Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Azacca Czym według Ciebie będzie kompromitacja na mundialu? Wyjście z grupy będzie dużym sukcesem. Brak awansu nikogo nie zdziwi (nie licząc ,,ekspertów", którzy jak zwykle na pompują balonik)
1
@GeneralXavi Brzmi jak sprytny plan xd
1
@Kapitan hawk Już zaczęli
0
@AlexDark00 Ta piłka wymagała dobrego przyjęcia i Lewy świetnie, to zrobił. Nie wiem, czemu się na siłę czepiasz zamiast cieszyć, że strzelił. A co do tego, że każdy by to strzelił, to mam wątpliwości czy nasz Torres by sobie z tym poradził.
1
@Barca1992 Obecnie jakie tą są koszta?
0
@Rhaan Ale feministki pewnie zadowolone, bo wreszcie zaczną ,,doceniać" kobiety xD
8
@Kondziubarca W jednym z postów napisał, że głosowałby na Lewicę. To wiele wyjaśnia.
10
@AmigoBlancos Nikt mu wygranych LM nie odbiera, ale pod względem umiejętności nie jest i nie był na poziomie Xaviego czy Iniesty z najlepszych lat.
1
@AmigoBlancos Póki co, to oni nie chcą oddać Lewandowskiego.
7
@MarioVeB! Rozumiem, że takie samo stanowisko miałeś w przypadku chociażby Coutinho i Dembele, którzy próbowali wymusić transfer do Barcelony?
0
@Azacca Co jest wieśniackiego w tym ubiorze? Nie przyszedł przecież w podkoszulku i dresach. Może do eleganckiego ubioru daleko, ale znowu bez przesady.
2
@mkord Jemu się teraz kończy kontrakt.
0
@Cvzx Kojarzę właśnie, że kilka razy próbowała wygrać wielkiego szlema, ale tak dokładnie, to pamiętam tylko ten przegrany finał z Osaką, ze względu na żałosne zachowanie Williams.
0
@PatrychoO A jest taki zakaz?
1
@MESSIah16 Przecież to jest dodatkowe obciążenie (psychiczne) dla kobiet. Ciekawe ile będzie takich przypadków, że 8 - 9 miesięcy po rejestracji ciąży, odpowiednie organy się zainteresują czy kobieta urodziła, a jeżeli nie to dlaczego?
2
@rasta212 Ona już próbowała wygrać wielkiego szlema po urodzeniu dziecka i niewiele zabrakło. Przegrała chociażby w finale US Open z Osaką. Ona ma już 40 lat, kontuzje a i pewnie fizycznie też odstaje, więc ciężko powiedzieć czy wróci do wygrywania.
0
@Janiama Ta kwota, to już po odliczeniu podatków?
2
@MesQueUnClub96 To organizowanie ślubu na Camp Nou, to coś nowego? Wydaje mi się, że już dawno o tym słyszałem.
7
@Gaz Aż tak, to chyba nie. Przecież Lewandowski, to ich najlepszy zawodnik.
12
@tbas Każda partia w Polsce, wiarygodność a zaufanie. Wybierz jedno :)
1
@Toretto W Polsce duża część nie głosuje za kimś, ale przeciwko komuś. Zresztą w innych państwach też tak pewnie jest. Chociażby ostatnie wybory w Francji.
4
@Kurkmen Rzeź wołyńska nigdy w mediach nie była przedstawiona z takim ,,rozmachem" jak Katyń, więc w tym roku pewnie będzie tak samo.
0
@PatrychoO A wiesz może, czy ten kanał jest w ofercie Polsatu?
0
@bixmix Generalnie tak, chociaż Djoko świetnie gra na trawie (6 wygranych w Wimbledonie), a Federer też ma sporo zwycięstw w AO i US Open.
0
@adi7adi8 A czy w czasie pandemii nie było już tak, że też nie przyznawali punktów za któryś wielki szlem? Wydaje mi się, że ranking był wtedy zamrożony.
0
@Kondziubarca Czyli Wimbledon ma teraz jaką rangę, jeżeli nie wielkiego szlema? Turniej towarzyski? Wydaje mi się, że kto by nie wygrał, to jednak będzie się mówiło, że zwyciężył w wielkim szlemie.
0
@Kondziubarca Czyli jeżeli np. Djokovic wygra, to nie będzie to zaliczone jako jego 21 wielki szlem?
3
@Worny Lewy wie, że ze względu na wiek, teraz ma prawdopodobnie ostatnią szansę, żeby spróbować w innej lidze i zagrać w takim klubie jak Barca.
12
@Fan2005 Chłop chyba nie przeżyje, jeśli ,, Lewus" zagra w Barcelonie xd
0
@VbamboeB Nie mnie, to oceniać. Nie wiem czy dostał od kogoś zgodę na powrót (czy w ogóle musiał? ), czy sam tak zdecydował.