Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gracek10 Zapamiętaj sobie, że Messi to nie jest żadna legenda Barcelony. Gole to za mało, żeby sobie na taki tytuł zasłużyć XDD
1
@TheNekro94 Aż chciałbym zobaczyć jego komentarze po bramkach Messiego we wcześniejszych sezonach. Jest taka możliwość na La Rambli?
0
@Barcanajlepszyteam Sorki za wprowadzenie w błąd. Z piątku na sobotę o 1:30, a z wtorku na środę o 2:00.
0
@jedrek7000 Chyba o 2:00 z piątku na sobotę.
3
@mekston A później będzie pisał, że jest obiektywny w ocenie Messiego xD
3
@masq Leo nie jest legendą Barcelony? xd Spędź lepiej więcej czasu z żoną, zamiast wypisywać takie bzdury w internecie.
0
@verdant O wielkie dzięki za info :)
1
Pytanie do osób, które interesują się tenisem.
Będzie podane wcześniej jakieś info, kto zagra w którym meczu w Laver Cup? Czy kapitanowi będą decydować na bieżąco?
0
@Comfortable_ Wymaganie względem Raphinhi powinny być spore, bo jednak troszkę za niego zapłaciliśmy. Oczywiście w żadnym stopniu go nie skreślam, bo początek sezonu ma przyzwoity chociaż brakuje mu liczb.
0
@Vaven Tak myślałem, że rynek japoński mocno mu podbił te statystyki.
2
@Bogan Oczywiście, że wszystko ma swoje plusy i minusy. Równie dobrze Messi w tym wieku mógłby grać z teoretycznie słabszymi przeciwnikami, gdzie aż taki pressing nie jest wymagany czy wchodzić z ławki. Na razie to są tylko dywagacje, bo na dobrą sprawę nawet nie wiemy czy Leo chciałby wrócić do Barcy @Arkon
0
@Danny Gaucho To w sumie ciekawe, że tyle razy wyciekały do mediów kontrakty Messiego. W przypadku innych największych zawodników (Ronaldo, Ibra, Lewy) też się tak działo? Pytam, bo nie śledzę na bieżąco takich newsów.
1
@Arkon Spokojnie mógłby grać za Raphinhe, bo jestem przekonany, że nawet mając 36 lat na karku wykręciłby zdecydowanie lepsze liczby asyst czy goli niż Brazylijczyk.
0
@Rl9k1nG To czemu taki Iniesta ma więcej obserwujących na IG, skoro nie spełnia (chyba) żadnego z twoich warunków? xd
1
@masq Nie trzeba będzie wrzucać filmików z 2012 roku, bo Messi po tym sezonie nie raz czarował swoją grą i jeszcze wiele razy to zrobi :) A CR7 kiedy wygrał mundial? Bo chyba coś mnie ominęło.
7
@arasz1819 Dokładnie. Niesamowita krytyka Xaviego i Barcelony :) Teraz to już tylko ławeczka do końca sezonu.
7
@Bartula Zarówno opinie jednych jak i drugich nie mają żadnego znaczenia. O tym czy Leo wróci czy też nie zdecyduje Xavi, Laporta i sam zainteresowany. Ewentualnie na to wpływ mogą mieć wyniki w tym sezonie.
1
@Sysia11 Kolejny z kontem od sierpnia :)
0
@MesQueUnClub_87 Ja się zastanawiam, skąd nagle tyle nowych wątków na temat powrotu Messiego do Barcelony? Pojawił się jakiś nowy news, który ominąłem czy podczas przerwy reprezentacyjnej nie ma o czym pisać?
4
@Zoker To nie pierwszy raz kiedy ten użytkownik, nagina prawdę do swojej tezy :)
4
@kuz Najlepszy piłkarz świata - Pan Leo Messi :)
4
@Sulimo Od czasu faksu? To znaczy, że wcześniej lubił Leo i nagle mu się odmieniło?
0
@VeB10Ronnie Nic nie musisz mi wyjaśniać. Wystarczy, że nie będziesz kłamał na temat kontraktów Messiego w ostatnich latach.
2
@VeB10Ronnie A o tym, że jego gole i asysty w dużym stopniu sprawiły, że Argentyna w tym finale zagrała, to już nie pamiętasz? Sprawdź sobie statystyki goli i asyst Messiego w finałach i skończ pisać te głupoty.
8
@PIWOSZ89 A co takiego Fati złego robi po za boiskiem? Bo chyba nie masz na myśli tego filmiku powyżej? :D
0
@VeB10Ronnie Ostatni kontakt podpisał w 2017 roku, tak czy nie? Bo jeśli tak, to nie można powiedzieć, że co roku go odnawiał. Co najwyżej dostawał większą pensję i odpowiednie bonusy czy premie.
0
@VeB10Ronnie Tak, bo twierdzisz, że w ostatnich latach odnawiał kontrakt, co roku, a jak widać ostatni podpisał w 2017 i później zgodnie z nim rosła jego pensja. Więc gdzie to ciągłe odnawianie w ostatnich latach jego pobytu w Barcelonie?
0
@VeB10Ronnie A ty przeczytałeś ten artykuł czy tylko nagłówek? :D
0
@VeB10Ronnie To może napiszesz mi czy kontrakt w 2017 roku był ostatnim podpisanym przez Messiego czy jeszcze jakieś były?
0
@VeB10Ronnie Ostatni kontakt podpisał w 2017, więc jak w ostatnich latach odnawiał go co roku? Coś Ci się fakty nie zgadzają.