2

@Azacca Czym według Ciebie będzie kompromitacja na mundialu? Wyjście z grupy będzie dużym sukcesem. Brak awansu nikogo nie zdziwi (nie licząc ,,ekspertów", którzy jak zwykle na pompują balonik)

1

@GeneralXavi Brzmi jak sprytny plan xd

1

@Kapitan hawk Już zaczęli

0

@AlexDark00 Ta piłka wymagała dobrego przyjęcia i Lewy świetnie, to zrobił. Nie wiem, czemu się na siłę czepiasz zamiast cieszyć, że strzelił. A co do tego, że każdy by to strzelił, to mam wątpliwości czy nasz Torres by sobie z tym poradził.

1

@Barca1992 Obecnie jakie tą są koszta?

0

@Rhaan Ale feministki pewnie zadowolone, bo wreszcie zaczną ,,doceniać" kobiety xD

8

@Kondziubarca W jednym z postów napisał, że głosowałby na Lewicę. To wiele wyjaśnia.

10

@AmigoBlancos Nikt mu wygranych LM nie odbiera, ale pod względem umiejętności nie jest i nie był na poziomie Xaviego czy Iniesty z najlepszych lat.

1

@AmigoBlancos Póki co, to oni nie chcą oddać Lewandowskiego.

7

@MarioVeB! Rozumiem, że takie samo stanowisko miałeś w przypadku chociażby Coutinho i Dembele, którzy próbowali wymusić transfer do Barcelony?

0

@Azacca Co jest wieśniackiego w tym ubiorze? Nie przyszedł przecież w podkoszulku i dresach. Może do eleganckiego ubioru daleko, ale znowu bez przesady.

2

@mkord Jemu się teraz kończy kontrakt.

0

@Cvzx Kojarzę właśnie, że kilka razy próbowała wygrać wielkiego szlema, ale tak dokładnie, to pamiętam tylko ten przegrany finał z Osaką, ze względu na żałosne zachowanie Williams.

0

@PatrychoO A jest taki zakaz?

1

@MESSIah16 Przecież to jest dodatkowe obciążenie (psychiczne) dla kobiet. Ciekawe ile będzie takich przypadków, że 8 - 9 miesięcy po rejestracji ciąży, odpowiednie organy się zainteresują czy kobieta urodziła, a jeżeli nie to dlaczego?

2

@rasta212 Ona już próbowała wygrać wielkiego szlema po urodzeniu dziecka i niewiele zabrakło. Przegrała chociażby w finale US Open z Osaką. Ona ma już 40 lat, kontuzje a i pewnie fizycznie też odstaje, więc ciężko powiedzieć czy wróci do wygrywania.

0

@Janiama Ta kwota, to już po odliczeniu podatków?

2

@MesQueUnClub96 To organizowanie ślubu na Camp Nou, to coś nowego? Wydaje mi się, że już dawno o tym słyszałem.

7

@Gaz Aż tak, to chyba nie. Przecież Lewandowski, to ich najlepszy zawodnik.

12

@tbas Każda partia w Polsce, wiarygodność a zaufanie. Wybierz jedno :)

1

@Toretto W Polsce duża część nie głosuje za kimś, ale przeciwko komuś. Zresztą w innych państwach też tak pewnie jest. Chociażby ostatnie wybory w Francji.

4

@Kurkmen Rzeź wołyńska nigdy w mediach nie była przedstawiona z takim ,,rozmachem" jak Katyń, więc w tym roku pewnie będzie tak samo.

0

@PatrychoO A wiesz może, czy ten kanał jest w ofercie Polsatu?

0

@bixmix Generalnie tak, chociaż Djoko świetnie gra na trawie (6 wygranych w Wimbledonie), a Federer też ma sporo zwycięstw w AO i US Open.

0

@adi7adi8 A czy w czasie pandemii nie było już tak, że też nie przyznawali punktów za któryś wielki szlem? Wydaje mi się, że ranking był wtedy zamrożony.

0

@Kondziubarca Czyli Wimbledon ma teraz jaką rangę, jeżeli nie wielkiego szlema? Turniej towarzyski? Wydaje mi się, że kto by nie wygrał, to jednak będzie się mówiło, że zwyciężył w wielkim szlemie.

0

@Kondziubarca Czyli jeżeli np. Djokovic wygra, to nie będzie to zaliczone jako jego 21 wielki szlem?

3

@Worny Lewy wie, że ze względu na wiek, teraz ma prawdopodobnie ostatnią szansę, żeby spróbować w innej lidze i zagrać w takim klubie jak Barca.

12

@Fan2005 Chłop chyba nie przeżyje, jeśli ,, Lewus" zagra w Barcelonie xd

0

@VbamboeB Nie mnie, to oceniać. Nie wiem czy dostał od kogoś zgodę na powrót (czy w ogóle musiał? ), czy sam tak zdecydował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?