1

@MESSIah16 Akurat w Polsce należy do najpopularniejszych, więc takie ceny nie powinny być problemem. Za 10 czy 15 zł, to nie kupisz biletu na mecz ligowy, a co dopiero na MŚ.

0

@MesQueUnClub96 Niestety, ale wielu ludzi też.

1

@MesQueUnClub96 I bardzo dobrze, że odpadł. Coach mu nie pomógł? xd

7

@PanAgenda2030 Niektórzy celebryci/piosenkarze są tak oderwani od rzeczywistości, że szok. Najlepsi są ci, co koncertują od 40/50 lat a i tak narzekają, że nie mają za co żyć na starość. Wiem, że dawniej nie było takich stawek jak teraz, ale chyba w ich przypadku nie tak ciężko odłożyć trochę pieniędzy.

0

@MesQueUnClub96 Ale na jesień są chyba jakieś turnieje Atp 500? Tak mi się przynajmniej wydaje. Znowu w tym roku nie będzie ATP 1000 w Shanghaju?

0

@MesQueUnClub96 Nie ma w tym czasie jakiś turniejów ATP 500? Djoko potrzebuje punktów, bo jak nie to zaliczy solidny spadek w rankingu.

0

@Lionel_Messi10 Ja nie uważam, że był to słaby występ Leo. Raczej średni (jak na jego możliwości).

0

@paweldunajecfcb Miał kilka dobrych zagrań, jak uderzenie z dystansu w słupek, czy przejęcie piłki i wypuszczenie Neymara na skrzydle (akcja z rzutem karnym), ale ogólnie średnio zagrał. Dodatkowo Mbappe mu kilka razy nie podał, gdy Messi był dobrze ustawiony.

0

@Cochise Taki jeden tu twierdzi, że Lewy dzisiaj średnio. Podobno oprócz bramek z kilku metrów, niczego nie pokazał xD

0

@AlexDark00 To było świetne wyłożenie piłki Francuzowi :) Ale widzę, że nie ważne jak dobrze Lewy zagra, to zawsze znajdziesz jakieś ,,ale". Polak dzisiaj dwie bramki, MVP meczu, ale ty oczywiście powiesz, że średnio zagrał.

0

@AlexDark00 A wspomnisz chociażby o świetnym rozegraniu akcji przez Lewego, gdzie wystawił piłkę Dembele? Czy akurat nie widziałeś?

0

@FCB24 A wziąłeś pod uwagę, że może po prostu się przeziębił? Nigdy Ci się nie zdarzyło mieć gorączki, przed pójściem do pracy /szkoły?

0

@Gall Ja akurat uważam, że każdy polityk ma swoje za uszami, ale większość nigdy nie poniesie żadnej odpowiedzialności. Zwłaszcza ci którzy są, albo byli na szczycie, jak chociażby Clinton, Bush, Obama czy właśnie Trump.

0

@Kessie Syn Bideana swoje ma za uszami. Ojciec pewnie nie lepszy.

3

@Kgorecki2500 Ja byłem na tym meczu na stadionie i niestety mnie taki widok ominął xd

2

@tomek8756 Oczywiście, że pozwolą. Jeszcze sami się będą o to prosić.

0

@Borneo Jasne, każdy ma swoje preferencje. Mi z kolei bardziej pasuje styl Djokovica.

0

@Mario96w Problem w tym, że właśnie nie wszyscy się zaszczepili, a i tak będą mogli zagrać. I to tylko dlatego, że są Amerykanami.

0

@Borneo Do Djokovica przyległa taka łatka wyrobnika, ale przecież on też potrafi skonstruować ładną wymianę i co najważniejsze wygrać ją.

2

@nitey A wiesz, że niezaszczepieni Amerykanie mogą zagrać? Kibice też nie muszą być zaszczepieni, żeby oglądać mecze na żywo. Więc coś tak słabo, z tym nie uginaniem się przed ,, foliarzami"

0

@MesQueUnClub96 Operację związaną z ciążą, czy z czymś innym?

0

@RoberDzik Shakira nie była jego żoną. Sama mówiła, że nie chce nią być. I w sumie dobrze, bo teraz by się musiała po sądach ciągać.

2

@MesQueUnClub96 Na 99% niestety nie zagra.

4

@DaPidejpi Żałosna sumulka Norwega, a komentatorzy próbują wciskać kibicom, że to był karny, bez wątpliwości.

0

@AlexDark00 Ludzie płacą hajs, żeby zobaczyć zwycięstwo drużyny, której kibicują. A piękne bramki, to najczęściej tylko dodatek. Raczej nikt się nie obraża o to, że jego drużyna wygrała po dobitce, czy bramce, o której nie można powiedzieć ,,wow".

1

@arasz1819 To samo można powiedzieć o Aubie.

0

@AlexDark00 A to w futbolu tylko ładne bramki się liczą? Czyli dzisiaj jest wynik 0:0, bo trzy bramki to wylewy, a czwarta dobitka na pustaka, to też się nie liczy? A teraz Depay sam na sam z bramkarzem i nie strzelił, a niby takie, to proste i każdy może.

0

@AlexDark00 I co jest złego w tych bramkach? Nie zaliczą nam ich? A może zaliczą, ale jako pół bramki? Lewy to napastnik, którego chwalą najlepsi trenerzy świata i jeszcze nie raz pokaże swoją klasę.

0

@AlexDark00 Przeczytałeś mój wcześniejszy komentarz? Jeśli tak, to spróbuj jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem. Nie uważam, żeby Lewy był lepszym piłkarzem od Suareza, a tym bardziej od Messiego. Ale jest zawodnikiem światowej klasy, któremu należy się szacunek, za to co osiągnął. A jeżeli uważasz inaczej, to wychodzisz na ignoranta i potwierdzasz, że jednak pupa cię piecze.

0

@AlexDark00 Na każdą bramkę, którą Lewy strzeli znajdziesz jakieś ,,ale". Będziesz miał sporo roboty w tym sezonie, bo Lewy jako podstawowy zawodnik (właściwie nie do ruszenia) jeszcze trochę postrzela :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?