0

@Majkel34 Rosyjskie drony były też wielokrotnie na Litwie, w Rumuni i w Mołdawii. Białoruś nawet kilka zestrzeliła, bo wleciały w jej przestrzeń powietrzną.
Rosja testuje NATO ich reakcję na tego typu incydenty. I prawdopodobnie będą sobie pozwalać na coraz więcej, bo widzą, że jedyną odpowiedzią jest wyrażenie niepokoju, nota protestacyjna i gadanie o tym, że trzeba chronić terytorium państw natowskich.

0

@esem91 A tak na poważnie, to zamierzają drążyć temat? Czy skończy się na oburzeniu, wysłaniu protestu i ewentualnym wezwaniu ambasadora?

1

@Xwowrak ,,Najprawdopodobniej mówimy o dronie, który się rozbił. Nie nosi on na razie znamion, które by świadczyły o charakterze militarnym" - mówi szef MON o obiekcie, który spadł w okolicach Łukowa.
Czyli już będą wyciszać temat.

0

@Borneo


To tak apropos trzech państw, o których pisałeś ;)

0

@Borneo Przecież nikt nie twierdził, że jadą tam tylko ci, którzy chcą wysłać wojska. Meloni przed spotkaniem powiedziała, że Włochy nie wyślą wojsk. Zwracam Ci tylko uwagę na to, że nie jest pewne na 100%, że tylko trzy państwa się na to zdecydują. Być może będzie to jeszcze ktoś z poza Europy. A co do gadania Trumpa, to dzisiaj jest tak, a jutro będzie inaczej.

1

@Borneo Nie ma żadnych pewnych informacji o tym ile dokładnie krajów wyśle swoje wojska, więc nie pisz, że tylko trzy państwa.

1

@John_Doe Francja, Niemcy, UK podobno są chętni, żeby wysłać swoich żołnierzy. Oby Polska trzymała się od tego pomysłu jak najdalej.

1

@John_Doe Tusk, Sikorski, Kosiniak - Kamysz wielokrotnie zapewniali, że Polska nie wyśle żołnierzy na Ukrainę. Każda inna decyzja, to dla nich polityczne samobójstwo. A wybory powoli się zbliżają.

0

@Barca_Big_Moment Pamiętam ten półfinał z Del Potro. Od razu wiedziałem, że niestety finał dla Murraya.

1

@Barca_Big_Moment Wygrał też w Rzymie i w finałach Mastersów. Federer w Cincy i Wimbledonie.

0

@Barca_Big_Moment To coś słabo pamiętasz, bo sprawdziłem na szybko i Djoko z Federerem zagrali w 2012 roku, 5 spotkań. Bilans 3-2 dla Serba.

1

@michal26 Oby nie, bo moglibyśmy się wtedy mocno rozczarować, co do europejskich zdolności obronnych.

1

https://x.com/Artur_Micek/status/1957496331947389407

Bez wsparcia USA, Europa niestety nie udźwignie tematu. @michal26 @macio_944 @Ryoumen

0

@HypeR Jeden filmik mi przed chwilą bufforowało, a drugi działał normalnie.

0

@draxidox To w końcu było jakieś zaproszenie z Białego Domu czy nas totalnie olali? Bo już się w tym pogubiłem xd Jedni mówią, że to Trump zapraszał europejskich liderów, a drudzy że Zalenski.

5

@macio_944 Jedno kluczowe pytanie. W jaki sposób Ukraina ma odzyskać utracone terytorium? Bo póki co, nie jest to możliwe ani militarnie, ani dyplomatycznie.
A jeśli Trump wycofa wsparcie, to niestety Europa nie ma najmniejszych szans, żeby je nadrobić. A to będzie wiązało się z utratą kolejnych terenów i coraz gorszą pozycją podczas rozmów pokojowych.

3

@RosjaninBut Dla nas najważniejsze, żeby wykazać się moralnością. Wtedy inni poklepią nas po główce i jesteśmy zadowoleni. Niestety za takie podejście zawsze na końcu będziemy wyru (wiadomo co)

5

@RMS Przecież on nie ma o niczym pojęcia. Może sobie gdybać i panikować, co jest bardzo widoczne w jego wpisach. A co będzie, to się w swoim czasie okaże.

0

@Destroyer_of_Worlds Zero zaskoczenia. Zawsze dajemy się wyru****.

1

@Walpiano A dla Ciebie De Niro najlepszy? Którzy aktorzy są w Twojej topce?

0

@clyde Generalnie tak. My podobno nie chcemy wysyłać żołnierzy (tak mówił wczoraj Sikorski), ale udział w dzisiejszej konferencji wzięliśmy.

7

@BorzyKrzys Teraz odważny, jak mu się prezydentura skończyła? xd Kaczyński przez 10 lat traktował go jak popychadło, a jedyne na co go stać, to wbijanie szpileczek w wywiadach. Chyba, że Andrzej szykuje się do przejęcia PiSu, gdy Jarka zabraknie i zaczyna robić sobie grunt.

2

@mrboom Tak, to dane z wczoraj.

3

@gumaz Do tego ponad 400 nietrzeźwych kierowców. Oczywiście tych zatrzymanych, bo tych, którym się udało jest pewnie 2 albo 3 razy więcej.

3

@AlexDark00 Nikt tak tego nie postrzega. W świat poszedł czerwony dywan rozłożony przed Putinem. A jak tam sankcje, które Trump miał nałożyć na Rosję? Bo był ,,bardzo zły na Putina", a termin już chyba minął? To jest kolejna kompromitacja w wykonaniu prezydenta USA i nie wiem, jak będąc Polakiem i mając takie położenie geopolityczne jakie mamy, można tego bronić. Jak Donald spełni żądania Włodka czyli np. wycofanie wojsk NATO z Polski i państw bałtyckich to też będziesz zadowolony i napiszesz, że wykazał się stanowczością?

2

@mkord Po prostu nie ma pojęcia o czym mówi, a do tego dochodzi wiek.

0

@Barca_Big_Moment Aż tak to nie. Ale jak najbardziej mogą nas i Europę Wschodnią sprzedać Putinowi. Kto wie, czy to właśnie się nie dzieje.

1

@Eklerek Na ,,koncie" np. Sharapova i Serena Williams. Spory rozrzut ma chłop xd

0

@Shad0wK1ng Link się nie wyświetla. Co nie dzieje się bez przyczyny?

0

@Trojanek23 Nie widziałem. Co tam takiego zrobił, że aż trafił na tik toka? A co do wyśmiewania prezydenta, to przecież my robimy to samo. Połowa Polaków śmiała się z Dudy, druga połowa z Komorowskiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?