Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@don'T.R.I.P.e Naprawdę sądzisz, że Biden sam ,,ogarnia kraj"? xd Żaden prezydent sam nie rządzi.
0
@takisobiektos Napisali mu odpowiedzi? ;)
1
@tristan87 Z tego co kojarzę to ona już od dawna o tym mówiła, a ta sytuacja była podobno jednym z powodów rozwodu.
0
@sendesara No ale właśnie Villa miał te ,,momenty" dzięki, którym będzie się pozytywnie kojarzył kibicom Barcy. A Mathieu z czego pamiętasz? Pewnie właśnie z takiego momentu jaki miał z Realem. Jeżeli zapytasz kibiców ,,Villa" czy Mathieu" to myślę, że większość bez zastanowienia powie, że Hiszpan i to potwierdza, że Villa bardziej porwał kibiców. A tak w ogóle to trochę bez sensu porównywać tych dwóch piłkarzy. Porównania miałyby sens np z Sanchezem.
0
@sendesara W takim razie chyba słabo pamiętasz występy Villi w Barcelonie. Nie twierdzę, żeby go od razu nazywać legendę, ale na pewno nie można go uznać za nieistotnego piłkarza Barcy.
10
@sendesara Valverde nie jest legendą Barcelony. I jakim cudem uznajesz Davida Villę za nieistotnego piłkarza Barcy?
0
@jaras121 Jak widać koleżanka w środku też nie lepsza...
0
@Colon A dostała chociaż jakieś pieniążki za te czternaście miesięcy czy starszy pan ją wyrolował? xd
1
@macio_944 Prawica to co najwyżej może być zadowolona z przekreślonego drugiego obrazka. I to też pewnie ta skrajna.
0
@Fenelon A tak w ogóle to ta blondynka dalej pracuje w socialach Barcy?
1
@AmigoBlancos Takie komentarze są słabe, ale to że wczoraj Lewandowski zagrał słabo jest faktem. I jeżeli krytykujemy Dembele, Raphinhe to Lewego też należy skrytykować za wczorajszy mecz.
0
@FC1899Barca Jeżeli to kara za Superligę, to w takim razie Real będzie jeszcze bardziej r*chany w LM? Po przecież to Perez jest inicjatorem tego projektu.
3
@KaJoFCB Tak, 10:0 od razu. Inter nigdy nie był dla nas wygodnym rywalem mimo, że potrafiliśmy z nim wygrywać.
0
@jaras121 Reakcja trenera Interu też dużo mówiła.
0
@sevs Czyli Real będzie tak samo traktowany przez sędziów, a może nawet gorzej, bo to przecież Perez jest inicjatorem Superligi?
0
@kuz Remis u siebie z Interem pozbawia nas szans na awans?
1
@JohnB Bardzo lubię Lucho i w sumie chciałbym go jeszcze zobaczyć w Barcelonie, a z drugiej strony trochę się obawiam, że zniszczyłby tutaj swoją legendę jako trener zwłaszcza, że jego ostatni sezon wyglądał średnio.
0
@ProMILs No nie wiem czy taki gol z niczego, bo Inter mógł już dwie bramki strzelić.
0
Wiecie może czy któryś z polskich fan clubów Barcy organizuje wyjazd na mecz do Czech? Czy ze względu na mały stadion (11 000) raczej będzie ciężko o bilety?
2
@Medium Myślę, że wciąż znaczna część społeczeństwa ma bardzo duży szacunek do naszego Papieża. Oczywiście głównie osoby starsze czy w średnim wieku, które pamiętają jego pontyfikat, ale młodzi też. Wydaje mi się, że takich Juleczek, które cisną bekę, bo wiecie 21:37 (hehe) jest nieduży procent.
2
@masq Chodziło o wszystkie rozegrane finały przez Messiego, ale dobrze że od rana jesteś czujny ;)
0
@konrad1661 Znalazłem tylko informacje, że według jednej z włoskich gazet, wywiad NATO ostrzegł sojuszników o ruchach tego okrętu.
1
@macio_944 Ja bym aż tak bardzo nie czepiał się tej strony z Twojego screena. W sumie to oni tylko wrzucili informację, którą podała francuska gazeta. Pewnie to samo zrobiliby w przypadku Ronaldo czy Lewego, gdyby takie info się pojawiło.
11
@Kusco15 Nic w tym dziwnego, bo większość bogaczy ma w czterech literach ekologię. Zresztą gdybym miał pieniądze na prywatny odrzutowiec, to pewnie bym go sobie kupił i z niego korzystał, więc osobiście mnie to nie dziwi, ani nie bulwersuje.
0
@mokrychlopiec Skąd pewność, że nie pomoże?
0
@jeyx77x Ukraina na pewno kupiła nam trochę czasu. Pytanie tylko ile?
1
@mekston A kto zdecyduje o ewentualnym anulowaniu zakazu wjazdu, który ma Djokovic?
5
@Sulimo Niektórzy twierdzą, że przez to zdjęcie, dzieci Messiego będą wyśmiewane w szkole...
1
@masq Ty byś się wstydził, on chyba nie skoro polubił to zdjęcie i właściwie na tym można zakończyć dyskusję :)
3
@masq Można wyjść np nie dotykając ręką pupy :) Natomiast mi to co Lewandowska wrzuca na IG nie przeszkadza, podobnie jak w przypadku żony Messiego czy jakiejkolwiek innej partnerki piłkarza. Natomiast Ty zawsze musisz się przywalić do Leo albo jego rodziny.