, że jeszcze ciekawszą przeszłość mają Clintonowie.
2
@Borneo Trump wygrał wybory, bo Clintonowa miała fatalną kampanię. Przeszłość jej i męża też nie pomogła.
10
@Encore Putin, to tam pewnie bekę ciśnie z Bidena, ale demokraci przynajmniej zadowoleni.
0
@michal26 Ostatni dobry prezydent od demokratów, to chyba mimo wszystko Clinton. Od Republikanów bezkonkurencyjnie Reagan. Bushowie to porażka, zwłaszcza junior.
1
@PatrychoO Przy okazji jest też tenisistą, który wiele razy pomógł, chociażby młodym zawodnikom rozpoczynającym przygodę z tenisowym, ale tego media Ci nie powiedzą.
1
@Rhaan Messim zawsze kibice i dziennikarze będą się interesować. Nawet jak będzie grał w Argentynie, to ludzie w Europie wstaną w nocy, żeby go obejrzeć.
1
@The_Man Dlatego piłkarze nie powinni głosować.
0
@Borneo Na tym turnieju byli chociażby Zverev i Thiem, którzy też się zarazili, ale kto by to pamiętał :) A, co do tej ostatniej sytuacji z pozytywnym testem, to Djokovic wyjaśnił to w swoim wpisie na IG. Czy mu ktoś wierzy, czy nie, to już inna sprawa.
0
@Barca1992 Tak, patrz przypadek Bernarda Tomica ;)