Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Prorokk Były wypowiedzi zawodników, że Suarez poza boiskiem, to zupełnie inny człowiek. Nie jest to więc takie jednoznaczne.
10
@Prorokk Czy fatalny człowiek, to tego nie wiesz. Co innego zachowanie na boisku, a co innego poza nim. A Suarez z tego co wiadomo (przynajmniej oficjalnie), to nie miał jakiś wyskoków w prywatnym życiu.
3
@Stinger_ Lewandowski podobno miał jakiś lekki uraz. Pewnie nie chcą ryzykować.
2
@Pnog37 Flick jest jeszcze gorszy w zarządzaniu minutami Yamala, a przecież ma o wiele więcej spotkań, w których może nim rotować.
1
@blakkudium Szkoda, że Ter Stegen zamiast Wojtka. I Yamal mógłby spokojnie w takim meczu odpocząć.
0
@Tasde Albo szukają znanego emeryta, który byłby chętny pokopać piłkę na emeryturze w mało wymagającej lidze. Lewandowski na pewno by się nadał, ale oni chyba mają średnie relacje z Leo.
1
@macio_944 Antonela i Anka nowe psiapsi? xd
0
@kanver_ Do Miami raczej nie nie pójdzie, bo Leo go tam nie będzie chciał.
0
@BialyKolorDoDupy Z tego co kojarzę, to musisz być zapisany co najmniej od 6 miesięcy w jakieś polskiej penya i dopiero wtedy możesz aplikować o bilety. Termin jest chyba do dzisiaj, ale biletów jest bardzo mało i trzeba mieć sporo szczęścia, żeby polska penya została wylosowana.
0
@Czyhrynski Kto się rozkręca?
3
@zawilly Infantino tak wchodził w d*pę Trumpowi, że faktycznie aż innych mogło zaboleć.
9
@Kris_OK Mają pretensje, że go nie zobaczyli, bo z każdej strony był otoczony przez ochroniarzy i jakiś polityków, którzy mu głowę zawracali. Jakby np. kilka razy kopnął piłkę, to by się chyba nie nadwyrężył? Ludzie wydali sporo pieniędzy i jak najbardziej mogą się czuć rozczarowani.
6
@Herbert Organizatorzy prawdopodobnie zawiedli, ale przecież Messi też mógł dłużej zostać na tym stadionie. Nawet jeśli był wkurzony, że go osaczyli jacyś politycy i ich rodziny. Mega słabo to wyszło. Ciekawe jak będzie wyglądać dalszą część tego objazdu po Indiach.
1
@PatrychoO Czyli nas wystawią, jak tylko będzie do tego okazja. Ale nasi politycy oczywiście zadowoleni, bo Pan z Ameryki poklepał ich po plecach.
0
@LAMC_10 To jeśli w nim nie mówi, to zna go co najwyżej biernie. Po półtora roku nauki tego języka, to chyba powinien poprawnie wydukać chociażby podziękowanie za odebranie nagrody MVP ostatnio. I nawet jakby coś przekręcił, to nic wielkiego by się nie stało.
0
@Lionel_Messi10 Trudno to uznać za mówienie po angielsku. To są pojedyncze zwrotu typu ,,no foul" ,,why?" Wstaw jakikolwiek filmik, w którym Leo mówi chociaż kilka zdań po angielsku. Albo odpowiada na pytanie w tym języku.
5
@Lionel_Messi10 Na jakiej podstawie twierdzisz, że Leo mówi po angielsku? Po tych 10 sekundach filmiku? Jeśli Leo udzieliłby wywiadu w tym języku, to można by powiedzieć, że potrafi się w nim porozumiewać. Ale jakoś wątpię, że byłby w stanie to zrobić.
0
@Hasszz Tak jak napisałeś, nie wiem co się wydarzy jeśli NATO zaatakuje np. Estonię i obyśmy nigdy nie musieli się tego dowiedzieć. Natomiast jeśli Putin spróbuje sprawdzić sojusz (tfu, tfu), to moim zdaniem reakcja nie będzie aż tak pozytywna, jak napisałeś w swoim komentarzu.
1
@OBSERWATOR2021 USA nie są już żadną gwarancją, o czym sami głośno mówią. A co do Estonii, to myślisz, że jakby Rosja zajęła np. dwa miasta przygraniczne, to od razu całe NATO rzuci się z pomocą? Bez szans, że tak będzie i Putin dobrze o tym wie.
2
@Karol145 Jakie wnioski (chyba miałeś na myśli konsekwencje) mają wyciągać w związku z tą sytuacją, jeżeli On tam poleciał ZA ZGODĄ klubu?
2
@Karol145 A co Ty myślisz, że On tam poleciał bez zgody klubu? Nie zauważyłem takich newsów, ani takich, które sugerowałyby, że klub ma z tym problem. Jego koledzy z drużyny też go wspierają. To Ty tutaj jesteś wielce oburzony.
1
@Karol145 W sumie jakby chciał, to mógłby lecieć do Rosji. Araujo to Urugwajczyk, który mieszka w Hiszpanii. Myślisz, że jego interesuje wojna na Ukrainie? Ty się przejmujesz tym jakie konflikty są np. w Afryce?
21
@PatrychoO Jak zaczęli cwaniakować? Próbują wywierać presję na inne kraje w sprawie pomocy dla Ukrainy, bo doskonale wiedzą, że są następni w kolejce. Pani Premier Estonii mówi otwartym tekstem to, czego wiele osób nie chce słyszeć, bo wydaje im się, że to przecież niemożliwe, żeby Rosja zaatakowała NATO.
0
@maroon Nic zaskakującego. Wiadomo, że rosyjski wywiad do różnych aktów dywersji najczęściej będzie werbować Ukraińców, żeby jeszcze bardziej zniechęcić do nich Polaków. Przecież to logiczne, że Rosjanie nie wystawią swoich. Z drugiej strony patrząc na pewno też nie brakuje Ukraińców, którzy robią różne akcje bez powiązania z rosyjskimi służbami.
0
@Eklerek Jak jej nie pasuje, to na pewno na jej miejsce jest sporo chętnych, ładniejszych i młodszych kobiet, którym pogoda nie będzie przeszkadzać xd
1
@BojanKriKicz Skoro nie jeżdżą takimi samymi bolidami, to skąd wiesz, że Max nie jest najlepszy? xd
0
@mekston Jak zapowiada się przyszły sezon? Kto faworytem?
2
@LeoMessiiBarcaPepa Ten dzik był oskórowany i zakażony, a znaleźli go w pobliżu hodowli trzody. Na pewno nie znalazł się tam przypadkowo.
1
@Adran360 Suarez oficjalnie ogłosił zakończenie kariery?
0
@RichardWinters W sumie zero zdziwienia z tą korupcją. Zastanawiałem się tylko czy czas kiedy wyszło info o tym nie jest przypadkowy. Ale skoro jest o tym głośno od dawna, to nie było tematu.