Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@parpe Reagan został prezydentem w wieku 70 lat i dawał radę. Z tym, że on miał żonę, która miała duży wpływ na niego i jego administrację.
0
@Kidd Elka z tyloma prezydentami USA miała spotkania, że kto ją tam wie xd
4
@VegetaPolska Zwłaszcza, że w 2014 i 2018 roku też nie grał na MŚ.
0
@TheNekro94 Breaking Bad czy Better Call Saul?
2
@Tatazolwinia Chyba tylko w twojej głowie, Messi jest najemnikiem. Leo jest postrzegany jako legenda Barcelony i tak już zawsze pozostanie.
0
@Xxxbarca4ever Czyli Poręba zostaje jako czwarty środkowy? Jeśli tak, to trochę dziwna decyzja, bo i tak przy Bieńku, Kłosie i Kochanowskim nie pogra.
0
@Vebrol Co kibice Marsylii mają do Messiego?
7
@Tatazolwinia Naprawdę nazwałeś Messiego najemnikiem?
0
@tbas Ale to chyba polska strona wrzuciła taki artykuł.
1
@FCB24 Mieliśmy grać z Romą, ale się wycofali. Przeciwnik był właściwie na ostatnią chwilę organizowany.
0
@Mroziu U nas byłoby podobnie. Zresztą tu chyba też mało kto pamiętał o tej sytuacji, dopóki ktoś z dziennikarzy nie przypomniał.
0
@Cvzx Nie oglądałem, ale w ciemno obstawiam, że było tak samo jak dzisiaj.
0
@sergio5 Było info, że ma jakieś problemy z szyją.
2
@Kondziubarca Chyba ciągle nie dostał zielonego światła do gry. Gdyby był w 100% gotowy, to na pewno by zagrał. Zwłaszcza, że u Xaviego w zeszłym sezonie grał sporo.
0
@kiper09 On chyba dalej nie dostał, zielonego światła do gry po tej kontuzji.
0
@AlexDark00 A to ma nie próbować takich zagrań, bo tobie się nie podoba? A tak z ciekawości, gdyby Lewy strzelił decydującego gola w jakimś meczu LM, albo La Ligi, to będziesz się cieszył czy jednak nie?
1
@AlexDark00 Wymień minuty, w których Lewy wcześniej 20 razy próbował podania. Rozumiem, że można za nim nie przepadać, ale twój ból tyłka jest wręcz niewyobrażalny.
2
@AlexDark00 Skończ z tym hejtowaniem Lewego, bo się tylko ośmieszasz.
0
@talizmo 3-4 lat? Leo wtedy nie grał?
0
@AlexDark00 W drugim zdaniu ci napisałem, co się wiąże z tym, że Lewy tu dopiero przyszedł.
1
@macio_944 Chyba, że Lewus dzisiaj znowu nic nie strzeli, to wtedy trzeba się poważnie zastanowić nad wymianą z Haalandem.
0
@AlexDark00 Przecież Lewy tu dopiero przyszedł. Potrzebuje czasu i przede wszystkim gry, żeby się zaaklimatyzować. Lewandowski będzie w Barcelonie grał w zdecydowanej większości meczów, a Depay jest na wylocie. Jeżeli zostanie, to w roli rezerwowego.
0
@AlexDark00 Według kogo przegrywa z Depayem? Bo u Xaviego na pewno jest wyżej w hierarchii, niż Memphis. Chociaż w presezonie lepiej zaprezentował się Holender.
1
@MarcinVeB10 Słaba prowokacja. Musisz jeszcze popracować :)
1
@neeed Na tych ,,fanów", to nie ma, co patrzeć.
0
@Aragorn33 Niby nikogo nie obchodzi, ale jednak ból (wiadomo czego), pojawił się u niektórych po bramce Leo z przewrotki :)
15
@PatrychoO Co by Leo nie zrobił, to on go zawsze krytykuje. Nic nowego w wykonaniu tego użytkownika.
1
@danio1899 Tak to jest, jak się mecz na flascorze ogląda. Już nie mogę się doczekać spotkań Barcy i internetowych ekspertów :)
0
@Aragorn33 Nie ma, co się dziwić, że tak grają. Przeciwnik to słaba drużyna, która będzie walczyła o utrzymanie. Ale PSG miało kilka fajnych akcji. Coś więcej o ich grze, będzie można powiedzieć po starciach z czołówką ligi.
1
@Aragorn33 Niby tak, ale z drugiej strony całkiem niedawno, potrafili awansować do finału LM.