0

@JimMorrisonFCB Przecież każdy z wielkiej trójki wygrywał przynajmniej raz w każdym szlemie. Djokovic nawet dwa razy.

1

@mekston Zrozumiałem, co miałeś na myśli. Po prostu Djokovic i Federer mają wszechstronniej ,,rozłożone '' wielkie szlemy.

0

@mekston To raczej pokazuje jego wszestronność i to, że świetnie się odnajdywał również na twardych kortach :)

0

@barcelonaLM Akurat Federer wygrywał wiele razy AO i US Open.

0

@Encore Medvedev gra średnio na mączce. W zeszłym roku Nadal ,,oddał'' koronę Djokovicovi :)

0

@TheNekro94 Na RG i na Wimbledonie nie osiągnął na razie dobrych wyników.

1

@MESSIah16 Berrettini ma za duże braki w całokształcie gry, żeby pokonać Djokovica czy Nadala.

0

@mekston Można powiedzieć, że ostatnia dekada, to dominacja Serba jeżeli chodzi o zdobywanie wielkich szlemów. On do 2011r miał tylko jedno AO.

1

@msmsms Tak, ale Djokovic zawsze bardziej stawiał na elastyczność, zwinność na korcie.

0

@msmsms Djokovic akurat ma dobrze proporcjonalnie zbudowaną sylwetkę. Chuderlakami to są Medvedev Hurkacz.

0

@tbas Płakali to fanboje Rafy w zeszłym roku :)

0

@mekston Musi jeszcze poprawić grę na mączce i po skończeniu kariery przez wielką trójkę, może dominować w tourze.

0

@Commandement Nawet gdyby się okazało, że został niesłusznie oskarżony, to niestety,, łatka'' już została przypięta.

1

@Survier Przecież tutaj jeszcze dochodzi kwestia gwałtu. No chyba, że dla Ciebie, to też jest spoko.

1

@Commandement Jeżeli go fałszywie oskarżyła, to powinna ponieść surową karę. Facet już jest skończony, nieważne czy te oskarżenia są prawdziwe czy nie.

3

@msmsms Novak ma najwięcej ATP 1000. Federer ma 6 wygranych w turnieju Mistrzów, a Djoko 5.

2

@puyol_presidend5 Jeszcze nie skończyli karier, a Djoko prowadzi w wielu ważnych statystykach.

0

@mekston Tak, ale gdy np. Djoko będzie musiał zagrać w półfinale ze Zverevem, a w finale z Medvedevem, to może być problem. Pokazało to US Open. Chociaż w finale, Serba zjadła trochę presja.

0

@msmsms Zobacz sobie jak Djoko potrafił grać na AO :)

1

@Mixtape Przecież to prawda, co piszą. Coraz ciężej będzie konkurować Djokovicowi czy Nadalowi z młodszym pokoleniem. Właśnie dlatego, że jest różnica pomiędzy organizmem 25 letnim, a 35 letnim.

0

@lukaszbarca15 A coś musial zrobić? Może kolega nie przepada za nim ze względu na sposób gry, charakter, albo ma jeszcze inny powód. Nie każdy jest fanem Nadala.

1

@NoziX1 Tsitsipas ma papiery na zdobywanie wielkich szlemów, ale najpierw musi ogarnąć głowę i pozbyć się ojca z boxu.

1

@lukaszbarca15 Dużo osób z tej strony kibicowało Rosjaninowi, gdy grał finał z Djokovicem na US Open.

0

@mekston Miałem na myśli konkretnie RG. Dużo fanów Nadala uważa, że ten tytuł jest w pełni zasłużony, tylko gdy pokona się Nadala podczas tego turnieju.

1

@ronni37 Gdyby Nadal nie grał na RG, a Djokovic by go wygrał, to fani Nadala pierwsi by mówili, że ten tytuł jest nic nie warty.

9

@BART97 Najlepszy piłkarz w 2021 dostał złotą piłkę ;)

1

@Kgorecki2500 Oglądasz codziennie jedyne, prawdziwe treści o 19:30? xD

0

@Encore Kibicuje Djokovicovi oraz przeciwnikom Nadala i Federera ;)

1

@Encore Ma chociaż brązowy medal w singlu :)

1

@MESSIah16 Nadal nigdy nie wygrał turnieju Mistrzów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?