0

@tomek8756 Dlaczego oni wyglądają jak figury woskowe? xd

5

@MYTO A po tych latach pod czyim butem byliśmy? Jak sobie mocarstwa po wojnie, podzieliły strefę wpływów? Bo czasami mam wrażenie, że niektórzy o tym totalnie zapominają. Chociaż w Twoim przypadku ostatnie zdanie daje nadzieję, że tak nie jest.

7

@MYTO UE nie jest od bezpieczeństwa militarnego. Od tego masz NATO. A co do strefy wpływów, to miałem na myśli czasy przed wejściem do UE. Chyba nie muszę pisać pod czyim butem wtedy byliśmy. I oczywiście, że lepiej gdyby Niemcy miały mniejszy wpływ na nas, ale nie można mieć wszystkiego.

,,Chiny również nie są w UE, a rozwijają się szybciej niż Polska" - rozumiem, że jako obywatelowi pasowałby Ci taki model chiński? Byleby tylko Polska się szybciej rozwijała.

16

@MYTOZobacz sobie na położenie Polski na mapie, na naszą historię i strefę wpływów w tych regionach, to zrozumiesz dlaczego nie można nas porównywać do Japonii, Szwajcarii itd. @SelloutCrowd

2

@krajana O proszę, wyzywanie od podludzi. Pewien malarz jest twoim idolem?
I pokaż mi to prawo, które zabrania prowadzenia konwersacji na forum z innym użytkownikiem.
PS mam nadzieję, że wyłapiesz solidnego bana.

1

@krajana Płacą ci chociaż za te wysrywy? Czy robisz za darmo, za pożytecznego idiotę?
Edit: O, już usunąłeś ostatni komentarz. Dlaczego? Wstydzisz się tego, co napisałeś?

2

@europejczyk A co z dronami nad Litwą, Norwegią, Belgią, Niemcami itd? Naruszenia przestrzeni powietrznej np. Estonii przez rosyjskie samoloty, to też sprawka Ukraińców? I w którym momencie Polska zrezygnowała ze wspierania Ukrainy?

0

@maroon Jaki będzie kolejny krok w tej kwestii, w wykonaniu towarzyszy?

1

@maroon Bardzo dokopią. Pewnie FIFA obes*ana, że nikt nie będzie oglądać MŚ xd

0

@Tomason Nie trzeba dezinformacji, ale ona jednak jest prowadzona i to są fakty. Tak samo jak to, że z tym czy innym rządem Polska nie jest bezpieczna.

0

@Criss18Barca To pewnie też, ale przede wszystkim jest bardzo mocna dezinformacja od botów powiązanych z Rosją.

12

@partymaker Wczoraj czytałem, że ponad 40% internatów uważa, że stoi za tym Ukraina, 24% Rosja, a 19% polskie służby. Nie jest dobrze.

3

@MYTO To teraz logicznie mi wytłumacz, jaki cel ma Ukraina, żeby wysadzać tor, którym kierowana jest do niej pomoc. Co na tym zyskają oprócz możliwego opóźnienia dostaw?

4

@maroon I dlatego wysadzili odcinek toru, którym przewożona jest dla nich pomoc xd

2

@Trojanek23 To zdjęcie gdzie Trump łapie Clintona za sprzęt, to AL. Sama historia brzmi też jak gruby fejk.

1

@Kgorecki2500 Wincyj takich wypowiedzi i afer. Na pewno to ich zbliży do UE, a obywatele innych państw będą za tym, żeby przekazywać Ukraińcom ich pieniądze. Ciekawe ile % pomocy zostało rozkradzione przez urzędników, a ile realnie trafiło na front.

3

@Faro Powinna dostać karę za znęcanie się nad psem.

0

@PatrychoO Oprócz tego, że taki film dotyczyłby mocno przemilczanego tematu, to chciałbym zobaczyć reakcje społeczeństwa, komentarze kobiet i mężczyzn. Ciekawe jaki byłby odbiór takiego filmu.

2

@RafiVeB Na fali tego zainteresowania tematem przemocy psychicznej, powinien powstać kolejny film, który pokaże taką przemoc w wykonaniu kobiet. Na pewno też byłoby o nim głośno i zostałby poruszony temat, którego większość facetów się wstydzi. @macio_944 @PatrychoO

1

@LOPEZ16 To, że nie wróci jako piłkarz jest pewne na 100%.

0

@Aragorn33 Ok, czyli właściwie czekamy na decyzję. Oby dla nas pozytywną.

0

@Aragorn33 Tylko co jest formalnością? Całkowite zwolnienie czy częściowe?

0

@Aragorn33 ,,Polska może zwrócić się do Rady o całkowite lub częściowe zwolnienie z obowiązku solidarności, a Rada podejmie decyzję w tej sprawie”.
Z tego tekstu wynika, że zostaliśmy zakwalifikowani jako państwo pod presją migracyjną (z kilkoma innymi) i możemy ubiegać się o zwolnienie z przyjęcia migrantów poprzez złożenie wniosku. Ale nie ma tutaj zapewnienia, że decyzja rady będzie dla nas pozytywna.

3

@lithotripter Ja bardziej odnosiłem się do takiego populistycznego gadania. Prawdopodobnie Bezos i inni miliarderzy wydają zdecydowanie więcej na cele charytatywne, niż ona. I pewnie proporcjonalnie, to nie jest 1/5 ich majątku, tak jak w przypadku tej dziewczyny, ale zakładam, że są to sumy duże większe niż 11,5 mln.

12

@Roobo Parafrazując, jeśli ona jest milionerką, to dlaczego wciąż nią jest? Bez hejtu, ale niech odda swoje pieniądze. Po co jej te miliony na koncie, gdy ludzie głodują a planeta płonie?

3

@Kozinho. Najlepiej będzie wyglądało, gdy podczas publicznych wystąpień, prezydent powstrzyma się od palenia i od ,,dawania sobie w dziąsło". Trochę słabo, że nałóg aż w tak dużym stopniu nim rządzi.

2

@pluszek Zależy jak interpretować tę informację. Czy decyzja o zwolnieniu została już podjęta i złożenie wniosku jest formalnością? Czy dopiero trzeba złożyć wniosek i wtedy komisja zdecyduje czy Polska zostanie zwolniona z tego obowiązku?

0

@pluszek Ale skoro mogą wystąpić, to zakładam, że polski rząd to zrobi. I wtedy dostaniemy zwolnienie z udziału w relokacji migrantów. Czy coś źle zrozumiałem?

12

@CurryTheGoat30 La Rambli nie czytasz? xd

2

@NeroTFP1 On jest z rocznika 74, więc 51 urodziny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?