0

@Piorun Musettiemu znowu zabrakło sił na dłuższe granie, czy psychicznie nie udźwignął meczu?

1

@Image Ale to chyba Gavi podejmuje decyzję, a nie jego agent?

6

@Toretto Trochę dziwne jest to Twoje ,, przeżywanie" w komentarzach, że nie skorzystałeś. Pisałeś wcześniej, że kochasz swoją dziewczynę, więc nie wiem czemu żałujesz swojej decyzji.

2

@Rewolucja123 Zgoda, ale jednak grali na własnym stadionie i choć trochę zaangażowania można było pokazać.

0

@mekston Byłaby to spora niespodzianka, bo Tsitsipas jednak jest w łatwiejszej części drabinki i był typowany jako faworyt do gry w finale. Ale wiadomo jak, to jest z tymi młodymi tenisistami. Komu kibicujesz w tym meczu?

0

@mekston Djoko jednak takie mecze potrafi wyciągać, chociaż wtedy Musettiemu ,, odcięło prąd ". Zobaczymy jak Tsitsipas, ale ewentualna pięciosetówka, już w 1 rundzie jest trochę zaskoczeniem.

4

@Barca_Big_Moment W pierwszych trzech turniejach, które wymieniłeś Novak miał problemy z kontuzją łokcia, a w meczu z Wawrinką skreczował.

3

@Barca_Big_Moment A przypomnisz kiedy w Wielkim Szlemie, Djokovic zlekceważył jakiegoś rywala i odpadł w któreś z początkowych rund?

0

@Barca_Big_Moment Rafa też jeszcze musi wyeliminować trzech rywali w drodze do ćwierćfinału :)

0

@MesQueUnClub96 Nie dziwi mnie ta decyzja ATP i WTA. Już gdy Brytyjczycy ogłosili, że Rosjanie nie zagrają w Wimbledonie, to te organizacje sprzeciwiały takiej decyzji.

1

@macio_944 Jeżeli Mbappe zostanie w PSG, to będzie dla mnie trochę dziwna decyzja. Jasne, że dostanie więcej pieniędzy, niż w Realu ale zespół z Madrytu to wyższa półka. Przede wszystkim mocniejsza liga, większa szansa na LM i złotą piłkę , a Mbappe zyskałby medialnie jako lider tej drużyny.

3

@Marcelinho99 W sumie u nas jest tak samo (po za całą tą akcją o szpaler) Kibice też uważają, że Barca to klub marzeń, a grać mają u nas tylko tacy którym zależy, a nie najemnicy.

1

@mekston Tylko że wtedy Djokovic, dopiero wracał do dobrej formy, po kontuzji i operacji łokcia.

0

@Kurkmen A tak swoją drogą na tym nagraniu, to on jest trochę pijany, czy ma taki styl mówienia? xd

1

@Kurkmen Kiedyś oglądałem wywiad z jego żoną, która stwierdziła, że to jej mąż najwięcej stracił na wojnie w Iraku xd

23

@bartekvisca Najgorzej jak próbuje się wciskać kit, że otyłość jest czymś normalnym.

5

@John_Doe Ilu oburzonych demokratów w komentarzach się odezwało xd

1

@Bykunn A niektórym może się, to nie podobać i uznają to za ,, cringe'' :)

0

@Encore Źródło tej informacji, to tradycyjnie bliskie otoczenie Messiego? xd

2

@YouTuber Być może, ale wcześniej raczej byłyby państwa bałtyckie.

4

@NismoFCB Czyli jak widać Niemcy (i inne narodowości) też potrafią być zawistni. A czasami czytając tutaj wpisy, odnoszę wrażenie że tylko Polacy, tacy źli i niedobrzy :)

0

@FC1899Barca Ok, ale nie było głosowania, więc kto miałby zdecydować o przyznaniu tej nagrody?

5

@FC1899Barca Wątpię, że dostanie. Raczej większość już o tym zapomniała. Zresztą na jakiej podstawie miałby dostać Lewandowski skoro nie było głosowania?

0

@Janiama Nie wiem jak to wygląda z odprowadzaniem podatku od wygranej i kontraktami reklamowymi ale pewnie opłaca im się bycie rezydentami Monaco. Wiem, że Monte - Carlo to piękne miasto i wielu chciałoby tam mieszkać, ale w przypadku tenisistów pewnie chodzi o to, żeby jak najwięcej pieniędzy zostało u nich w kieszeni. I w sumie się nie dziwię.

2

@Bogan Dlatego większość topowych tenisistów, jak chociażby Djoko i Nadal mają rezydencje w Monte - Carlo.

1

@ViscaBocian Normalnie. Logicznie rzecz biorąc, ludzie chcą szybciej przejść na emeryturę i nie martwią się jakie konsekwencje w przyszłości może mieć obniżenie wieku emerytalnego

1

@David_Beckham Zrobione :)

3

@koksik2700 Bo to nasza największa legenda klubowa, a niektórzy się zachowują jakby nie wiedzieli kto to jest i czy w ogóle kiedyś u nas grał :)

0

@Bykunn Ja się tylko patrzy na statystyki na flascore, to tak jest. Messi obniżył poziom, ale wciąż potrafi wykreować sytuację, o których inni mogą pomarzyć. Zmiana otoczenia też pewnie miała na to wpływ. Na Copa America kolejny raz udowodnił, że jest kluczowy dla drużyny i potrafi poprowadzić ją do zwycięstwa.

0

@Bykunn Zacznij oglądać mecze Messiego. Pomimo, że obniżył poziom, to wciąż dla większości jest on nie osiągalny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?