Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM A nie lepsza pomoc niż Xavi, Iniesta i Busquets? xD
0
@noface Przede wszystkim dawał wiele radości kibicom Barcy, ale niektórzy mają słabą pamięć.
0
@Katalonbar Messi w Barcelonie nie byłby w takiej dyspozycji.
20
@sokot To wszystko dla dobra obywateli ;) jeżeli nie wierzysz, to kilku użytkowników tej strony Ci to wyjaśni ;)
1
@Sensible Przy strzale brakło kilku centymetrów do obrony, ale akcja zaczęła się od jego wybicia pod nogi rywala. Niestety nie pierwszy raz w tym sezonie.
1
@kuz Bez przesady z tym Mbappe. Już widzę jak inny zawodnik, strzelający gola w końcówce na wagę zwycięstwa, bierze piłkę i leci do linii środkowej, żeby szybko wznowić grę.
0
@KacperVEB Włoski temperament. Nie każdy jest ,, ciepłą kluchą''
15
@masq Zouma powinien ponieść konsekwencje indywidualnie. Co ma do tego West Ham? Gdyby któryś zawodnik z Barcelony tak zrobił i stracilibyśmy sponsorów, to też byś się cieszył?
0
@Lokoo Narcos z Pablo Escobarem
2
@Kinginiesta Dlatego najlepiej byłoby, gdyby wielkość mandatu była uzależniona od zarobków.
8
@lucas/catalan Dokładnie. A co w przypadku, kiedy auto ma współwłaściciela? Dlaczego druga osoba, ma na tym stracić?
0
@Katalonbar Raczej kibice gwiżdżą ze względu na zachowanie Dembele i jego agenta przy negocjacjach, a nie dlatego, że nie przedłużył kontraktu.
1
@Joe_Pesci Od 1 lutego taka ustawa weszła. Właściciel np lidla musiałby udowodnić, że 40% jego zysku pochodzi z usług pocztowych, żeby otworzyć sklep xd
0
@against_modern_football Skra ostatnio też słabo. Przegrane z Zaksą i Jastrzębiem, a dodatkowo strasznie się męczyli w pucharze CEV z rumuńską drużyną. Chociaż i tak będę oglądać, bo to moja ulubiona drużyna siatkarska :)
2
@Dari0G Dokładnie, nic nie znaczące gesty. A w dodatku większości pewnie nie chciało się lecieć do Chin :)
2
@Ojciec5tkidzieci Świetna wiadomość dla Plus ligi :) Dla mnie, jako kibica Skry trochę szkoda, bo mówiło się, że Uros może zastąpić Ebadipoura.
2
@Hosh Też ta piosenka pierwsza przyszła mi na myśl, po tym opisie.
3
@Survier Jaka piosenka?
5
@VbamboeB A wcześniej miał wyebane na noszenie maseczki. Zaczął nosić, jak zaczęli testować piłkarzy, co znaczy, że dostał takie wytyczne i nie chce robić problemu.
0
@Persyfl Czym jest nawoływanie do nienawiści rasowej? Nazywanie czarnoskórego, murzynem? Białego człowieka, białasem?
3
Komentarz usunięty
16
@kuz Dlatego bardziej cenie Leo. Messi też głosuje na kumpli, ale później przynajmniej nie płacze w mediach.
4
@pedrixxx Oczywiście, że złota piłka ma większy prestiż, co pokazuje chociażby zainteresowanie tą galą.
0
@capoN Ozark, pierwsza część ostatniego sezonu.
0
@Borneo Albo załatwi sobie certyfikat, a w mediach otoczenie Djokovica, zbuduje narrację o tym, że Serb chce się zaszczepić :)
0
@Naturopata Kaczyński nie jest zaszczepiony?
0
@Messibestplayerintheworld Są jakieś warunki, które musi spełnić? Czy nie ważne, jak będzie się prezentował dostanie większą pensję?
0
@Karzel Czyli Messi latami występów na najwyższym poziomie, nie zasłużył na swoją pensje? A Dembele czy Coutinho, którzy z miejsca dostali duże pieniądze, a w zamian nic nie dali, zasłużyli? Szkoda, że jakoś nikt nie miał pretensji do tej dwójki, że nie obniżyli pensji.
0
@Fake69 Na szczęście w Barcelonie, niemal zawsze był w formie. A nawet gdy miał gorszy czas, to i tak wykręcał liczby nieosiągalne dla większości.
6
@Adi123456789 Roberto to do dzisiaj cichutko siedzi i chyba liczy na to, że nikt nie pamięta, że obiecał obniżyć pensję :)