3

@konrad1661 A w sumie czemu królowi składać hołd? Co np taki król Karol zrobił oprócz tego, że urodził się w odpowiedniej rodzinie? Jak sam napisałeś, mamy XXI wiek, a chcesz praktykować tradycje ze średniowiecza.

1

@tbas Piosenka Szpaka i jego wokal były dobre. Oceny jury w tym przypadku były mocne krzywdzące dla nas. Ale ogólnie masz rację. Te piosenki, które wysyłamy na Eurowizję to ogólnie są słabe. Wykonawcy też pod względem wokalnym, szału nie robią. W przypadku Steczkowskiej było zachwycanie się na siłę, wypowiedzi ,,ekspertów muzycznych " jaki to nie jest rewelacyjny występ (nie był), a później zdziwienie, że zajmujemy miejsce w środku stawki.

0

@Astad Przecież Salah właśnie przez to, że zagrał słabo w decydującej fazie LM, nie ma żadnych szans na złotą piłkę.

0

@fart A co z osobami, które mają problem z wymową litery ,,r"? Powinni sprawować funkcje publiczne?

1

@mekston To kiedy Mascherano out? xd

0

@arasz1819 Tylko, że ewentualne wysłanie wojsk na Ukrainę, to będzie decyzja obecnego rządu. I przyklaskiwanie Trumpowi przez PIS będzie wtedy najmniejszym problemem. Ale mam nadzieję, że chociaż tutaj Pan Premier mówił prawdę i twardo będziemy stać przy tym, żeby tych wojsk nie wysyłać. Możemy być ewentualnie zapleczem przy potencjalnej misji pokojowej. A i to trzeba będzie dobrze przemyśleć.
Edit: Sprawdziłem post Kosiniaka - Kamysza. I oby było tak, jak minister napisał.

0

@arasz1819 Czyli rozumiem, że jesteś spokojny, że Polska nie wyśle żołnierzy na Ukrainę? Nieważne jak mocne będą naciski ze strony USA czy innych państw (Francja, Niemcy)?

0

@arasz1819 PIS się skompromitował klaskaniem po wygraniu Trumpa i to jest fakt. Ale oni teraz nie mają nic do gadania jeżeli chodzi o tę decyzję. A Tusk przecież zapewniał, że Polska nie wyśle wojsk na Ukrainę, więc o co się martwisz?

0

@Kgorecki2500 W tym samym roku był zamach na Reagana. Też niewiele brakowało, żeby jego prezydentura szybko się skończyła. Nigdy nie było jakiś teorii, o możliwych powiązaniach tych dwóch zamachów?

1

@clyde Na Ukrainę w NATO nie ma i nie będzie zgody USA, ani liczących się państw Europy (Niemcy, Francja) I na tym kończy się dyskusja.

0

@barcelonaLM A to nie Putin zaproponował te rozmowy w Stambule? xd

1

@Encore 86 asów w jednym sezonie, to rekord ligi?

1

@FcPortoFan1999 Amerykanie posmarowali xd

0

@FcPortoFan1999 On w ogóle pojawiał się jako potencjalny faworyt w przewidywaniach?

1

@clyde Franciszka wybrali w 5 głosowaniu i to podobno było niespodzianką, bo nie był faworytem. Tak przynajmniej mówili przed chwilą na tvp info.

3

@Deathwing112 I zna podstawy polskiego ,,pierogi, kiełbasa, wódka" xd @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 Jutro już wybiorą, czy raczej się przeciągnie?

1

@michal26 Jestem właśnie w Rumunii i totalnie tutaj nie czuć tego, że są wybory prezydenckie. Może poza tym, że nie chcieli nas sprzedać alkoholu w restauracji, właśnie z tego powodu xd Ale w sumie jestem na północy Rumunii, daleko od stolicy. Może tutaj mają większy luz z tym.

1

@Nazio_87 A dlaczego mieliby zrobić? Nawet jakby Trump się zawinął z tego świata, albo został usunięty z urzędu, to władzę przejmuje wiceprezydent.

0

@FcPortoFan1999 Miała szczęście, bo mistrzowie się nie zorientowali, że ich nie zablokowała.

0

@FcPortoFan1999 Tak jak napisał @RosjaninBut , Rosja niekoniecznie musi zaatakować na pełną skalę. Wystarczy atak na przesmyk suwalski, co spowoduje odcięcie państw bałtyckich od NATO i przy okazji sprawdzi reakcję sojuszu. Putin widzi, że USA nie ma ochoty bronić Europy, a my niestety jesteśmy na pierwszym froncie.

1

@FcPortoFan1999 Czemu żart? Niektórzy delikatnie sugerują, że ćwiczenia na Białorusi, które będą we wrześniu mogą być pretekstem do ataku np na przesmyk suwalski. A o wojnie do końca tej dekady, słychać od naprawdę wielu wojskowych i ekspertów.

0

@Arden On ma 79 lat. Wydaje mi się, że jednak wybiorą kogoś młodszego.

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście, że to kurtuazja w wykonaniu Putina, ale patrząc na niektóre wypowiedzi Papieża, może być w tym trochę prawdy.

1

@FcPortoFan1999



Putin docenia Papieża xd
@ShawnC @addept

3

@michal26 Może tak jak śpiewał klasyk ,,nie był murzynem, ani czarnym, on był Afroamerykaninem" xd

0

@Nazio_87 Dzisiaj jest Poniedziałek Wielkanocny, więc coś ta Twoja teoria się nie spina.

2

@michal26 Usunęli Ci komentarze, bo napisałeś słowo na ,,M" xD

2

@AlexDark00 A Yamal i Rafa ile?

1

@Safrani Gdzie można obejrzeć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?