1

@barcelonaLM A nie lepsza pomoc niż Xavi, Iniesta i Busquets? xD

0

@noface Przede wszystkim dawał wiele radości kibicom Barcy, ale niektórzy mają słabą pamięć.

0

@Katalonbar Messi w Barcelonie nie byłby w takiej dyspozycji.

20

@sokot To wszystko dla dobra obywateli ;) jeżeli nie wierzysz, to kilku użytkowników tej strony Ci to wyjaśni ;)

1

@Sensible Przy strzale brakło kilku centymetrów do obrony, ale akcja zaczęła się od jego wybicia pod nogi rywala. Niestety nie pierwszy raz w tym sezonie.

1

@kuz Bez przesady z tym Mbappe. Już widzę jak inny zawodnik, strzelający gola w końcówce na wagę zwycięstwa, bierze piłkę i leci do linii środkowej, żeby szybko wznowić grę.

0

@KacperVEB Włoski temperament. Nie każdy jest ,, ciepłą kluchą''

15

@masq Zouma powinien ponieść konsekwencje indywidualnie. Co ma do tego West Ham? Gdyby któryś zawodnik z Barcelony tak zrobił i stracilibyśmy sponsorów, to też byś się cieszył?

0

@Lokoo Narcos z Pablo Escobarem

2

@Kinginiesta Dlatego najlepiej byłoby, gdyby wielkość mandatu była uzależniona od zarobków.

8

@lucas/catalan Dokładnie. A co w przypadku, kiedy auto ma współwłaściciela? Dlaczego druga osoba, ma na tym stracić?

0

@Katalonbar Raczej kibice gwiżdżą ze względu na zachowanie Dembele i jego agenta przy negocjacjach, a nie dlatego, że nie przedłużył kontraktu.

1

@Joe_Pesci Od 1 lutego taka ustawa weszła. Właściciel np lidla musiałby udowodnić, że 40% jego zysku pochodzi z usług pocztowych, żeby otworzyć sklep xd

0

@against_modern_football Skra ostatnio też słabo. Przegrane z Zaksą i Jastrzębiem, a dodatkowo strasznie się męczyli w pucharze CEV z rumuńską drużyną. Chociaż i tak będę oglądać, bo to moja ulubiona drużyna siatkarska :)

2

@Dari0G Dokładnie, nic nie znaczące gesty. A w dodatku większości pewnie nie chciało się lecieć do Chin :)

2

@Ojciec5tkidzieci Świetna wiadomość dla Plus ligi :) Dla mnie, jako kibica Skry trochę szkoda, bo mówiło się, że Uros może zastąpić Ebadipoura.

2

@Hosh Też ta piosenka pierwsza przyszła mi na myśl, po tym opisie.

3

@Survier Jaka piosenka?

5

@VbamboeB A wcześniej miał wyebane na noszenie maseczki. Zaczął nosić, jak zaczęli testować piłkarzy, co znaczy, że dostał takie wytyczne i nie chce robić problemu.

0

@Persyfl Czym jest nawoływanie do nienawiści rasowej? Nazywanie czarnoskórego, murzynem? Białego człowieka, białasem?

3

Komentarz usunięty

16

@kuz Dlatego bardziej cenie Leo. Messi też głosuje na kumpli, ale później przynajmniej nie płacze w mediach.

4

@pedrixxx Oczywiście, że złota piłka ma większy prestiż, co pokazuje chociażby zainteresowanie tą galą.

0

@capoN Ozark, pierwsza część ostatniego sezonu.

0

@Borneo Albo załatwi sobie certyfikat, a w mediach otoczenie Djokovica, zbuduje narrację o tym, że Serb chce się zaszczepić :)

0

@Naturopata Kaczyński nie jest zaszczepiony?

0

@Messibestplayerintheworld Są jakieś warunki, które musi spełnić? Czy nie ważne, jak będzie się prezentował dostanie większą pensję?

0

@Karzel Czyli Messi latami występów na najwyższym poziomie, nie zasłużył na swoją pensje? A Dembele czy Coutinho, którzy z miejsca dostali duże pieniądze, a w zamian nic nie dali, zasłużyli? Szkoda, że jakoś nikt nie miał pretensji do tej dwójki, że nie obniżyli pensji.

0

@Fake69 Na szczęście w Barcelonie, niemal zawsze był w formie. A nawet gdy miał gorszy czas, to i tak wykręcał liczby nieosiągalne dla większości.

6

@Adi123456789 Roberto to do dzisiaj cichutko siedzi i chyba liczy na to, że nikt nie pamięta, że obiecał obniżyć pensję :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?