1

@JohnA Polacy zawsze potrafią się zjednoczyć w słusznej sprawie. Próbuje nam się wmówić, że jesteśmy źli, nietolerancyjni, rasiści itd

8

@pawello10 Żadne, ale propaganda musi być prowadzona.

0

@macio_944 Wygląda na to, że rosyjskie trole wykonały zadanie.

0

@koksik2700 To prawda, ale akurat większość polityków, to misterami piękności nie jest.

0

@Kurkmen Ile Ukraińców może przybyć do Polski? Są jakieś szacunki?

0

@Xavifcb6 Nic nie mam. Pokazałem jaki jest kontrast między działaniami organizacji np. FIFA w sprawie Ukrainy, a śmiercią jednego przestępcy w USA.

1

@tomono Dlaczego miałby mieć 48-78h? Jego wojsko jest gotowe tylko na 2-3 dni wojny?

23

@macio_944 Tyle właśnie są warte nawoływania typu ,, peace & love". Kto by się tam przejmował, że na Ukrainie giną niewinni ludzie. Ważne, żeby przed meczami, klęknąć dla czarnoskórego przestępcy.

5

@lukaszbarca15 Co za sku*wysyny

0

@jakub1906 Ale wiesz, że finał LM, nie będzie grany na stadionie PSG?

0

@Pogba Absolutnie nie bronię Bidena, ale czy któryś z byłych prezydentów USA zachowałby się inaczej w tej sytuacji?

0

@MesQueUnClub_87 Niestety nie mamy pewności, że w przypadku zaatakowania państwa NATO reszta pomoże.

0

@MrCropeck Na Camp Nou było tak samo. Brakło nam tylko skuteczności.

0

@Azi Myślę, że niepotrzebne było wyjście Matsa z bramki. Zwłaszcza, że nasi zdążyli wrócić do obrony i Napoli nie miało przewagi.

0

@Azi Zawodnik Napoli sporo dodał od siebie, ale zachowanie Matsa idiotyczne.

0

@Shear007 A po co Ter Stegen wychodził z bramki? Kolejne idiotyczne zachowanie naszego bramkarza.

0

@GeneralXavi W 2024 roku mają być wybory prezydenckie.

4

@NaFazieHitman Zapomnieli mu napisać, co ma powiedzieć xd

0

@Vebrol A kto był wiceprezydentem u Obamy? :)

0

@Wilczeq Wyobraź sobie jaka byłaby panika, gdybyśmy byli na miejscu Ukrainy. A przecież u nas, na razie nic wielkiego się nie dzieje

7

@Medium Biden zapowiadał wprowadzenie sankcji, jakich Putin jeszcze nie widział. Zobaczymy, czy jeszcze pamięta, co mówił :)

0

@Borneo Nikt z zewnątrz nie zabije Putina. Jeżeli już, to ktoś z jego rodaków.

0

@Criss18Barca Kto następny? Państwa bałtyckie czy Polska?

10

@Abominacja Lech nie miał za dużo czasu, żeby coś z tym zrobić.

1

@bartas97 Wierzysz w cokolwiek, co mówią Rosjanie?

0

@Medium Albo nie chciał dodatkowo straszyć Ukraińców.

0

@osa91 Dzięki za informację :)

0

@william_wallace Gorbachov też chyba nie był, taki zły.

1

@Barca1922 Ale to trzeba mieć nasrane w głowie, żeby takie rzeczy mówić. Takim ludziom się pewnie wydaje, że jakbyśmy mówili po rosyjsku, to Rosjanie by nas dobrze traktowali.

7

@tomek8756 Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby się takimi pierdołami zajmować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?