Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh A propos Baćki, to niewiadomo czy czegoś z Putinem nie kombinują przy polskiej i litewskiej granicy. Wczoraj czytałem, że pod pretekstem sprawdzania gotowości wojsk jest robiona mobilizacja na szeroką skalę. Dodatkowo od kilku tygodni jest mnóstwo incydentów z balonami, które mają sprawdzać reakcje naszej obrony powietrznej.
0
@pawello10 Raczej dopiero dziecko, a już z lekką nadwagą. Jego bracia są szczupli, więc on pewnie ma tendencję do tycia albo na coś choruje.
1
@AssisMoreira Pique najwyraźniej stwierdził, że 20 kilkuletnia dziewczyna > prawie 50 latka po dwóch porodach. Jakoś mnie to nie dziwi, bo już kilka dobrych lat temu były plotki, że ją zdradza.
5
@Roobo Obrażał się i kilka akcji z udziałem Messiego w klubie też było. Wiem, że go większość tutaj uwielbia (sam jestem jego fanem), ale radzę spojrzeć obiektywnie.
2
@Lionel_Messi10 Mateo na amerykańskim jedzeniu chowany xd
1
@Arden Bo to jest napastnik na średni klub w Hiszpanii czy we Włoszech, a nie na Barcelonę. On pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy.
0
@Dieselzor Nowy tydzień, nowe możliwości. Tak mówi mój kolega z pracy xd
0
@Tasde Na tym zdjęciu nie widać pełnej nazwy tej marki, więc raczej o dyskwalifikacji nie może być mowy.
0
@RoberDzik Dlaczego uciekał ze łzawi w oczach? Wystraszył się?
3
@tomek8756 Trump otwarcie mówi, że ma w czterech literach NATO, dzisiaj ktoś z jego ekipy potwierdził, że jeżeli jakieś państwo zostanie zaatakowane, to Europa będzie odpowiadała za obronę (co w domyśle znaczy, że Stany żadnego żołnierza nie wyślą), a my dalej na kolanach przed USA.
0
@draxidox Były plotki, że to nie jest dla niej tylko psycholog. Może dlatego ciągle są razem na turniejach.
5
@Eklerek Lewy ma o wiele lepszą rzeźbę od tego Alvaro xd
2
@Pawlak1992 Nadal to nadal xd
2
@michal26 Djoko też grał świetnie na mączce. Tak naprawdę to tylko Nadal przeszkodził mu w tym, żeby mieć więcej RG. Dodatkowo wszystkie najważniejsze imprezy ATP 1000 na mączce Novak wygrywał i to nie raz. I w wieku 37 lat złoto IO na tych kortach z Alcarazem :)
4
@ZuczekFCB1899 Spóźniłeś się, bo rano ktoś dokładnie to samo napisał.
0
@CPuyol Ja nie twierdzę, że wszyscy z tego filmiku są pedofilami. Na 100% tak nie jest. Ale ich nazwiska pojawiają się w tej sprawie więc mogli mieć wiedzę o tym, co tam się wyprawiało. Zwłaszcza prezydent, który ma do dyspozycji najlepszy wywiad na świecie.
0
@CPuyol ,,9/10 osób nie miało o niczym pojęcia.." - dużą masz wiarę w celebrytów.
0
@MesQueUnClub_87 Obserwując medialne reakcje np. Trumpa czy Clintona, to od razu widać, że nie są na tej liście przez przypadek. Tak właściwie to chyba nie jest lista, tylko maile, korespondencje i zdjęcia.
0
@MesQueUnClub_87 Na pewno nie wszyscy. Ale prawdopodobnie te nazwiska są w aktach Epsteina. Samo to już może świadczyć, że mają swoje za uszami. Zresztą całe Hollywood to jedno wielkie bagno, więc nazwiska ,,wielkich" aktorów na tej liście absolutnie mnie nie dziwią. Do tego politycy, monarchia angielska i elita się bawi.
0
@mekston Miał mniej doświadczenia, ale był przede wszystkim mocniejszy fizycznie. W 2015 roku miał 28 lat, więc sporo meczów rozegranych. W tym te mordercze fizycznie z Nadalem ale i z Murrayem czy Wawrinką. Poszczególne uderzenia też miał na bardzo dobrym poziomie.
Oczywiście, że Sinner z Alcarazem grają świetnie, ale przegrywali mecze z Djokovicem 35+ . A wiadomo, że fizyczność Novaka już wtedy była daleka od jego prime. I w sumie Włoch nie jest jakąś bestią jeżeli chodzi o wytrzymałość na korcie. On nigdy nie wygrał meczu, który trwał 4 godziny.
"Widzielismy tez poziom finału RG 2025 - jakosc gry u obu przewyzszyla topowe mecze big3 z przeszlosci" - dla mnie wyżej stoi mecz z AO 2012 czy Federer z Nadalem na Wimbledonie.
A co do Sinnera i jego miażdżenia Djokovica, to był to w stanie zrobić dopiero w 2024r. Czyli gdy Djoko miał 37 lat.
0
@mekston ,,Pod kątem samej gry to Sincaraz prezentuje poziom przewyższający poziom gry BIG3 te 10/15 lat temu" - nie zgodzę się. Jeśli Djokovic będąc po 35 roku życia potrafi wygrywać z Sinnerem i Alcarazem, którzy są świetnie przygotowani fizycznie, to mając te 10/15 lat mniej, robiłby to jeszcze częściej. Zwłaszcza Djokovic z 2011 i 2015 roku.
0
@mekston Obecnie nie jest lepszy, ale jeśli porównamy prime Novaka i dotychczasowy prime Sinnera to Serb > Włoch.
1
@BorzyKrzys Na pewno nie wiedzieli. Epsteina też nikt nie znał xd
0
@BorzyKrzys Niech zajmą się aferą podkarpacką i zatoką sztuki. A nie sorry. Tym nie mogą, bo wyszłoby, że większość polskich ,,elit" politycznych i nie tylko jest w umoczona.
3
@Fog_W_1899 Chyba z tego, co jej fani dopłacali dodatkowo do biletów na koncerty. Ale mogę się mylić.
2
@BorzyKrzys To jest po prostu takie ich amerykańskie przekonanie o wielkości i nieomylności.
1
@FcPortoFan1999 No tak, dlatego napisałem, że u Djoko fryzurka nie do ruszenia, bo odkąd zaczął grać w tenisa ma cały czas ten sam fryz xd
0
@FcPortoFan1999 To chyba coś nie wyszło z tym przeszczepem. Dziwne trochę, bo przy takich możliwościach finansowych, to przecież ma dostęp do najlepszych lekarzy. Za to u Djoko, fryzurka nie do ruszenia :)
1
@Bzyczekk Ja za młody jestem, żeby tę aferę pamiętać, ale może w wolnym czasie poszukam czegoś w necie. I tak dzięki za wyjaśnienie :)
0
@Bzyczekk To jakie tam jeszcze grube nazwiska były, o którym mowa jest w tym tweecie?