0

@Kgorecki2500 To jest żart, że prawie 60 letni alkoholik i przemocowiec bawi się w kotka i myszkę z policją.

0

@UriBoyka Skąd takie info? Bo rzeczniczka policji temu zaprzeczyła.

0

@PatrychoO Sorki, nie przeczytałem najnowszych doniesień.

2

@LOPEZ16 Spokojnie, bo do jutra Trump może jeszcze zmienić kilka razy zdanie. Może na razie leki zaczęły działać xd

0

@MOLESTA


To było pewne, że liczyli na odwet, żeby mieć pretekst do kolejnego, tym razem mocniejszego ataku.

0

@Kgorecki2500 A kiedy ostatni raz w bazy wojskowe?

0

@MarFan Amerykańskie samoloty wystartowały z bazy wojskowej w Arabii Saudyjskiej, więc być może za niedługo się dowiemy co dalej.

2

@MarFan Przecież wiadomo było, że po ataku USA nastąpi odwet. Na co Ty liczyłeś?

1

@ZuczekFCB1899 Podobno udaremniono zamach na prezydenta Ukrainy. Ale chyba nie podali kiedy to dokładnie było.

5

@draxidox Ostatnio było info, że braliśmy awaryjnie prąd z Ukrainy xD

5

@goldmetaxa Cieszą się pewnie z tego, że udało im się wciągnąć USA w wojnę. Przecież o to im chodziło. A co do ataku na zwykłych obywateli, to mają to w czterech literach. Będzie kolejny pretekst, żeby atakować Iran.

0

@mmaciass Takie były plotki, ale Ter Stegen wydał oświadczenie, że ich rozstanie nie ma nic wspólnego z kimś innym. Ale w sumie tak jak napisałeś ,,God knows jak było".

19

@Transu96 Dziennikarz pisze do prezydenta (jaki by on nie był), żeby nie fikał xd Uwielbiam Polskę :)

2

@Deathwing112 Politycy to doskonale rozumieją. Oni po prostu nakręcają odpowiednią narrację w mediach i powoli przygotowują grunt pod następne wybory.

5

@mr Barca Będzie aż do zaprzysiężenia. A później zacznie się budowanie na ,,nielegalnym" prezydencie kampanii do następnych wyborów.

1

@pluszek Pewnie temat przeliczenia głosów będzie grzany, aż do zaprzysiężenia. A później na ,,nielegalnie" wybranym prezydencie, można będzie budować kampanię pod następne wybory.

3

@kpiarz A skąd wiesz, że wszystkie na korzyść Trzaskowskiego? 30 tysięcy to jest zgłoszeń. To ile SN uzna za zasadne, to inna sprawa. Do tego te protesty nie dotyczącą tylko nieprawidłowości w liczeniu głosów.

0

@mindbender84 To ciekawe co napisałeś. Bo czytałem artykuły, w których były informacje o błędach na niekorzyść Trzaskowskiego i generalnie taka jest narracja w mediach. Skąd masz info, że Nawrocki mógł stracić więcej głosów niż RT?

1

@Mixtape Zgłosiłeś zatem podejrzenie nieprawidłowości w Twojej komisji wyborczej, żeby SN mógł zbadać tę sprawę? Miałeś czas do 16 czerwca.

1

@Kgorecki2500 Właśnie nie wiedziałem ile lat trwa seminarium, dlatego napisałem kilka xd

2

@FcPortoFan1999 To, że Papież zmarł w tym roku raczej nie miało nic wspólnego z ilością wyświęconych księży. Przecież oni kilka lat wcześniej wstąpili do seminarium.

0

@Nazio_87




Chyba szybko przestały xd

1

@Aragorn33 Po pierwsze, nie wiadomo ile z tych 30 tysięcy zostanie uznane przez SN za zasadne. Po drugie sporo z nich dotyczy tych samych komisji czyli ewentualnie tych samych nieprawidłowości. Dodatkowe są też protesty, które nie dotyczą liczenia głosów. SN ma czas do 2 lipca, żeby stwierdzić czy te błędy wpłynęły na wynik wyborów. Jeżeli tak, to wtedy uznaje wybory za nieważne. Policzenie głosów w całym kraju to nie jest takie hop siup i SN jak najbardziej może uznać, że te nieprawidłowości w kilkunastu komisjach (przynajmniej na razie) to za mało, żeby liczyć wszystkie głosy.

2

@Aragorn33 Skoro SN zdecydował o ponownym przeliczeniu głosów, to najwyraźniej wpłynął protest, który został uznany za zasadny. Bo chyba nie brali w ciemno komisji i akurat trafili na tę, w której był błąd? Każdy protest będzie rozpatrzony przez SN i jeżeli będą podstawy, to będzie ponowne liczenie głosów w konkretnych komisjach.

0

@LyFT Dwóch synów ma z nią.

2

@Aragorn33 Do 16 czerwca był termin, żeby zgłaszać ewentualne nieprawidłowości w komisjach wyborczych. Było info, że chyba w 12 albo 13 komisjach SN zarządził ponowne policzenie głosów. Raczej bez szans, że będą liczyć głosy w całym kraju.

1

@Roobo Byłem mega zdziwiony, jak okazało się, że większość osób 60 plus głosowała na Trzaskowskiego. Co prawda nie była to duża różnica, bo chyba 51-49, ale że w tej kategorii wiekowej wygrał Rafał, to dla mnie zaskoczenie.

0

@Aragorn33 Z drugiej strony mocniejsze zaangażowanie się USA na Bliskim Wschodzie, to mniejsza pomoc dla Ukrainy. A przecież już teraz korzystają tylko z tego, co zatwierdził Biden. A Trump i jego ekipa nie przygotowała żadnych pakietów pomocowych. Następnych sankcji też nie chcą nałożyć.

5

@Jakchcesz Wygląda jak pretekst, żeby USA dołączyło do wojny. Później Trump powie, że przecież wzywał Iran do kapitulacji, a że nie posłuchali to musiał zareagować xd

7

@PatrychoO Dziewczyny, imprezy i już sporo kasy na koncie. To będzie dobry sprawdzian dla niego. Zobaczymy czy udźwignie, czy popłynie jak Neymar i Ronnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?