Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnA Polacy zawsze potrafią się zjednoczyć w słusznej sprawie. Próbuje nam się wmówić, że jesteśmy źli, nietolerancyjni, rasiści itd
8
@pawello10 Żadne, ale propaganda musi być prowadzona.
0
@macio_944 Wygląda na to, że rosyjskie trole wykonały zadanie.
0
@koksik2700 To prawda, ale akurat większość polityków, to misterami piękności nie jest.
0
@Kurkmen Ile Ukraińców może przybyć do Polski? Są jakieś szacunki?
0
@Xavifcb6 Nic nie mam. Pokazałem jaki jest kontrast między działaniami organizacji np. FIFA w sprawie Ukrainy, a śmiercią jednego przestępcy w USA.
1
@tomono Dlaczego miałby mieć 48-78h? Jego wojsko jest gotowe tylko na 2-3 dni wojny?
23
@macio_944 Tyle właśnie są warte nawoływania typu ,, peace & love". Kto by się tam przejmował, że na Ukrainie giną niewinni ludzie. Ważne, żeby przed meczami, klęknąć dla czarnoskórego przestępcy.
5
@lukaszbarca15 Co za sku*wysyny
0
@jakub1906 Ale wiesz, że finał LM, nie będzie grany na stadionie PSG?
0
@Pogba Absolutnie nie bronię Bidena, ale czy któryś z byłych prezydentów USA zachowałby się inaczej w tej sytuacji?
0
@MesQueUnClub_87 Niestety nie mamy pewności, że w przypadku zaatakowania państwa NATO reszta pomoże.
0
@MrCropeck Na Camp Nou było tak samo. Brakło nam tylko skuteczności.
0
@Azi Myślę, że niepotrzebne było wyjście Matsa z bramki. Zwłaszcza, że nasi zdążyli wrócić do obrony i Napoli nie miało przewagi.
0
@Azi Zawodnik Napoli sporo dodał od siebie, ale zachowanie Matsa idiotyczne.
0
@Shear007 A po co Ter Stegen wychodził z bramki? Kolejne idiotyczne zachowanie naszego bramkarza.
0
@GeneralXavi W 2024 roku mają być wybory prezydenckie.
4
@NaFazieHitman Zapomnieli mu napisać, co ma powiedzieć xd
0
@Vebrol A kto był wiceprezydentem u Obamy? :)
0
@Wilczeq Wyobraź sobie jaka byłaby panika, gdybyśmy byli na miejscu Ukrainy. A przecież u nas, na razie nic wielkiego się nie dzieje
7
@Medium Biden zapowiadał wprowadzenie sankcji, jakich Putin jeszcze nie widział. Zobaczymy, czy jeszcze pamięta, co mówił :)
0
@Borneo Nikt z zewnątrz nie zabije Putina. Jeżeli już, to ktoś z jego rodaków.
0
@Criss18Barca Kto następny? Państwa bałtyckie czy Polska?
10
@Abominacja Lech nie miał za dużo czasu, żeby coś z tym zrobić.
1
@bartas97 Wierzysz w cokolwiek, co mówią Rosjanie?
0
@Medium Albo nie chciał dodatkowo straszyć Ukraińców.
0
@osa91 Dzięki za informację :)
0
@william_wallace Gorbachov też chyba nie był, taki zły.
1
@Barca1922 Ale to trzeba mieć nasrane w głowie, żeby takie rzeczy mówić. Takim ludziom się pewnie wydaje, że jakbyśmy mówili po rosyjsku, to Rosjanie by nas dobrze traktowali.
7
@tomek8756 Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby się takimi pierdołami zajmować.