21

@MarioVeB! Ale Cię boli ten Laporta. Jak to dobrze, że Bartomeu nie był kłamcą i zostawił fantastycznie działający klub ;) Laporta jest jednym z najlepszych prezydentów Barcy, czy ci się to podoba, czy nie.

0

@Firestone Messi też takie karne strzelał.

2

@koksik2700 Reagan tą jedną ripostą, wygrał wybory z Walterem Mondale :)

2

@MarioVeB! A może dawno nie oglądał meczu angielskich drużyn i jak sam napisał jest zdziwiony, że nadal klękają?

6

@tbas Djokovic ma takie przekonania od wielu lat. A po za tym mówił tylko o wolnym wyborze, a nie namawiał, żeby się nie szczepić.

0

@Mati90fcb Znaki interpunkcyjne są za darmo. Możesz używać :)

0

@GeneralXavi Jeżeli nie chcą zająć tych miast, to jaki mają cel?

1

@Bykunn Nic nie jest zero - jedynkowe. Nie można powiedzieć, że w szeregach żołnierzy wyklętych, byli tylko bandyci i mordercy.

2

@Comentateiro Generalnie masz rację, ale nasi chyba czegoś takiego nie robili.

2

@Kusco15 Wstaw w komentarzach, nagrania na, których są zabici i ranni ludzi, czy przestraszone dzieci siedzące w piwnicach. Zapytaj tych komentujących, czym sobie Ukraińcy na to zasłużyli.

1

@Kusco15 Wypowiedź Rydzyka dosyć chaotyczna i niespójna. Z tego co zrozumiałem, to docenia pomoc Polaków dla Ukrainy, a jednocześnie ostrzega, żeby zwracać uwagę, kto przechodzi przez granicę. Przedstawicielowi Kościoła taka wypowiedź nie wypada, ale nie od dzisiaj wiadomo, że Rydzyk to bardziej biznesmen, niż ksiądz.

6

@Kusco15 Wstaw wypowiedź Rydzyka, która odnosi się do uchodźców.

1

@ciema Czytałem kiedyś o obrażeniach jakie odniósł ks. Popiełuszko. Straszne morderstwo, a winni do dzisiaj nie ponieśli kary.

1

@marcin62 Czy te przestępstwa zostały potwierdzone?

8

@Herato W głównej mierze, dzięki tym ludziom są teraz takie ceny paliw. U mnie w zeszłym tygodniu, przed szturmowaniem stacji, paliwo było za 5.40, a dzisiaj 6zł.

0

@Medium A była jakaś informacja, o tym gdzie jest najbliższa rodzina Putina? Zakładam, że nie w Rosji.

1

@RomanHoffer Tak się nie niestety nie stanie. Nikt nie wyśle wojska i wielokrotnie było tutaj pisane dlaczego.

4

@Medium Uaktywniły się te osoby, które były za przyjmowaniem ludzi na granicy białoruskiej. Ale z nimi nie warto dyskutować, nie przetłumaczysz.

4

@daniel32778 Mój post był odniesieniem do pewnej Pani, która nawoływała, żeby puszczać wszystkich z granicy białoruskiej, a później się ustali, kto to jest. Sam jestem za tym, żeby te osoby weryfikować.

3

@Oskar00 Oj tam czepiasz się xD wpuśćmy wszystkich, później się ustali, kto to jest ;)

0

@Vebrol Oficjalna informacja?

0

@Persyfl Dla takich jak, Ty już nie ma ratunku :)

3

@Persyfl Pewnie, puszczajmy wszystkich. Później się z pewnością ustali, kto to jest ;)

3

@michal26 Bush to morderca wojenny, nie gorszy niż Putin. Powinien za to odpowiedzieć, a siedzi sobie na emeryturze i zajmuje się malowaniem obrazów.

0

@Azi A czy na zachodzie (Niemcy, Francja) dalej chcą ich przyjmować?

5

@Kurkmen W amerykańskich mediach już się zaczyna propaganda, jacy to z Polaków rasiści. Naczelny obrońca czarnoskórych (Hamilton), też już te wysrywy rozpowszechniał na swoich mediach społecznościowych.

0

@normasubiektywna Niestety na razie przez granicę przechodzą wszyscy i nikt nie weryfikuje ich tożsamości.

1

@Medium To Ci ludzie nie mają pokojowych zamiarów, jak próbuje przekonywać lewica? Niemożliwe ;)

0

@Kamiloza91 Od razu raczej nie (choć kto wie, co ma w głowie ten wariat) W przyszłości może spróbować podbić kolejne państwa.

0

@NANO77 Tak, dlatego uważam, że uproszczenie przejścia przez granicę to błąd. Z drugiej strony rozumiem jednak, że brakuje służb, które mogłyby to kontrolować, bo napływ ludzi jest tak duży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?