Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@DaPidejpi Dobrze, że prawda wyszła na jaw, ale co chłop stracił wizerunkowo to jego. Oczywiście jak tylko pojawiły się oskarżenia, to większość jej uwierzyła i łatka do Deppa została przypięta.
0
@KrwawiaceoczyVEB Busquets przecież miał już wcześniej odgwizdane faule. Dopiero mecz włączyłeś?
0
@Kluivert_P Mbappe
2
Komentarz usunięty
0
@Momals11 Dlaczego?
1
@Survier Ale z drugiej strony, po co nagrywać takiego tik toka, jak ta Ukrainka?
1
@Pogba Dwumecz z Atletico nie był kompromitacją. Po prostu odpadliśmy po wyrównanym meczu.
0
@Azacca To tylko pokazuje jak słabym premierem jest Macron, jeżeli jest tylko postrzegany jako mniejsze zło niż Le Pen.
1
@DIPENNN Akurat w USA to nic nowego.
2
@DaPidejpi A najgorsze, że sporo Rosjan łyknie takie tłumaczenie.
2
@patry295 @macio_944 A może mu po prostu taka literatura nie podchodzi? A to nie znaczy, że nie czyta innych pisarzy.
0
@Janiama PiS wcześniej czy później wróciłby do władzy. Wybory wygrali w dużej mierze dzięki 500+ i innym obietnicom dotyczących socjali.
0
@kuz A jakie przeciwskazania, żeby wylądować w Gruzji? Chodziło ogólnie i sytuację, która tam wtedy była, czy o warunki atmosferyczne?
0
@kuz Którego z braci masz na myśli? Bo mimo, że Lech był prezydentem, to nie on podejmował decyzję. Ujawnienie ostatniej rozmowy braci dużo by wyjaśniło.
0
@Kgorecki2500 Też mam tę aplikację. Myślałem, że miałeś na myśli jakiś quiz na stronie internetowej.
2
@tobiasson92 Raport Macierewicza nie musi mieć wiele wspólnego z rzeczywistością. Nie taki jest jego cel. On ma utwierdzić swój elektorat i tak się pewnie stanie.
0
@Kgorecki2500 Dasz linka do jakiegoś quiza?
0
@BARCA1899Messi Na pewno nie można grać w pierwszej części sezonu, takiego g*owna jak za Koemana.
0
@Mixtape Do PSG, to im daleko xd
0
@Bykunn Ale wątpliwości i różne teorie są zawsze. Zobacz chociażby na zamach w którym zginął Kennedy.
0
@Bykunn Ty uważasz, że nie było tam nic podejrzanego, a ktoś inny może mieć wątpliwości. Jak było naprawdę wie pewnie garstka ludzi z Bushem na czele.
3
@Bykunn Czyli przyjmujesz wszystko, co ci powiedzą i nie zastanawiasz się czy to prawda, czy kłamstwo? (nawiązuje tutaj do 11 września)
3
@LS Przy okazji niektórzy chyba zapominają, że tam były osoby z różnych stron sceny politycznej.
12
@MarioVeB! Sam napisałeś o burmistrzach i prezydentach :) mogłeś wspomnieć o innych, którzy mają decyzyjność w tej sprawie.
1
@FC1899Barca Mnie wciągnęło od pierwszego odcinka, ale wiadomo że to kwestia indywidualna. Ozark mi też podszedł i jak koledzy wspomnieli Orange is the New black, chociaż końcowe sezony mnie trochę wkurzały xd
2
@FC1899Barca Breaking Bad?
2
@MesQueUnClub96 No i co z tego, że Clermont? Trzy asysty w wykonaniu jednego zawodnika zawsze robią wrażenie.
2
@MessiTheBesst Przecież podobnie jest z ,, polskimi obozami''. Nie przez przypadek jest takie sformułowanie stosowane.
0
@Comentateiro Przecież asysty, też mają duże znaczenie w piłce. Neymar i Mbappe nie strzelili goli po indywidualnych akcjach, tylko wykorzystali świetne podania od Leo.
2
@kynio302 Akurat Biden nie pierwszy raz jest olewany.