17

@MarioVeB! A zawodnika, który tyle zrobił dla klubu, już nie trzeba szanować?

0

Komentarz usunięty

1

@FC1899Barca U Epsteina na wyspie, bywała sama elita w postaci chociażby Clintona, Obamy czy księcia Andrzeja. Ale o tym cichutko :) A samego Epsteina, odwiedził oczywiście słynny samobójca.

2

@MesQueUnClub96 Dzisiaj dobry mecz Djoko, ale jeszcze sporo brakuje do topowej formy. Oby rozkręcał się z meczu na mecz.

0

@Medium Przecież Hurkacz w tym roku wygrywa US Open bez straty seta :)

0

@PatrykBarca Pewnie są, ale aktualnie w mediach ,,grzany" jest temat Ukrainy. Ale już nie długo, bo jak zaczęła sugerować ,,władza" od jesieni zaczynamy od nowa ;)

0

@Medium Niestety do USA na wielkiego szlema nie poleci. No chyba, że coś się zmieni, ale wątpię. Co ciekawe w zeszłym roku grał na US Open i w Australii i nie mieli z tym problemu xd

2

@jordus100 A gdzie ja napisałem, że ja oceniam tych ludzi? Napisałem, że nie każdemu może się podobać ruch LGBT i zachowanie niektórych ich zwolenników (chociażby faceta latającego z siurkiem na wierzchu podczas parady. Można jeszcze coś takiego skrytykować, czy już nie? Bo wszystko trzeba tolerować i popierać?

1

@MesQueUnClub96 Jestem ciekawy jej poruszania na korcie po takiej przerwie, zwłaszcza że widać u niej dodatkowe kilogramy.

2

@kiper09 Bo granie z takimi tenisistami jak Djoko czy Nadal, to dodatkowa motywacja dla każdego. A po za tym grają bez presji, bo i tak nikt się po nich nie spodziewa, że coś ugrają.

1

@MesQueUnClub96 A czemu miałaby nie zagrać?

4

@MarioVeB! No tak bo jak czegoś nie popieram, to od razu homofob, rasistą, seksista itd xD

0

@MesQueUnClub96 Tak w ogóle, to nie wiedziałem, że oni ich jeszcze testują xd

0

@dybson95 Szkoda, że wyrzucają go z Wimbledonu, bo mu wyszedł pozytywny test, który może być fałszywy. No chyba, że ma jakieś widoczne objawy covida.

1

@MesQueUnClub96 Tylko czekać, aż Djoko też będzie miał pozytywny wynik ;)

5

@macio_944 I nie ma nic złego w tym, że mają negatywne zdanie na temat LGBT. Mamy jeszcze (chyba) wolność słowa i każdy może wyrazić swoją opinię.

3

@macio_944 Rozumiem, że Barca jest konsekwetna i takie info zostało też wrzucone na katarski profil na Twitterze? Bo nie sprawdzałem.

0

@pacior95 Dobrze, że gra w innych turniejach, bo tam ma szansę coś wygrać. Na wielkich szlemach nie ma startu do najlepszych.

0

@Pilka_jest_okragla Cytat Ronalda Reagana?

1

@mekston 6-2 dla Djokovica w wygranych na Wimbledonie. Tu w ogóle nie ma dyskusji, kto jest lepszy. A mecz z 2013 roku też był specyficzny, bo Djoko w półfinale zagrał bardzo długie pięć setów z Del Potro, a Murray łatwo wygrał z Janowiczem.

3

@Barca_Big_Moment Novak taki słaby na trawie, że wygrał 6 razy Wimbledon, w tym trzy razy pokonał Federera w finale ;)

0

@VegetaPolska Hurkacz to będzie taki solidny gracz top 10-15, ale raczej nic więcej.

0

@Emhyr Ale turniej rangi 1000. Zaraz po szlemach najważniejszy.

0

@kiper09 Hurkacz rzadko potrafi sobie poradzić, jeżeli mecz nie idzie po jego myśli.

3

@Joe_Pesci Co ciekawe rosyjscy tenisiści będą mogli zagrać w US Open.

0

@mekston Niestety wygląda na to, że Nole zagra tylko w dwóch szlemach w tym roku, a może i w najbliższych latach.

8

@koksik2700 Chociażby z tych powodów, które @Hosh wymienił w swoim komentarzu. Rozumiem, że gdy urodziny mają Iniesta, Puyol czy Guardiola też uważasz, że nie ma, co o tym pisać?

14

@ranger3120 A np. Luis Enrique jest dalej trenerem Barcy? Bo informacja o jego urodzinach była na tiki tace.

3

@Uukasz_93 Przecież MŚ też są bardzo ważne w siatkówce. Właściwie to najważniejsze po IO.

0

@Emhyr MŚ ważniejsze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?