Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Czyli jednak coś mocniejszego, niż ziółko od czasu do czasu. Szkoda, bo Lublin wizerunkowo na tym ucierpi. Już widziałem komentarze, że pewnie reszta też na dopingu, albo że należy oddać mistrza Zawierciu.
2
@Encore Ten użytkownik nie lubi Djokovica i twierdzi, że Serb jest cienki na clayu xD
0
@Tasde Skoro to kilometr od tego miejsca to jaki problem, żeby tam powstał Lidl? Jeszcze zrozumiałbym te protesty, gdyby go chcieli postawić w miejscu tego kultu.
0
@Bykunn Ale skoro na Nawrockiego od razu zaczęły wychodzić afery, to na Dudę w ciągu 10 lat tym bardziej coś powinno wyjść. Zwłaszcza jak ubiegał się o drugą kadencję. Wtedy też było bardzo blisko, żeby Trzaskowski wygrał, więc gdyby coś mocnego było na Dudę, to KO by to wyciągnęło.
0
@Bykunn Co takiego naprawdę grubego mają na Dudę?
0
@ProMILs Niektórzy z nich naiwnie myśleli, że przekonają wyborców Konfy, żeby głosować na Trzaskowskiego. Albo przynajmniej, żeby zostali w domu i nie głosowali na Nawrockiego. Dlatego te pozytywne komentarze po piwie ze Sławkiem xd
2
@GTBTP A on wie, że w Poznaniu, to zdecydowanie wygrał Trzaskowski? xd
0
@Konradowskyy Każdy głos liczy się tak samo. Na tym mniej więcej polega demokracja.
0
@barcelonaLM Z elektoratu Mentzena, dostał 11,9%, a od Brauna 7,5%.
0
@Pomimo27 Jaka frekwencja ostatecznie?
0
@barcelonaLM Znowu ,,wybrali" prezydenta, tak jak od 2005 roku?
0
@Chaoss Będzie w nocy jeszcze jakiś sondaż, czy już tylko czekamy na oficjalne wyniki?
1
@Baroo66 Nieważne kto będzie prezydentem to nic nie załatwi, bo Amerykanie będą się zwijać z Europy i pewnie niestety też z Polski.
0
@mekston Ja bym się jeszcze wstrzymał, bo ta różnica jest naprawdę minimalna. A ten sondaż wlicza głosy z zagranicy?
1
@FcPortoFan1999 Nie ma opcji, bo z Messim nie przepadają za sobą.
0
@mekston Trzeci podwójny błąd serwisowy w tym gemie xd I to jeszcze jak jest szansa, żeby go skończyć.
7
@BorzyKrzys A z Rzeszowa albo z Lublina nie potrzebują? xd
1
@Encore Jest oficjalne potwierdzenie: Na razie nie udzielamy informacji, jaka to substancja. Ma prawo do analizy próbki B, jeszcze nie złożył takiej prośby. Jest zawieszony. Grozi mu do 4 lat dyskwalifikacji. Jest to substancja, która może być stosowana w celach terapeutycznych, natomiast zawodnik formalnego wyłączenia nie zgłosił. Próbka pobrana około miesiąca temu" — przekazał Przeglądowi Sportowemu Onet szef Polskiej Agencji Antydopingowej Michał Rynkowski
Cele terapeutyczne hmm... Możesz mieć rację z tym ziółkiem xD
1
@Encore Ciekawe czy to odbije się na Lublinie. Bo niektórzy mogą zacząć sugerować, że to niejedyny taki przypadek u mistrza Polski. Chyba, że reszta z negatywnymi wynikami, to nie ma tematu.
2
@kewin Oj przykro by to było. Pamiętam jak grał w mojej ulubionej Skrze. Już wtedy uważałem, że ma spory potencjał, chociaż rzadko bywał na boisku.
Złapanie siatkarza na dopingu, to raczej rzadkość? @Encore
0
@agaFCB Bez urazy, ale to jak dramatyzujesz jest trochę śmieszne. Alcaraz nie raz pokazywał, że potrafi pokonywać takie kryzysy w trakcie meczu.
0
@tbas Co się tym razem stało?
0
@Comentateiro Ty mi powiedz, bo to Ty tak uważasz.
0
@Comentateiro Hmm... Może dlatego, że teraz jest gorący czas w polityce? A Ty chętnie lubisz do tego nawiązywać i uważasz, że wyborcy partii, która ma na zachodzie większe poparcie są mądrzejsi od innych.
4
@Comentateiro Twój komentarz jest nawiązaniem do polityki, jakoby ludzie tam byli mądrzejsi i głosowali na ,,odpowiednią" partię ;) Nie musisz udawać, że tak nie jest.
8
@Comentateiro Nawet w poście o pogodzie, musisz nawiązać do polityki...
2
@Encore Psycha Hurkaczowi całkowicie siadła, po przegranej z Novakiem w finale.
0
@Ojciec5tkidzieci Szykuje się afera z żoną Nawrockiego? Bo tak jak napisałeś, to pytanie sugeruje pewną odpowiedź.
1
@xvcWinterSoldier Oni to mogą sobie chcieć i na tym to się skończy. Nie mamy nic do gadania w tej kwestii (tak jak i w wielu innych), bo decydować będą głównie Stany i liczące się państwa europejskie.
0
@tomek8756 Wzorujemy się na USA. Tam młode dziewczyny przekonuje się, że to jest zwykła praca.