Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JanuszKorwinMikke Nie była i o tym dosyć szybko się dowiedzieliśmy. I to nie było kilka dronów tylko oficjalnie 19, a mówi się że nawet około 25. To tak dla sprostowania. Kilka dronów to nam wleciało przez ostatnie kilka tygodni. Wtedy do nich nie strzelaliśmy, bo leciały pojedynczo i nie zmierzały w stronę bazy NATO.
0
@JanuszKorwinMikke To są drony rosyjskie, a nie niewiadomego pochodzenia. I nikt nie mówi o tym, że Trump powinien wysłać atomówkę na Moskwę, ale JAKAKOLWIEK reakcja byłaby wskazana. Po pseudo wpis w internecie to troszkę mało, jak na prezydenta USA.
0
@clyde Co tam Andrzej nagadał na swojego kumpla, któremu tak ochoczo przyznał medal? Już się nie lubią?
1
@Eklerek A kto powiedział, że nie mieli? xd Swego czasu sporo o tym plotkowano i chyba ich nawet ,,złapano" na wspólnym wieczornym wyjściu podczas któryś igrzysk.
1
@Benz To jest powtarzanie rosyjskiej propagandy. Rosja chce, żebyś myślał, że to nie oni, że może Ukraina celowo przekierowała te drona w polską przestrzeń powietrzną, zwłaszcza te lecące bezpośrednio z Białorusi :)
0
@Benz Już łapiesz rosyjską narrację. Przykre to, bo akurat Polacy powinni doskonale wiedzieć czym jest Rosja i do czego jest zdolna.
1
@Stinger_
Celowa prowokacja, która dzieje się przed ćwiczeniami na Białorusi. Tutaj nie ma mowy o żadnym przypadku.
Teraz dodali info, że nie jest to traktowane jako atak na Polskę, także luz xd
8
@bartekvisca Strzelanie do tych dronów, to konkretne działanie. Wcześniej tylko przyglądaliśmy się dronom, które wlatywały w naszą przestrzeń.
0
@reloaded Wiesz, że te ataki są na dużą skalę? Kilkadziesiąt dronów i rakiet. Dodatkowo Ukraina może nie mieć środków, żeby je zestrzelić. A poza tym około 10 dronów leciało bezpośrednio w kierunku Polski, więc tak jak napisał @draxidox ich nie zestrzelili, bo z ich punktu widzenia im się to nie opłaca.
15
@reloaded Bo może byli zajęci zestrzeliwywaniem kilkudziesięciu innych.
0
@manero Dziwne przecież, że ludzie piszą o tym, że Rosja nas zaatakowała dronami. Nie wiem w ogóle, po co takimi pierdołami się przejmować.
18
@wdowus86 Nie wstydź Ci takich rzeczy wypisywać? Ruscy nas atakują dronami, a Ty zwalasz to na Ukraińców. Na Białorusi, blisko naszej granicy też pewnie Ukraińcy będą ćwiczyć atak na przesmyk suwalski?
2
@Deviler Pierwszy raz na tak dużą skalę, co jest moim zdaniem mocno niepokojące. Zwłaszcza, że w piątek zaczynają się ćwiczenia na Białorusi...
0
@Soetie Może to tłumaczy dlaczego grali taki piach w LM xd A tak na serio, to moim zdaniem słabe jest takie gadanie ze strony jakiegokolwiek sportowca.
4
Niby z Barcy, a gada jakby był z Madrytu. Oni przecież też mogli wygrać więcej, ale im się nie chciało xd
0
@Greenalley Nie wiem czy zrobił, ale przynajmniej tego nie wykluczam w przeciwieństwie do Ciebie. I niczego nie muszę udowadniać, bo daleko mi do uważania się za najmądrzejszego w tej dyskusji.
0
@Gary Czemu nie lubiłeś Wawrinki?
0
@Rifek Też jestem laikiem, więc nie wiem jak miałoby to wyglądać. Ale tak jak napisałem, z jakiegoś powodu przesmyk suwalski jest uważany za najczulszy punkt NATO.
1
@clyde Skoro jest takim łatwym obszarem do obrony, to dlaczego wszyscy eksperci i dowódcy wojskowi uważają, że jest to pięta Achillesa w NATO?
0
@BillyButcher Uwalił wsparcie dla regionu, który jest najbardziej narażony na atak Rosji. To chyba mówi wszystko w kwestii ,,narażania się Amerykanom" @Starrk
0
@clyde Zajęcie przesmyku suwalskiego, który jest najsłabszym punktem NATO odetnie połączenie lądowe z państwami bałtyckimi. A tam jest spora część społeczeństwa mówiąca po rosyjsku.
0
@clyde I ostatnie te ćwiczenia w 2021r były przygotowaniem do ataku na Ukrainę. Dlatego teraz wielu ekspertów patrzy na nie z niepokojem. Na przykład te drony, które ostatnio wlatują do nas co chwilę, na pewno są powiązane z tym, że zbliżają się te ćwiczenia. Generalnie może być gorąco na naszej granicy.
0
@Kgorecki2500 Jeszcze tak uzupełniając to info, to przeczytałem dzisiaj, że mieszkaniec ten wsi, słyszał coś przelatującego o 2 w nocy. A znalazł to po południu, gdy poszedł w pole. Ciekawe ile takich dronów leży na jakiś zadupiach, bo nikt ich jeszcze nie znalazł. A dzisiaj podobno kolejny dron naruszył naszą przestrzeń powietrzną. Póki co to info od strony ukraińskiej.
0
@Greenalley A jeśli w tym samym dniu, ten pracownik w taki sam sposób potraktował białego dzieciaka, to też to będzie rasizm?
3
@Alex1995 Ma sobie darować granie w finałach szlema, bo przegrała z numerem 1 na świecie? xd A co do Igi, słowo klucz ,,wygrałaby", ale tego nie zrobiła, bo nawet w tym finale nie zagrała.
0
@RMS Możesz mieć rację. Coś podejrzanie szybko, rzecznik MON sugerował, że to dron przemytniczy ;)
1
@RMS Żołnierze z Placówki Żandarmerii Wojskowej w Zamościu wraz z policjantami z KPP w Tomaszowie Lubelskim" zabezpieczyli miejsce odnalezienia drona w Majdanie-Sielcu" — czytamy w opublikowanym w mediach społecznościowych wpisie. "Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to nieuzbrojony dron przemytniczy"
Źródło: Onet
Takie info póki co wyszło do mediów @Kgorecki2500
1
@Encore Jeżeli kogoś miałby pokonać, to prędzej Alcaraza, ale wtedy Sinner musiałby nie grać w turnieju albo odpaść wcześniej. Bez szans na pokonanie ich dwóch na szlemie. A i tak uważam, że do pokonania Hiszpana musiałby zachować sporo sił, czyli nie tracić setów po drodze. A to Djokovicowi notorycznie zdąża się ze słabszymi rywalami.
0
@Encore Jeżeli Alcaraz i Sinner będą mieli kontuzje albo odpadną z innym rywalem (w co mocno wątpię), to wtedy Djoko będzie mieć spore szanse.
1
@mekston Rozumiem, że jak Alcaraz brał przerwę medyczną i później wygrywał mecz, to też schodziliśmy z czystego tenisa?