47

Wyzywanie ludzi od śmieci i idiotów, bo ktoś nie przytulił mu dziecka. Brawo Rafa, pokazałeś właśnie swój poziom. I oczywiście karta rasizmu musi być zagrana.

2

@Colon Klasa mistrza. Djoko zawsze potrafi docenić rywali. Powiedział nawet, że ma nadzieję, że w przyszłości jego rekordy zostaną pobite przez młode pokolenie :)

1

@maroon Mnie właśnie martwi to, że nasi politycy mają te złudzenia co do USA. A jeśli chodzi o Izrael, to pewnie masz rację i lepiej, żeby politycy tego nie komentowali, bo nic na tym nie zyskamy. I tak już mamy łatkę antysemitów, a do tego w mediach można usłyszeć o ,,polskich obozach" Ale może przynajmniej zwykli ludzie zobaczą, co wyczyniają Żydzi.

0

@July_6_BcN A kto rozkręcił tę dramę? Raphinha?

0

@maroon Brak krytyki Izraela i przyjmowanie w tej kwestii podejścia USA, to po części zajmowanie się swoim bezpieczeństwem. Wiadomo, że nie będziemy zajmować innego stanowiska, niż nasz największy(?) sojusznik. I w sumie słusznie. Tylko pytanie czy my naprawdę możemy liczyć na USA? Czy warto zawsze im się podlizywać?

0

@July_6_BcN Znowu jakaś drama z dzieckiem w roli głównej? xd

5

@Kgorecki2500 Takie same ścierwa jak Rosjanie. Tylko w Polsce większość polityków o tym głośno nie mówi, bo za Izraelem stoi USA. A jak niektórym się wydaje, Stany to nasz największy sojusznik, więc złego słowa o Żydach nie można powiedzieć.

2

@LambiPL Tak, bo jak dał lajka, to na pewno chciałby od razu zamoczyć. A Ona ma tylko 16 lat. Takie myślenie mają ludzie, którzy kręcą tę aferę.

6

@Kgorecki2500 Też mnie to w pierwszej chwili zdziwiło xd Ale Leo miał sporo kontuzji, to pewnie dlatego.

0

@Barca_Big_Moment Ta nagonka jest pompowana odkąd stał się realnym zagrożeniem dla Federera i Nadala. A jak odmówił zaszczepienia się przeciw covid, to nagonka jeszcze bardziej wzrosła.

1

@Barca_Big_Moment Finał US Open w wieku 38 lat i porażka z najlepszym obecnie tenisistom na świecie osłabiłyby status GOATA? Nie no, nie żartuj sobie.
Edit: Doczytałem co miałeś na myśli. Z tym, że komentarze hejtujące Novaka, to jego chleb powszedni, także nie ma co przejmować się tym co wypisują w internecie.

1

@Barca_Big_Moment Dlatego ja z tego półfinału jestem zadowolony. Czwarty szlem = czwarty półfinał w wieku 38 lat, to naprawdę dobre osiągnięcie. Sił na dwóch na pewno braknie, ale może wystarczy żeby powalczyć z Alcarazem?

0

@Barca_Big_Moment Djokovic swego czasu mógł grać prawie 6 godzin xd Po prostu już nie ten wiek, żeby tyle czasu spędzać na korcie. Ale jest czwarty półfinał szlema w tym roku. Wszystko więcej będzie niespodzianką.

1

@Barca_Big_Moment Nadal tak, ale Novak miał kiedyś kija w tyłku? xd On był wcześniej znany ze swojego humoru i śmieszkowania, niż ze swoich sukcesów.

0

@Barca_Big_Moment Wcześniej Brazylia przegrała 3:0 z Argentyną. To jest tylko turniej towarzyski i nie ma co przykładać dużej wagi do tych wyników.

1

@Walpiano Dodatkowo Nadal i Federer nie wygrali wszystkich mastersów 1000. A Djoko wygrał każdy, co najmniej dwa razy :)

2

@Barca_Big_Moment Coś tam ostatnio Khachamow płakał, że Kamil nie ,,dojechał" na mecz w Wimbledonie. To teraz mamy piękny rewanż w wykonaniu Polaka :)

0

@Barca_Big_Moment A Rune ogarnął matkę i pozbył się jej z boxu? Bo bez tego, nie ma szans na osiągnięcie wyższego poziomu.

1

@Barca_Big_Moment Dla mnie tylko Djoko :D Nie wyobrażam sobie, żeby oglądać wszystkie mecze jakiegoś innego tenisisty. A tym bardziej zarywać nocki xd Chociaż mam nadzieję, że Rune jeszcze się ogarnie i powalczy o jakiegoś szlema na poważnie.

0

@Borneo To jak nie mają, to niech grzeczniej podchodzą do państw, od których są zależni.

1

@Bzyczekk GOATem tej dyscypliny jest Serb, który na pewno uprzywilejowanym ,,bananem" nie był. Ale generalnie jest to sport do trenowania dla tych, którzy mają pieniądze. I musisz być w tym naprawdę dobry, bo z tenisa na zawodowym poziomie jest w stanie utrzymać się top 100-200 tenisistów.

0

@Kgorecki2500 Bo jest źle na froncie. Rosjanie powoli, ale skutecznie zdobywają kolejne tereny, których Ukraina nie będzie w stanie odzyskać.

3

@Kgorecki2500 Polacy też nie podzielą Ukrainy, a zrobią to inne państwa, więc mamy coś wspólnego.

0

@Faro To chyba nie do końca prawidłowe tłumaczenie. Messi wiele razy mówił, że chciał zostać w Barcelonie, a przeprowadzka do Paryża była trudna dla niego i rodziny. A gra w PSG nie dawała mu radości. Przynajmniej tak mówił wcześniej. Chyba, że coś się zmieniło xd

1

@Borneo Zablokować Starlinka to może Musk, a nie Nawrocki. Ukraińcy mogą sami go opłacić i będzie nadal działać.

3

@Kozinho. Zalenski powiedział, że miesięcznie potrzebują co najmniej 1mld dolarów, żeby kupować sprzęt od USA i walczyć z Rosją. Szkoda, że nie wspomniał, jaki % z ten kwoty stanowi wsparcie dla walczących żołnierzy, a ile % idzie do kieszeni urzędników i polityków.

2

@JohnKennedy Premier też ma takie doświadczenie, to może będą wszystkie spory na linii rząd - prezydent załatwiać na solówce?

1

@mekston Tak, Mascherano potwierdził, że nie zagra. Duży problem ma Messi w ostatnim czasie z tymi urazami. Ciekawe czy to kwestia wieku, czy tego, że sobie odpuścił i nie dba o ciało, tak jak powinien. Bo intensywność ligi nie powinna być dla niego problemem.

0

@JohnKennedy I ten portret Reagana w tle. Ronald pewnie ,,przewraca się" w grobie, widząc co Trump wyprawia.

0

@Majkel34 Za niecały miesiąc będą ćwiczenia na Białorusi. Też może być ,,ciekawie".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?