Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piorun Musettiemu znowu zabrakło sił na dłuższe granie, czy psychicznie nie udźwignął meczu?
1
@Image Ale to chyba Gavi podejmuje decyzję, a nie jego agent?
6
@Toretto Trochę dziwne jest to Twoje ,, przeżywanie" w komentarzach, że nie skorzystałeś. Pisałeś wcześniej, że kochasz swoją dziewczynę, więc nie wiem czemu żałujesz swojej decyzji.
2
@Rewolucja123 Zgoda, ale jednak grali na własnym stadionie i choć trochę zaangażowania można było pokazać.
0
@mekston Byłaby to spora niespodzianka, bo Tsitsipas jednak jest w łatwiejszej części drabinki i był typowany jako faworyt do gry w finale. Ale wiadomo jak, to jest z tymi młodymi tenisistami. Komu kibicujesz w tym meczu?
0
@mekston Djoko jednak takie mecze potrafi wyciągać, chociaż wtedy Musettiemu ,, odcięło prąd ". Zobaczymy jak Tsitsipas, ale ewentualna pięciosetówka, już w 1 rundzie jest trochę zaskoczeniem.
4
@Barca_Big_Moment W pierwszych trzech turniejach, które wymieniłeś Novak miał problemy z kontuzją łokcia, a w meczu z Wawrinką skreczował.
3
@Barca_Big_Moment A przypomnisz kiedy w Wielkim Szlemie, Djokovic zlekceważył jakiegoś rywala i odpadł w któreś z początkowych rund?
0
@Barca_Big_Moment Rafa też jeszcze musi wyeliminować trzech rywali w drodze do ćwierćfinału :)
0
@MesQueUnClub96 Nie dziwi mnie ta decyzja ATP i WTA. Już gdy Brytyjczycy ogłosili, że Rosjanie nie zagrają w Wimbledonie, to te organizacje sprzeciwiały takiej decyzji.
1
@macio_944 Jeżeli Mbappe zostanie w PSG, to będzie dla mnie trochę dziwna decyzja. Jasne, że dostanie więcej pieniędzy, niż w Realu ale zespół z Madrytu to wyższa półka. Przede wszystkim mocniejsza liga, większa szansa na LM i złotą piłkę , a Mbappe zyskałby medialnie jako lider tej drużyny.
3
@Marcelinho99 W sumie u nas jest tak samo (po za całą tą akcją o szpaler) Kibice też uważają, że Barca to klub marzeń, a grać mają u nas tylko tacy którym zależy, a nie najemnicy.
1
@mekston Tylko że wtedy Djokovic, dopiero wracał do dobrej formy, po kontuzji i operacji łokcia.
0
@Kurkmen A tak swoją drogą na tym nagraniu, to on jest trochę pijany, czy ma taki styl mówienia? xd
1
@Kurkmen Kiedyś oglądałem wywiad z jego żoną, która stwierdziła, że to jej mąż najwięcej stracił na wojnie w Iraku xd
23
@bartekvisca Najgorzej jak próbuje się wciskać kit, że otyłość jest czymś normalnym.
5
@John_Doe Ilu oburzonych demokratów w komentarzach się odezwało xd
1
@Bykunn A niektórym może się, to nie podobać i uznają to za ,, cringe'' :)
0
@Encore Źródło tej informacji, to tradycyjnie bliskie otoczenie Messiego? xd
2
@YouTuber Być może, ale wcześniej raczej byłyby państwa bałtyckie.
4
@NismoFCB Czyli jak widać Niemcy (i inne narodowości) też potrafią być zawistni. A czasami czytając tutaj wpisy, odnoszę wrażenie że tylko Polacy, tacy źli i niedobrzy :)
0
@FC1899Barca Ok, ale nie było głosowania, więc kto miałby zdecydować o przyznaniu tej nagrody?
5
@FC1899Barca Wątpię, że dostanie. Raczej większość już o tym zapomniała. Zresztą na jakiej podstawie miałby dostać Lewandowski skoro nie było głosowania?
0
@Janiama Nie wiem jak to wygląda z odprowadzaniem podatku od wygranej i kontraktami reklamowymi ale pewnie opłaca im się bycie rezydentami Monaco. Wiem, że Monte - Carlo to piękne miasto i wielu chciałoby tam mieszkać, ale w przypadku tenisistów pewnie chodzi o to, żeby jak najwięcej pieniędzy zostało u nich w kieszeni. I w sumie się nie dziwię.
2
@Bogan Dlatego większość topowych tenisistów, jak chociażby Djoko i Nadal mają rezydencje w Monte - Carlo.
1
@ViscaBocian Normalnie. Logicznie rzecz biorąc, ludzie chcą szybciej przejść na emeryturę i nie martwią się jakie konsekwencje w przyszłości może mieć obniżenie wieku emerytalnego
1
@David_Beckham Zrobione :)
3
@koksik2700 Bo to nasza największa legenda klubowa, a niektórzy się zachowują jakby nie wiedzieli kto to jest i czy w ogóle kiedyś u nas grał :)
0
@Bykunn Ja się tylko patrzy na statystyki na flascore, to tak jest. Messi obniżył poziom, ale wciąż potrafi wykreować sytuację, o których inni mogą pomarzyć. Zmiana otoczenia też pewnie miała na to wpływ. Na Copa America kolejny raz udowodnił, że jest kluczowy dla drużyny i potrafi poprowadzić ją do zwycięstwa.
0
@Bykunn Zacznij oglądać mecze Messiego. Pomimo, że obniżył poziom, to wciąż dla większości jest on nie osiągalny.