Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam Chyba nie zaliczyli mu asysty przy golu Erica.
1
@Hlopek Tutaj naprawdę wielu myśli, że jak zawodnik najpierw trafi w piłkę, to później nie można odgwizdać faulu na kartkę.
0
@Borneo Musisz wszędzie z tą polityką wylatywać?
0
@D10SLEO Ale łapa xd
0
@Roobo @marcin62 Czyli w sumie ile % będzie?
0
@aldewir A to nie Anastasi miał przyjść do Lublina? @Encore
0
@Ojciec5tkidzieci Ale co do Świątek, to chyba sytuacja została już wyjaśniona i raczej nikt nie podważa jej wersji?
0
@TheNekro94 Nigdy nie wygrali Wimbledonu, więc nie mieli szansy tak powiedzieć xd
0
@mekston Z drugiej strony jak Sinner wygrywał z Djokovicem, to Serb był słabszy, niż w 2022 czy 2023. Djoko z tych lat byłby w stanie pokonać Sinnera z 2024 roku.
0
@GigiAmoroso Oczywiście, że tak. Djokovic nawet będąc po 30 potrafił z nimi wygrywać.
0
@partymaker Nie ośmieszaj się. Djokovic doznał kontuzji w meczu z Alcarazem. A to, że Hiszpan nie potrafił wygrać z 37 letnim kontuzjowanym zawodnikiem, to już jego problem ;)
2
@MesQueUnClub96 Dopiero od US Open 2011? Dlaczego nie oglądałeś pierwszego wygranego szlema przez Djoko? xd
0
@tbas Dzisiaj Zełeński powiedział, że pomoc wojskowa nie została wstrzymana. Kłamał?
2
@Borneo Widzę, że kolejny raz grubo odleciałeś xd Na tym kanale poruszanych jest mnóstwo zagadnień historycznych i nie ma on nic wspólnego ze zbijaniem kapitału politycznego.
1
@barcelonaLM Lepsze to, niż płakanie fanów Alcaraza, że Djoko z nim wygrał, bo udawał kontuzję :P
1
@Barca_Big_Moment Sinner jest dominatorem turnieju, który wygrał, póki co jeden raz? xd
0
@Popitek12 3 wygrane RG i sporo finałów. Do tego pokonał Nadala na jego ulubionym szlemie. A jak tam Hiszpan na AO? ;)
5
@GeneralXavi Yamal ma już kilka takich symulek na koncie. Szkoda, że w tej kwestii wzoruje się na Neymarze, a nie na Messim.
0
@Aragorn33 Może Melania mu nie wystarcza? xd
0
@mekston Ale kilkanaście lat różnicy już ma znaczenie. Zwłaszcza, że Alcaraz jest świetny fizycznie, więc te dwa stracone sety też pewnie nie pomogą. Pierwsze dwa mecze Djokovica po 3h, a z Czechami chyba po 2,5h. Hiszpan jeszcze dostał krecza i ma więcej odpoczynku przed ćwierćfinałem. To jak najbardziej może mieć znaczenie.
0
@tbas Ty tutaj widzisz jakąś dużą formę Djokovica? Co najwyżej gra solidnie, z kilkoma błyskami. Dodatkowo będzie mocniej zmęczony, niż Alcaraz.
0
@Domin7777 Nie. Następne pytanie proszę.
0
@MesQueUnClub96 Kilka symulek w stylu Neymar też już zaliczył.
11
@Borneo Może napiszesz coś o kandydacie na prezydenta, którego dotyczy ten post?
1
@Comentateiro On sam wie, że tu nie ma żadnej logiki. I być może, prywatnie ma taką opinię jak większość osób na tej stronie. Tylko, że jako premier, nie może narażać naszego ,, sojuszu" z USA. Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że takie stanowisko Polski, wynika z podejścia USA do tematu.
0
@Encore W finale spuści wpierdziel Djokovicowi, łatwe 3:0 dla Hubiego i pierwszy szlem do kolekcji. Tak to widzę xd
0
@Aragorn33 A on w ogóle ma zamiar przylecieć? xd Czy te działania, to takie prewencyjne, gdyby się jednak zdecydował?
0
@Stinger_ Wiedziałem, że tych odcinków nie było wcale tak dużo, jak mogło się wydawać. Ale z tym, że kręcili je 5 lat, to mnie zaskoczyłeś.
1
@MesQueUnClub96 Kluczowy odbiór przy pierwszej bramce.
2
@VegetaPolska
Klasyk xD