Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Myślisz, że Europa w sposób zdecydowany postawi się USA? Mam spore wątpliwości. Zwłaszcza, że w państwach UE nie ma jedności, o której jej polityce tak lubią gadać.
1
@JanuszKorwinMikke Gdyby nie pomarańczowy Trump, to nie byłoby takiego tematu jak ,,absurdalny konflikt o Grenlandię". Potencjalny atak na sojusznika przez innego sojusznika NATO, to jest katastrofa. I może faktycznie teraz mamy ważniejsze sprawy na głowie, ale patrząc w dłuższej perspektywie, to może mieć dla nas bardzo negatywne skutki.
2
@Aragorn33 U nas dwóch żołnierzy też by się raczej znalazło :P Chyba, że aż tak boimy się urazić Trumpa xd
2
@Bolton To trzeba było napisać, że nie widzisz żadnych wad dla siebie, zamiast ,,nie widzę wad" (w domyśle w tej sytuacji i dla tych ludzi)
2
@Bolton Skoro uważasz, że w zachowaniu tych ludzi nie ma żadnych wad, to skąd pomysł, że życzę Ci czegoś złego?
2
@Bolton To życzę Ci, żebyś kiedyś był. Może wtedy zobaczysz te wady.
2
@Starrk I jak widać niektórym się to podoba. Patrz, kolega wyżej. Brak słów na takich ludzi.
2
@Bolton To teraz pomyśl sobie, że Ty jesteś na miejscu tych ludzi. Dalej spoko?
1
@Bolton To przetłumacz sobie opis do tego filmiku. Może wtedy zobaczysz.
1
@Bernard777 Wysyłają to do każdego gospodarstwa domowego. A już od lipca ten poradnik był dostępny w internecie.
1
@Cvzx To zdjęcie jest przerobione. Na oryginalnym było czerwone wino, które Messi reklamował.
0
@Bzyczekk Widocznie ktoś to ogląda skoro ludzie na nią głosowali.
2
@LeszekFCB Zobacz jacy użytkownicy piszą te komentarze i wszystko jasne.
0
@CLS63AMG Trump już przygotowuje kolejną interwencję.
0
@July_6_BcN Do kiedy właściwie on ma kontrakt?
4
@Arden Też tak uważam. Europie zostało tylko reagowanie na to co zrobi Trump. Mogą sobie pisać takie oświadczenia i zapewnienia, ale co w sytuacji, gdy Trump zrobi to o czym mówi? Europa vs USA? Jakoś tego nie widzę.
1
@Stinger_ To spoko, tylko że w Twoim pierwszym komentarzu nie chwaliłeś zawodników obniżających pensję, a podałeś przykład Messiego, który tego nie zrobił. I jak widzisz o tym wywiązała się dyskusja, a nie o tym o czym pisał @Peciak A jak najbardziej warto chwalić zawodników, którzy są gotowi do poświęceń, żeby przyjść do do Barcy.
0
@Stinger_ Są zawodnicy, którzy obniżą pensję, a są tacy, którzy tego nie zrobią. I te dwie postawy są jak najbardziej zrozumiałe. Wiadomo, że dla kibiców ,,lepsi" są Ci, którzy schodzą z pensji.
1
@NeroTFP1 Od czasu gdy zaczął być najlepszym piłkarzem, to podpisywał kontrakty w 2009, 2012, 2014 i 2017. Nie wiem jak wcześniej, ale też pewnie kilka nowych przedłużeń było.
1
@Stinger_ Bo napisałeś tak, jakbyś miał pretensje do Messiego, że miał czelność brać podwyżkę przy każdym kontrakcie. A to jest normalne, że jak dostajesz nową umowę, to zarabiasz więcej.
28
@Stinger_ Ty nie masz podwyżek w pracy? Przez lata pracujesz za tę samą stawkę?
0
@PeRRy Ale chyba nie jesteś na tyle naiwny, żeby myśleć, że coś takiego może się wydarzyć?
1
@PeRRy To niech usunie np. Łukaszenkę. Też dyktator i mogłoby to być z korzyścią dla Polski. A przecież jesteśmy takimi przyjaciółmi z USA, to chyba mogą nam zrobić drobną przysługę?
5
@Karol145 I jeszcze Grenlandia, bo jak powiedział: ,,USA muszą ją mieć"
1
@Karol145 Czyli w skrócie USA obalają rząd, instalują tam swoją marionetkę w postaci tej kobiety i zaczynają ,,legalnie" zabierać ropę Wenezueli?
0
@Bykunn Oby nas zostawili w spokoju. Ale USA raczej Tajwanu nie odpuszczą. Nie po to Trump otwarcie mówi o przygotowaniach do konfrontacji z Chinami.
3
@MessiForeverTheBest To są specjalne operacje wojskowe, a nie jakieś tam wojny. Po co od razu używać słowa, które kojarzy się jednoznacznie w sposób negatywny?
0
@Criss18Barca Sugerujesz, że Chiny już niedługo ruszą na Tajwan?
0
@Hosh A tak na marginesie, to było jakieś oficjalnie potwierdzenie, że Biden choruje na Alzheimera?
8
@NeroTFP1 Rosjanie nawet średnio się przygotowali do tej prowokacji, bo najpierw ogłosili, że 89 dronów zaatakowało całą Rosję a później, że 91 rezydencję Putina.