0

@koksik2700 Neymar lepszy niż Messi? Ney jest daleko za CR7, a co dopiero za Leo.

0

@Piorun Długi pieciosetowy mecz ze Zverevem w półfinale, też pewnie miał znaczenie.

1

@Encore Djokovic wygrał w AO z Medvedevem w trzech setach. Na US Open, Rosjanin zagrał bardzo dobry mecz, ale Djokovica trochę zjadła presja. Novak wygrał też z Daniłem turniej ATP 1000 w Paryżu.

0

@JimMorrisonFCB Odpowiednie przygotowanie, może łatwiejsza drabinka, ciężkie mecze przeciwników i jak najbardziej szlem jest do wygrania.

0

@JimMorrisonFCB Przecież Djokovic ciągle będzie jednym z faworytów, na twardych kortach i trawie. A na mączce potrafi grać lepiej, niż Medvedev czy Zverev.

0

@AduŚ07 To też takie trochę stereotypowe podejście. Równie dobrze można powiedzieć, że osobom, które zawierają kilka małżeństw czegoś brakuje.

0

Waszym zdaniem Jordiego Albe można nazwać legendą Barcelony?

0

@JimMorrisonFCB Murray to nie wiem. Jednak trochę odstawał, gdy wszyscy byli zdrowi. Nigdy nie wygrał AO ani RG.

0

@MESSIah16 Zamierza jeszcze wracać do gry w tenisa?

0

@Encore Ja to lubię w Djokovicu. Sport to są emocje, również te negatywne i każdy zawodnik inaczej reaguje. Młodsze pokolenie (Medvedev, Zverev, Tsitsipas) też już nie raz pokazali charakterek.

0

@Encore Nie wiem, czy oglądałeś mecze Federera, jak zaczynał karierę. Wcale nie był grzecznym chłopcem. Później się uspokoił, być może dlatego, żeby dbać o wizerunek. Djokovic nie jest zawodnikiem, który się przejmuje opinią innych, nie ta mentalność. W końcu jest Serbem :)

0

@Encore Chodzi o to, że Djokovicovi wypomina się wszystko, co złe. Nadal i Federer zawsze byli pupilkami mediów, które dbają o ich dobry PR.

1

@Encore Wielu może się nie podobać zachowanie Djokovica na korcie, ale to w pewnym stopniu jest jego sukces do dobrej gry i wyników. Zazwyczaj po rzuceniu rakiety czy krzykach, nakręca się i zaczyna lepiej grać. Z drugiej strony Djoko jest też jednym z niewielu zawodników, który potrafi docenić zagranie przeciwnika, czy ładnie podziękować za mecz przy siatce.

0

@MESSIah16 A dodatkowo pojawiło się już kilku zdolnych nastolatków.

0

@Encore Szkoda, że gdyby Djokovic tak zrobił, to media by go zjechały. Przykładem jest zeszłoroczny RG. Novak skorzystał z przerwy toaletowej do której ma prawo, zmieścił się w czasie, a i tak został ostro skrytykowany.

0

@Encore Ma do tego prawo :) Shapovalov powiedział, co myśli o zachowaniu Nadala.

2

@Encore Wolę Djokovica, niż do bólu przesłodzonego Nadala i Federera. A tak swoją drogą, to w mediach cichutko o Nadalu i jego przerwach w meczu z Shapo. Djokovic byłby już zjedzony za takie zachowanie.

1

@Encore To według Ciebie nie ma klasy i tak sumie może sobie nie mieć. Ważne, żeby miał rekordy ;)

1

@Encore Zobacz sobie na statystyki. I nie mów, że to nie ważne, bo gdy Djokovic odstawał z tytułami, to fani Nadala i Federera mówili, że nie można ich porównywać, bo Novak nie wygrał tyle, co wspomniana dwójka . Teraz kiedy Djoko wyrównał liczbę wielkich szlemów i przegonił w innych statystykach , to kibicom pozostało mówienie, że Djoko nie ma klasy.

0

@Ojciec5tkidzieci Ale przynajmniej trochę utarli nosa Cuprum. Słabe zachowanie ze strony Lubina, ale po części ich rozumiem. Pewnie liczyli na łatwe trzy punkty. A Zawiercie nie może kogoś awaryjnie ściągnąć? Jak Skra grała w Pucharze CEV też nie miała dostępnych swoich dwóch rozgrywających, ale wzięli chłopaka z rezerw.

0

@Ojciec5tkidzieci A te braki w zespołach, to przez covid? Bo np. Skra miała grać z Zaksą w sobotę, ale mecz został przełożony właśnie przez covid.

3

@Encore Znając nasze szczęście, to u nas się połamie :)

1

@Pawlak1992 Pewnie po części trochę w psychice, ale Ona ma dopiero 20 lat. Zaczyna przygodę z tenisem, brakuje jej doświadczenia, ogrania i ustabilizowania formy, ale to przyjdzie z czasem.

1

@Xxxbarca4ever Iga to chyba raczej woli grać na mączce, niż na hardzie?

1

@Pawlak1992 To jest właśnie tenis kobiecy. Przez lata dominowała Williams, a teraz każda może wygrać z każdą.

0

@tristan87 A to już wszystko jasne :)

0

@daniel32778 Niesamowite jest, to jak wielka trójka przez tyle lat utrzymywała równy poziom. Nowe pokolenie (Medvedev, Zverev czy Tsitsipas) ma problem, żeby wygrać kilka turniejów pod rząd, a co dopiero dominować latami.

2

@Messibestplayerintheworld Ale się nagle zrobił wysyp newsów o rzekomych kwasach w Barcelonie.

2

@Emhyr Kiedyś czytałem, że Antonela nie lubi Shakiry, bo przez nią Pique zerwał ze swoją dziewczyną, która była jej koleżanką.

1

@normasubiektywna O tym pisałem wcześniej. Oni nigdy się razem nie trzymali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?