Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aspr1me Słabo wyglądają tę tatuaże Messiego. Ten rękaw jeszcze ujdzie, ale te bazgroły na nogach okropne.
0
@FcPortoFan1999 Incydent z dronami w znaczącej ilości był w zeszłym roku. Do tego pojedyncze drony regularnie spadają w państwach bałtyckich. Teraz może być coś mocniejszego.
2
@Kgorecki2500 Ciekawe co Rosja szykuje wobec państw bałtyckich albo Polski. Bo Tusk ostatnio ciągle mówi o tym, że wywiad ma informacje wskazujące, że Putin planuje eskalacje konfliktu.
To dzisiejsza wypowiedź: ,,Podzielamy także bez wyjątku opinię, że sytuacja jest bardzo niestabilna, można spodziewać się rozmaitego typu eskalacji w najbliższych tygodniach i miesiącach (...). Będziemy chcieli przygotować się jako grupa państw bezpośrednio wystawionych na to ryzyko, bo graniczących z Rosją, z Białorusią, z Ukrainą, że jako grupa państw będziemy bardzo ścisłe współpracować nad wszelkiego typu reakcjami, gdyby do czegoś, odpukać, złego miało dojść - powiedział Tusk"
@michal26 @BillyButcher @FcPortoFan1999
1
@Lionel_Messi10 To jest stare nagranie.
1
@mekston Jak wygląda potencjalni rywale dla Argentyny w następujących fazach?
1
@Danny Gaucho W których latach przegrał Copa America?
4
@D10SLEO To niech bronią. Po to dostają sprzęt i pieniądze. Szkoda, że sporą część jego kumple (a może i on sam) ukradli.
1
@takisobiektos Nie powstrzyma, bo to on jest chłoptasiem dla pana z Izraela.
4
@PatrychoO Do NATO nie wejdą, bo nie będzie na to zgody USA i innych liczących się państw. My tutaj nie mamy nic do gadania (jak zawsze)
1
@tomek8756 Nic mu nie odbiło. On po prostu w czterech literach ma Polskę, naszą pomoc od początku wojny i naszą reakcję na nazwanie tej jednostki imieniem UPA. Tak samo jak jego współpracownicy i wcześniejsi prezydenci Ukrainy. Przy okazji pokazali, że kult UPA jest nadal dla Ukraińców bardzo ważny, a nie jak twierdzili niektórzy polscy politycy niewiele znaczący.
1
@Comentateiro Oczywiście, że są państwa, które dają więcej sprzętu i pieniędzy, ale to przez Polskę przechodzi 90% pomocy dla Ukrainy (tak przynajmniej mówił Sikorski), więc mamy duże znaczenie logistyczne.
0
@maroon Dlaczego Duda w ogóle mu dał ten order? Na niego też mają nagrania z wiadomej afery?
2
@Dari0G Pewnie nikt poważnie się nad tym nie zastanowia, bo nie zakładają, że Ukraina może stać się agresorem.
0
@Borneo A co mnie Zalensky obchodzi? To TY napisałeś, że lepiej, żeby wojna była w Polsce, niż w Niemczech.
0
@AlexDark00 On przedwczoraj napisał, że lepiej, żeby wojna toczyła się na terytorium Ukrainy albo Polski, niż Niemiec. Od tego wpisu postanowiłem, że nie będę odpowiadać na żadne jego wysrywy.
3
@Karol145 Czyli nic się nie zmieniło, bo w Polsce ciągle władzę mają ludzie niekompetentni. Pierwszy lepszy przykład to Kosiniak - Kamysz. Co on ma wspólnego z MON?
Wojsko to też jest syf jeśli chodzi o zarządzanie itd
1
@Karol145 Wiem dlaczego nie doszło. I ciągle uważam, że jeśli coś się zacznie dziać, to nie otrzymamy znaczącej pomocy, tak jak w 1939r. Oczywiście ewentualne powody byłyby inne. Obyśmy jednak nigdy nie musieli przekonywać się o wartości tych umów.
3
@Borneo Kur*a chłopie naucz się czytać. Ja napisałem o umowach z FRANCJĄ i WIELKĄ BRYTANIĄ, a Ty wyjeżdżasz z Niemcami, prawicą i Kaczyńskim xD
2
@Hasszz Pewnie, że nie zamierzają atakować Polski ani NATO. Dla jaj rozbudowują bazy wzdłuż granicy Finlandii, Szwecji, państw bałtyckich i Polski ;) Putin też dla żartów podpisał ustawę, która pozwala mu na wysłanie wojska do innego kraju, jeśli uzna, że Rosjanie są tam prześladowani.
12
@Borneo Ale Ty jesteś śmieszny z tymi swoimi przykładami xd Gdzie ja tutaj coś wspomniałem o Niemczech, albo o tym, że ich nie lubię?
Napisałem o umowach z FRANCJĄ i WIELKĄ BRYTANIĄ i o tym, że Rosja ma to w czterech literach, bo zdaje sobie sprawę, że w razie ,,W" niewiele te umowy znaczą.
PS. Możesz nie odpisywać na ten komentarz, bo i tak jakakolwiek dyskusja z Tobą nie ma żadnego sensu.
24
@Borneo Na pewno Rosja się wkurzy, bo Polska podpisała pseudo umowy o bezpieczeństwie xd Przypominam, że już kiedyś mieliśmy takie umowy podpisane z Francją i Wielką Brytanią.
0
@Borneo Właśnie o ataku w najbliższym czasie donosi np. szwedzki wywiad. Być może przygotowania już się zaczęły. Ataki hybrydowe na państwa bałtyckie, oskarżenie ich o to, że pozwalają ze swojego terenu wypuszczać drony Ukrainie, rozbudowanie wielu baz wojskowych. Do tego dochodzi Białoruś, która od pewnego czasu przeprowadza ciągłe ćwiczenia wojskowe. My kompletnie nie jesteśmy na to gotowi. A co gorsza nie możemy liczyć na pomoc USA (mimo lizodupstwa naszych polityków). A Europa też się dwa razy zastanowi przed ewentualną pomocą. A jeśli już ona nadejdzie, to będzie pewnie tylko sprzęt. Żaden żołnierz np. z Francji czy Niemiec nie będzie ginął za państwa bałtyckie albo przesmyk suwalski.
0
@Borneo Wszystko cacy, jesteśmy silni jak nigdy, a realnie nie mamy szans, żeby obronić przesmyk suwalski. A co za tym idzie państw bałtyckich. I o tym mówią otwarcie generałowie europejscy. Dodatkowo odstajemy w produkcji dronów, które pełnią bardzo ważną rolę na froncie. Do nas wleciało kilkanaście czy tam kilkadziesiąt i byliśmy całkowicie bezsilni. Ostatnio na Litwie NATO musiało poderwać myśliwce, żeby zestrzelić JEDNEGO drona.
0
@Borneo To jeśli zrobią ten mały konflikt, to zobaczą że NATO jest mało warte. Zwłaszcza z Trumpem u sterów. A to będzie dla nas tragedia.
1
@Borneo Niby tak źle jest, a europejskie wywiady (np. szwedzki i estoński) ostrzegają, że Rosja może już niedługo zaatakować członka NATO. Podobno znacznie rozbudowują jednostki wojskowe wzdłuż granic sojuszu, a ostatnie ataki hybrydowe (drony nad państwami bałtyckimi) są przedsmakiem tego, co ma nastąpić.
3
@Filipem Tak dokładniej to 3,5 roku temu.
4
@Ilka Ona zostawiła narzeczonego dla Pique, a on ówczesną dziewczynę dla Shakiry. Tak że siebie warci. A jeszcze kilka lat przed ich rozstaniem, w hiszpańskiej prasie pojawiały się plotki, że on jej rogi przyprawia z dużo młodszymi dziewczynami.
5
@takisobiektos Myślisz, że Iran może coś szykować na MŚ? Mam tu na myśli np. jakiś atak terrorystyczny.
@gumaz O tym samym pomyślałem.
0
@maroon Tam pewnie większość ,,elit" została nagrana. Ciekawe czy cytowani Panowie też.
0
@takisobiektos A to, że on jest damskim bokserem, to zostało udowodnione sądownie? Bo nie śledziłem tego tematu, a trochę słabe byłoby wyzywanie kogoś tylko na podstawie pomówień.