4

@Faro Jeżeli to ostatni sezon Lewego, to trzeba w lecie kupić topową 9. Ferran może zostać jako rezerwowy. To nie jest zawodnik na pierwszy skład w takim klubie, jak Barcelona.

2

@PatrychoO Myślę, że Lewy nic nie robi bez konsultacji z nią. Skoro mu tego nie odradziła, to średnio o niej świadczy. Chyba, że mu to doradziła, to jeszcze gorzej xd I żeby nie było, Lewy też się mocno zbłaźnił takim ruchem. Bo tak naprawdę, po co mu ten papier?

5

@Czyhrynski W liczbie goli dla Barcelony. 107 do 105 dla Lewego.

3

@PatrychoO Pewnie Anka. Ona ma na koncie sporo wizerunkowych wpadek.

1

@FcPortoFan1999 Oglądasz Awanturę? Niebiescy w finale po dwóch pytaniach. I to nie odpowiadając na żadne xd

0

@FcPortoFan1999 Niby bliski mecz, ale ja jakoś od początku czułem, że Novak nie ma szans tego wygrać. I myślę, że w nadchodzącym sezonie będzie tak samo. Chyba, że pojawi się jakaś kontuzja Alcaraza albo Sinnera w szlemie. Bo w znaczący spadek formy tej dwójki nie wierzę.

0

@FcPortoFan1999 Bo wiele razy podkreślał, że na tym etapie kariery liczą się dla niego tylko szlemy. A z drugiej strony ma świadomość, że ciężko mu rywalizować z Sinnerem i Alcarazem. I przyznaje to w wywiadach. Widziałeś w którymś półfinale szlema w tym roku Djokovica, który wierzył, że może wygrać z tą dwójką? Bo ja widziałem Serba, który wychodził na mecz z nastawieniem, że i tak nie dam rady, a półfinał w tym wieku jest świetnym wynikiem. Jeszcze dwa lata temu takie podejście było czymś nie do pomyślenia w wykonaniu Djoko.

0

@FcPortoFan1999 Wygrał wszystko i nie wierzysz, że teraz po prostu cieszy się tenisem? Wystarczy trochę obserwować Djokovica, jego wywiady, podejście do turniejów i od razu widać, że po IO zeszło z niego ,,powietrze". Gdyby grał dla wyników, to brałby udział w jak największej ilości turniejów 250 i 500, żeby podbijać statystyki. Pewnie chciałby wygrać jeszcze szlema, ale wie, że przy Sinnerze i Alcarazie ma na to niewielkie szanse. I otwarcie to przyznaje w wywiadach. To gdzie Ty tutaj widzisz granie dla wyników?

0

@Danny Gaucho A asysty Suareza się zgadzają? Jak przy nim wypada Ronaldo i Lewy?

0

@FcPortoFan1999 Chce grać, bo wciąż to sprawia mu przyjemność i jest jego wielką pasją. Mówił o tym, że nie gra tylko dla wyników. Cieszy go sam proces przygotowania się do każdego turnieju itd.

1

@mekston To teraz w 1/2 będzie tylko jeden mecz i to na wyjeździe? Czy dalej grają do dwóch zwycięstw?

1

@Adran360 1/2 też jest do dwóch zwycięstw?

1

@mekston Oznaczaj jego największego fana xd

0

@mekston Może jeszcze jakiś turniej 1000 dobrze się dla niego ułoży. W tym sezonie miał realne szanse na tytuł w Miami i Szanghaju.

2

@LeszekFCB Zwłaszcza, że mieli wiedzę. A szczególnie, ten pierwszy facet z lewej.

1

@Marusek Czym pomaga?

2

@Marusek Zawalili teraz licytację, ale wiedzę mają.

0

@takisobiektos Dla Ciebie wypada, dla Novaka najwyraźniej nie. Niech określą termin, do którego zawodnik ma czas się zadeklarować i po sprawie. A poza tym i tak zawsze są zawodnicy rezerwowi, gdyby ktoś wypadł z powodu kontuzji.

0

@takisobiektos A dlaczego miałby się już określać? Awansował zdobywając odpowiednią liczbę punktów, a reszta niech się martwi. Trzeba było grać lepiej, niż 38 latek, który odpuścił sporo turniejów, to nie byłoby problemu.

7

@blakkudium Jeszcze się okaże, że Yamal porobi narzeczoną ojca xd

1

@Lionel_Messi10 A to Leo lubi lody w wykonaniu facetów? Zawsze o to był posądzany Ronaldo.

1

@Kasy Ale w jakiej roli miałby tutaj wrócić Messi? Trzeba mu zrobić pożegnanie na jakie zasługuje GOAT i póki co tyle.

0

@tbas Te słowa są skierowane przede wszystkim do zwykłych kobiet, żeby pokazać, że wciąż jest ,,jedną z nich". Takie wywiady zawsze mają na celu ocieplenie wizerunku. Robiła to każda prezydentowa.

0

@mekston Nie wiadomo czy Djokovic zagra. Powiedział, że po turnieju w Atenach podejmie decyzję.

0

@maroon Jak sobie owinął? Bo Bush to naprawdę duże nazwisko w amerykańskiej polityce. Jak wiadomo jego ojciec był wcześniej wiceprezydentem u Reagana, a później prezydentem.

1

@Gall Ja im życzę jak najlepiej. Zarówno Leo, Suarezowi jak i Frenkiemu (bo to o nim był właściwie ten post). Ale trochę w życiu widziałem i różnie może być z tymi ,,wielkimi miłościami". Ter Stegen też swoją żonę poznał jako nastolatek, dwójka dzieci, a teraz buja się na IG z jakąś dziewczyną sporo młodszą od niego.

0

@Hasszz Ale ja nie twierdzę, że to była miłość od dziecka. Z tego co znalazłem w internecie, to zaczęli się spotykać w 2007r czyli Leo miał 20 lat, a ona 19.

0

@Gall W 2007r Leo zaczynał był sławny. Miał wtedy 20 lat, ona 19 więc ciągle byli dzieciakami, a i tak zaczęli związek na poważnie. A to, że miała wcześniej chłopaka, to nic dziwnego. Ile jest związków, gdzie ten pierwszy chłopak albo dziewczyna są na całe życie? Raczej niewiele. Leo też pewnie nie jedną miał przed Antonelą , a może i w trakcie związku z nią.
Żeby nie było, że ją jakoś specjalnie bronię, bo jak najbardziej biorę pod uwagę, że wyczuła grube pieniądze i związała się z Leo.

1

@daniel32778 Według informacji w internecie Leo i Antonela są ze sobą od 2007r. Wtedy dopiero Messi zaczynał poważną karierę.

2

@MirusAmisz Raczej bez szans. Tam dziewczyny pchają się oknami, bo duży hajs jest do wyciągnięcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?