0

@KmN Co dokładnie się musi wydarzyć, żebyśmy awansowali?

1

@lucas/catalan A kiedykolwiek będzie wina Xaviego?

1

No i koniec niestety. Niby człowiek się przyzwyczaił, a jednak dalej boli.

2

@Chaoss Biden powiedział, że Zełenski też im nie wierzył, że Rosja może zaatakować Ukrainę.

1

@Awtameok_Klana Co za tym powiedzieć o Carterze, który niedawno skończył 98 lat? :D

4

@Jakchcesz Może i nie jest, ale pokazuje, że wszelkiego rodzaju organizacje/fundacje są idealnym pomysłem, żeby zrobić wałki/wyprać pieniądze, żeby mieć jak najwięcej dla siebie, a realna pomoc dla ludzi którzy jej potrzebują jest na drugim planie.

16

@Bobo25 Pewnie to, że pod przykrywką walki z rasizmem kręcił wałki podatkowe, więc wcale nie chodziło mu o poprawienie życia tych ludzi, a o pieniądze.

1

@SelloutCrowd Przecież ona od dawna ma piersi zrobione.

0

@Awtameok_Klana Teraz właśnie nie ma żadnych zasad. Pokazują to chociażby debaty przed wyborami prezydenckimi. Ja osobiście czułem się zażenowany oglądając chociażby Trumpa, Bidena czy Clintonową. W czasach Reagana takie coś byłoby nie do pomyślenia. A tak już na marginesie, to twardy facet był z tego Reagana. Przeżył postrzelenie (kula trafiła niedaleko serca), raka i ponad 10 lat żył z Alzheimerem, gdzie pacjenci po diagnozie żyją średnio 4 - 5 lat.

0

@Awtameok_Klana A dokładnie z rakiem czego? Kojarzę, że miał chyba usuwane przerzuty w nosie (?). Jego żona też wtedy miała raka piersi. Nie neguje tego, że Bush przejął większość czynnych obowiązków, ale to jednak Reagan był postrzegany jako lider. Tak naprawdę Bush senior wygrał wybory, bo ludzie chcieli ,, trzeciej" kadencji Reagana.

0

@Survier Enrique, pomijając początek w Barcelonie, to chyba sobie całkiem dobrze radził z szatnią.

0

@Awtameok_Klana Reagan zachorował dopiero po skończeniu kadencji. W 1994r potwierdzono u niego Alzheimera. A największy wpływ na Reagana i jego rządy /administrację miała jego żona, która nie lubiła ani Busha seniora ani jego żony, więc wątpię żeby pozwoliła na to, żeby Bush rządził. I dlaczego władza krajowa miałaby coś blokować w sprawie imigrantów? Teksas jako stan republikański był przeciwko przyjmowaniu tych ludzi, więc bardzo dobrze, że wywożą ich do Nowego Jorku. Niech tam sobie z nimi radą skoro ich chcieli.

4

@Bochen777 Ale bramki Messiego w tym roku są chyba w sporej części z LM i reprezentacji, bo przecież w lidze francuskiej wcale dużo nie strzelał.

3

@Awtameok_Klana No nie do końca on obsługuje guzik, bo jest odpowiednia procedura, która musi zostać spełniona, żeby go ,,uruchomić". A po za tym chyba nie sądzisz, że USA wywoła wojnę atomową.

2

@Awtameok_Klana A w jaki sposób to, że dziadek Biden ma problemy z pamięcią łączy się z wywołaniem wojny światowej ? On tam pewnie ma niewiele do powiedzenia, rządzi jego administracja, a jemu pozostaje jako tako się prezentować na wystąpieniach.

1

@Kozinho. Po ataku na most krymski można się było spodziewać, że Rosja odpowie w taki sposób.

0

@Kondziubarca Jaki nur? Nie widziałeś, że obrońca specjalnie wystawił nogę?

0

@trolownik Tak, ale na następny mecz ma być gotowy.

1

@takisobiektos No wiem czy wspieranie przeciwnika przez kibiców jest powodem, żeby poddać mecz. W takim przypadku, to Djoko by większości spotkań nie dokończył xd

6

@Gruszeg Bo Messiemu należy się godne pożegnanie, a będąc w formie, którą obecnie prezentuje wciąż jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.

0

@Awtameok_Klana To w takim razie bardzo dobrze robi bo zakładam, że Teksas jako stan republikański nie chciał tych migrantów. Natomiast demokratyczny Nowy Jork pewnie był za ich przyjęciem, to niech sobie ich wezmą.

0

@Awtameok_Klana A co ma do tego Teksas?

6

I takie sytuacje pokazują, że socios mają w czterech literach ten klub.

4

@KacperVEB Ale nie chciał i bardzo dobrze, że trzyma się swojego zdania, a nie tak jak niektórzy zaszczepili się tylko po to, żeby ich na turnieje wpuścili.

0

@Emhyr Co nie zmienia faktu, że przed meczem Tsitsipas był faworytem, a ewentualna wygrana Hurkacza byłaby miłą niespodzianką.

0

@Emhyr W singlu raczej nic, bo to Tsitsipas był faworytem.

1

@Roxi Nie gra w meczach, więc normalne że nie daje wywiadów.

4

@Benz Aktorzy mogą być całkiem dobrymi prezydentami patrz Ronald Reagan.

1

@don'T.R.I.P.e Może i tak, ale gierki polityczne i walka o wpływy są w każdej prezydenckiej administracji.

8

@don'T.R.I.P.e Naprawdę sądzisz, że Biden sam ,,ogarnia kraj"? xd Żaden prezydent sam nie rządzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?