5

@Hiroshima Minqueza to sredniak, który do takiej Celty może się dobrze wpasować.

0

@BoreekxD I pewnie na MŚ weźmie średniego Kaczmarka.

0

@Survier Być może jako trener w kwestiach taktycznych, czy jeżeli chodzi o przygotowanie zespołu. Jasne, że fajnie gdy zagraniczny trener próbuje mówić po polsku, ale to rzadkie przypadki. Anastasi 10 lat w Polsce, a z językiem słabiutko.

1

Ale dostajemy baty w trzecim secie. Przyjęcie dzisiaj, to katastrofa w naszym wykonaniu.

0

@Survier A co to ma do rzeczy, że trener mówi po angielsku? Nasi nie rozumieją tego języka?

0

@FCB24 Kogo obstawiasz w drugim meczu?

0

@WiernyKatalonii Stadion ma być klimatyzowany.

1

@adi7adi8 A nie będzie żadnej weryfikacji, czy ktoś ma faktycznie piec na węgiel?

1

@FCB24 Tak, albo ewentualnie zagrać na dwóch libero. Dobrze by było, żeby Popiwczak złamał trochę doświadczenia w ważnych meczach. Zwłaszcza, że Zator pewnie niedługo skończy karierę reprezentacyjną.

0

@Peciak W sumie tak tylko, że Pique ma swoje lata i coraz więcej problemów z kontuzjami, a Araujo też miał kłopoty zdrowotne.

0

@Vebrol Dokładnie. Olbrzymia różnica obserwujących, chociaż zakładam, że boty też jakieś są. Przecież taka Antonela ma 20mln tylko dlatego, że jest żoną Messiego.

0

@Janiama A ile miał przed ogłoszeniem?

0

@kiper09 Mingueza akurat chce odejść, żeby móc więcej grać. Być może Barca, czeka na jak najlepszą ofertę.

0

@LukaszFan Wygląda na to, że na Irańczyków taka gra wystarczy. Z USA trzeba będzie zagrać zdecydowanie lepiej.

0

@FCB24 Miałeś rację xd

0

@FCB24 Pewnie tak, ale może warto byłoby zostawić Bednorza albo Fornala.

1

@Encore Szkoda, że nie grał tak w Skrze w ostatnim sezonie. Wtedy szansa na medal, byłaby spora. Ale i tak go lubię xd

0

@FCB24 Obstawiasz powrót podstawowej szóstki na tie break, czy jednak jakieś zmiany?

0

@michal26 Trochę wygląda na to, że dla nas już się skończył.

0

Chyba niestety ucieka nam czwarty set.

2

@adi7adi8 To żona/dziewczyna, któregoś z siatkarzy, czy zwykła fanka, która wpadła realizatorowi w oko? xd

0

@agaFCB Roberto, który stoi obok Ansu też wycięli xd

6

@Encore Będzie zarabiał więcej, bo musimy mu wypłacić pensję, którą odroczył. Ale i tak za dużo zarabia względem tego, co pokazał do tej pory.

3

@Comentateiro Nie po to jest ponownie nakręcana panika w mediach, przez chociażby Niedzielskiego, żeby nie wprowadzić ponownie restrykcji.

0

@Rhaan Wczoraj widziałem informację o limicie 10kg na osobę w Intermarche.

0

@Kurkmen A czy ewentualne porozumienie np co do wstrzymania walk nie sprawi, że kobiety chętniej wrócą na Ukrainę? Teoretycznie mogłoby tak być.

30

@Kurkmen Oby to jednak kobiety wracały do swoich chłopów.

0

@kuz Zobaczymy jak będzie. Teraz możemy coś na nim zarobić, a za rok odejdzie za darmo. Chyba, że przedłużymy z nim kontrakt. Statystyki ma nie najgorsze, ale nie do końca odnajduje się w naszej grze.

4

@kuz O ile u nas zostanie.

1

@AlexDark00 Co to znaczy bardziej na niego zasłużył? Lewy nie weźmie numeru Suarezowi tylko Depayowi, który jest solidnym grajkiem i tyle. Memphis zagrał u nas jeden sezon i być może na tym się skończy. A pomyślałeś o tym, że Depay może sam chce oddać numer Lewemu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?