0

@Ojciec5tkidzieci A tak swoją drogą, to Konarski zakończył karierę w reprezentacji czy Grbić go po prostu nie powołał?

0

@Matheu12 Jak widać, wydane setki milionów na transfery nie pomogły.

2

@Xpert77 Ale przynajmniej wygraliśmy 4:0 z Realem na ich stadionie :)

0

@MesQueUnClub96 Gdyby Barca wygrała takie mecze, to pisałbyś o niesamowitym mentalu i walce do końca. Niestety mało wskazuje na to, że nasi piłkarze będą potrafili takie mecze rozstrzygać na swoją korzyść.

1

@Ojciec5tkidzieci Słaby mecz obu drużyn, a Skra kolejny raz wypuszcza wygrany mecz. Atakujący Bełchatowa w dzisiejszym meczu, to niesmaczny żart. Atanasijevic 0/9 w ataku, Schulz niewiele lepiej. Ale przynajmniej Bieniek i Kłos pokazali, że stanowią najlepszy duet środkowych w lidze.

1

@Ojciec5tkidzieci Od dawna kibicuję Skrze, więc dzisiaj liczę na wygraną, zwłaszcza że grają u siebie. Chociaż Bełchatów nie ma przyjęcia (najgorszy libero w lidze, plus Kooy, który nigdy nie potrafił przyjmować, Ebadipour bez formy) i dodatkowo Bieniek gra ze złamanymi żebrami. A po za tym prezes kolejny raz się popisał i zwolnił trenera przed najważniejszymi meczami xd

1

@Janas11224 Luuk de Jong mógłby zostać. Nie zarabia dużo, a czasami potrzebujemy kogoś kto wejdzie w końcówce meczu z ,, autobusami" i powalczy w powietrzu.

0

@Borneo A uważasz, że powinni go wyrzucić z Wimbledonu, bo nie poparł decyzji organizatorów o wykluczeniu rosyjskich i białoruskich tenisistów z turnieju?

1

@msmsms na pole, małopolska pozdrawia xd

0

@MarFan Trump na razie jedno mistrzostwo, więc daleka droga przed nim. Z drugiej strony jest też najmłodszy i być może ma jeszcze kilkanaście lat grania.

0

@TheNekro94 Selby ma 4 mistrzostwa i jest sporo młodszy od O'Sullivana. Myślisz, że ma szansę mu dorównać, albo go przegonić?

0

@Bykunn Na meczu reprezentacji nie miałem jeszcze szansy być. Jeżdżę na mecze Skry i zestaw kibiców to głównie koszulka + szalik. Flagi wyglądają fajnie w klubach kibica. Nie chciałbym, żeby mi ktoś obok mojego siedzenia machał flagą xD a tak swoją drogą masz jakiś ulubiony klub siatkarski?

0

@Bykunn Ale z drugiej strony nie wydaje mi się, żeby dużo kibiców chciało wnosić flagę na mecz siatkówki (chyba, że gra reprezentacja)

4

@Bykunn To chyba nie wszyscy przestrzegają, bo niedawno byłem na meczu Skry i klub kibica miał takie flagi.

0

@TheNekro94 Oby tak było. Wreszcie ma możliwość złapania rytmu meczowego. Grał już dwa turnieje, a zagra jeszcze w Madrycie, Rzymie, w RG i na Wimbledonie. Później znowu może być ciężko, bo w Mastersach w USA i w Kanadzie chyba nie zagra. I wygląda na to, że na US Open też go nie wpuszczą.

0

@Encore Zobaczymy czy Nole odbuduje formę. Djoko bardzo słaby występ w Monte - Carlo po dłuższej przerwie. W Serbia Open zdecydowanie lepiej, ale brakło ,,paliwa" w finale z Rublowem. A w Madrycie ma dosyć trudną drabinkę.

1

@TheNekro94 Miałem na myśli bycie numerem jeden na świecie ogólnie (ponad 360 tygodni do 310 Federera)

0

@Cadafaz Djoko i Nadal jeszcze mogą poprawić statystyki w wielkich szlemach i Mastersach. Federer raczej nie. Dodatkowo Novak śrubuje rekord w byciu numerem 1 światowego rankingu.

1

@Encore Djoko już wcześniej wyraził opinię na tej temat ;)

0

@TheNekro94 Między innymi dlatego to wstawiłem :)

6

Rafa Nadal podobnie jak wcześniej Djokovic, jest przeciwko wykluczeniu rosyjskich i białoruskich tenisistów z Wimbledonu.

,, To bardzo niesprawiedliwe rozwiązanie dla moich kolegów. Jaka jest ich wina w tym, że rozpoczęła się wojna? Żal mi ich, szkoda, że została podjęta decyzja o ich wykluczeniu.''

Źródło: onet

1

@michal26 Jeżeli skończy się na trzech sesjach, to będzie deklasacja O'Sullivana. Spodziewałem się bardziej zaciętego meczu, chociaż patrząc jak Trump prawie wypuścił zwycięstwo z Williamsem, zdecydowana wygraną Ronniego mnie nie zdziwi.

1

@P33ck Wydaje się, że O'Sullivan to spokojnie wygra, ale raczej w wieczornej sesji.

1

@arasz1819 Dodatkowo Depay przyszedł za darmo, a za Ferrana mamy sporo do zapłacenia.

0

@michal26 Ale jakieś problemy z psychiką też chyba miała?

0

@MarioVeB! A czy ktoś ci mówi, że masz się spuszczać? Wystarczy docenić Ancolottiego, bo żaden inny trener tego nie osiągnął. A tak w ogóle co to jest ,,gumozuj"? xd

1

@Bykunn Akurat 140km/h na autostradzie, jest jak najbardziej ok.

0

@VegetaPolska I bardzo dobrze, że wyszukuje takie statystyki, bo to jak niektórzy umniejszają Messiemu na tej stronie, jest nie do pomyślenia.

6

@MarioVeB! Niesamowite ile w Tobie jest jadu.

6

@MarioVeB! Co tu jest takiego na siłę? Liga we Francji zalicza się do TOP 5. Świetne osiągnięcie Ancelottiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?