0

@mekston To skoro gra niezaszczepiony Sandgren, to co to za problem, żeby Djoko też zagrał? Niech dadzą mu kwarantannę i zrobią testy na covid i po problemie. Chociaż wtedy znowu odezwała by się opinia publiczna, że czemu robią wyjątek dla Djoko, a inni wjechać do USA nie mogą.

1

@QuaReL Ale wiesz, że taka marka jak Barca, nie może sobie pozwolić na to, żeby przestać rywalizować o trofea? A do tego potrzebujemy wzmocnień i szerokiego składu. Sama młodzież nie wystarczy.

0

@QuaReL A co się dzieje z klubem? Bo wygląda na to, że wrócimy do rywalizacji o trofea.

0

@mekston W każdym razie, Djoko raczej bez szans na występ w US Open. Nowy Jork, to miasto demokratów, a oni nie będą chętni, żeby wpuścić niezaszczepionego Djokovica. Oby na AO udało mu się zagrać, bo jak nie, to dopiero RG.

0

@KrychaFCB Też mi się wydawało, że będzie zarabiał mniej, niż w Bayernie. Boniek chyba miał na myśli, że Lewy zyska marketingowo, co się przełoży na sponsorów i finanse. Albo po prostu ma ból, wiadomo czego xd

0

@KrychaFCB Lewy ma dostać u nas więcej, niż zarabiał w Monachium?

0

@mekston Czyli w takim przypadku decyzję, co do zniesienia restrykcji podejmuje prezydent?

0

@mekston A to są zasady dotyczące Nowego Jorku, czy całego USA?

0

@mekston Kto w ogóle podejmie decyzję, o tym czy Djokovic może zagrać w US Open?

13

@Abominacja Biologicznie jest kobietą, albo mężczyzną. Jest więc nauczycielką lub nauczycielem.

0

@barcelonaLM Przecież, to nie pierwszy raz, gdy ktoś z wielkiej trójki jest podejrzany o doping. I nie zdziwię się jeśli wszyscy go stosują. Faceci dobrze po 30, a fizycznie młodzi nie mają podjazdu.

0

@AnsuFati_10 Dobrze, że wzięliśmy słabego przeciwnika, to jakieś tam szanse będziemy mieli ;)

15

@Kapitan hawk Zaraz się zlecą Ci, którzy wezmą Twój post na serio xd

0

@Messi1000000 Ale kto tutaj płacze? Większość sobie żarty robi.

0

@Janas11224 Przecież ludzie, to piszą w formie żartów.

1

@BarcaFanSince2006 15 minut opóźnienia.

0

@Katalonbar Było info, że mecz zacznie się z 15-minutowym opóźnieniem.

0

@michal26 Małe szanse, że Djokovic zagra w US Open. Teoretycznie byłby faworytem, ale wygrał tam tylko trzy razy. Wiele finałów przegrał, a i nawierzchnia chyba nie do końca mu pasuje.

0

@JimMorrisonFCB 25 jest realne, jeżeli będzie mógł grać w każdym wielkim szlemie.

0

@Cvzx Raczej nie, ale na pewno zrobi wszystko, żeby mieć ich najwięcej z wielkiej trójki. Będzie grał pewnie najdłużej, więc ma spore szanse na to. Z drugiej strony może być tak, że w wielkim szlemie, zagra dopiero na RG.

1

@Colon Kiedyś też, krążyły takie nagrania z Djokovicem, odbijającym piłkę przed serwisem xd

3

@FC1899Barca Raczej nie podobna sytuacja, bo Messi wtedy nie stawił się na treningu, a Lewy najwyraźniej zamierza się pojawić.

0

@michal26 Wczoraj Djokovic wyprzedził Federera w wielkich szlemach, a na pewnym etapie kariery tej dwójki, było już 16-1 dla Rogera. Mało kto by wtedy pomyślał, że Djoko wyprzedzi Szwajcara.

1

@Vebrol Drzyzga to jeden z najbardziej irytujących i zapatrzonych w siebie siatkarzy. Dobrze, że Grbić go nie powołał do kadry.

0

@Xxxbarca4ever Jak dla mnie, bardzo niezrozumiany ruch Szalpuka, z przeniesieniem się do ligi ukraińskiej na początku sezonu. Kilka poziomów niżej, niż Plusliga a pieniądze też chyba dalekie, od tego co proponują nasze kluby.

1

@tbas I tak, to już jest. My przejmujemy się wojną na Ukrainie, bo z nimi sąsiadujemy . W Hiszpanii, Włoszech czy we Francji, pewnie mało, kto o tym myśli. A i u nas, po pierwszym szoku, większość wróciła do normalności.

0

@tbas Nie napisałeś, że dobrze zrobili, ale skoro uważasz, że zasadne jest wykluczenie Rosjan, to chyba powinieneś uważać, że Amerykanów też można było wtedy wykluczyć.

2

@tbas Wojna, to wojna. Rosjanie zachowują się jak bydło, ale czy to usprawiedliwia inne państwa zaczynające wojnę? Chociażby USA z Irakiem za czasów Busha. Tam też dużo się działo.

0

@tbas W takim razie, powinno się wykluczyć przedstawicieli wszystkich krajów, które wypowiedziały innym wojnę.

6

@FC1899Barca Wynik Suareza robi wrażenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?