0

@VegetaPolska Co to znaczy, że jest przepychany? Masz na myśli noty? Kraft akurat kojarzony jest ze świetnym stylem, więc wysokie noty, to chyba nie jest niespodzianka. Jednak tyle zwycięstw i miejsc na podium nie da się zdobyć ,,przepychaniem".

0

@Stinger_ Skąd taka niechęć do Krafta na La Rambli? ,,Odwalił" coś czy z czegoś innego to wynika? Oglądam skoki sporadycznie i nie do końca się orientuje.

0

@Criss18Barca Były tutaj takie komentarze.

5

@Pnog37 Tutaj wielu Krafta nie lubi, więc nie potrafią obiektywnie napisać o tym, co się teraz dzieje na skoczni.

14

@KingKali Messi pewnie nie chce być kojarzony z polityką albo jakimś konkretnym politykiem, bo zawsze znajdą się ludzie, którzy się przyczepią. Tak jak Ty teraz. Już próbujesz insynuować, że Messi woli Trumpa, bo nie pojawił się na uroczystości organizowanej przez Bidena xd

1

@Mitch_Atleta Może nie ma szacunku do prezydenta najpotężniejszego kraju? xd A tak na serio, to pewnie nie chce być kojarzony z polityką.

0

@barcelonaLM Może woli Trumpa? xd

1

@maciekofcb Jeden mecz

0

@okiemtypera_lucaxx95 ,,tak też może być, zakładam że Peni się oberwało za gole stracone z Atletico, ale czy miał tam cokolwiek do powiedzenia? Nie sądzę..." To jest właśnie trolling. Dobrze wiesz, że Peni za nic się nie oberwało, bo w Pucharze Króla zazwyczaj gra drugi bramkarz i było od dawna wiadomo, że Szczęsny będzie dzisiaj w bramce.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Odpuść już ten trolling.

0

@mekston Do tego na mączce. Mało kto obstawiał, że Djokovic jest w stanie tego dokonać." No nie ;) od początku turnieju był faworytem numer 2 to jak mało kto. - miałem na myśli czas np po igrzyskach w Tokio. Wtedy mówiło się, że bardzo ciężko będzie Djokovicowi wygrać złoto w wieku 37 lat i do tego na mączce. Dużo było komentarzy wśród ekspertów, że igrzyska w 2021 roku były ostatnią szansą na złoto dla Djokovica. Nawet patrząc na formę w 2024r to Djoko był w gronie faworytów, ale tylko dlatego, że nazywa się Djokovic.

0

@mekston Brzmi jakbyś na siłę próbował umniejszyć Djokovicowi. Wygrał złoto IO na krótko po kontuzji, w wieku 37 lat, pokonując Alcaraza. Do tego na mączce. Mało kto obstawiał, że Djokovic jest w stanie tego dokonać. Zwłaszcza patrząc na wcześniejsze występy na IO, gdy był młodszy i w zdecydowanie lepszej formie niż w 2024r, a i tak osiągał słabe wyniki.
Cały sezon był słaby w wykonaniu Serba, a jednak udało mu się ,,przejść" tenis i wygrać wszystkie najważniejsze tytuły singlowe.

0

@mekston Oczywiście, że to był jeden z najsłabszych sezonów Djokovica. A jednak wygrał złoto IO w wieku 37 lat i to krótko po operacji kolana. Wiek robi swoje i na pewno trudno będzie wygrać kolejnego szlema jeżeli Alcaraz i Sinner będą zdrowi i w formie.
Zobaczymy jak Djokovic będzie wyglądał fizycznie na AO i jaką będzie miał drabinkę, bo przy tym miejscu w rankingu spodziewam się trudnej przeprawy. I uważam , że Djoko może nie dać rady wygrać po kolei np ze Zverem/Alcarazem i Sinnerem.
Staram się oglądać każdy mecz Djoko i najzwyczajniej w świecie cieszyć się, że jeszcze gra, bo wiadomo, że już dużo sezonów do emerytury mu zostało. A wygrany szlem czy turniej masters sprawi mi dużą radość, ale nie nastawiam się jakoś specjalnie na to.

0

@Bocheno1 Będzie grał dopóki będzie chciał. On już nic nie musi, a i tak w szlemach będzie jednym z faworytów obok Sinnera i Alcaraza. W poprzednim sezonie przegrywał ze zdecydowanie gorszymi rywalami niż Opelka, a później wygrał złoto na IO, więc i w tym sezonie jakieś zwycięstwo np w mastersie może dołożyć

1

@MesQueUnClub96 10 Australian Open, 24 szlemy - not too bad :D

0

@Bobo25 Również pozdrawiam :)
Team Argentina! Vamos Messi! :D

15

@Bobo25 To nie było żadne ,,pchanie" tylko zasłużona nagroda dla zawodnika, który poprowadził reprezentację do wygrania najważniejszego turnieju w piłce nożnej. Do tego zostając MVP turnieju ;)

5

@FcPortoFan1999 A później nie będziemy mieli nic do powiedzenia w kwestii rozmów pokojowych, a po ewentualnym rozejmie, Ukrainę odbudowywać będą głównie niemieckie firmy. Przynajmniej Europa nas poklepie po plecach za ,,honorowe" zachowanie xD

3

@draxidox @Katalończyk 99 @Eklerek A na koniec i tak nas wy*uchają i nie będziemy mieli nic do powiedzenia w sprawie ewentualnego pokoju na Ukrainie xd

0

@LeoMessiiBarcaPepa Wygrał wszystkie szlemy i złoto IO. A że nie zrobił tego w jednym roku, to mu nie umniejsza. Zwłaszcza mając za rywali Federera i Nadala. Wszystkie najważniejsze trofea są na koncie Novaka i dlatego można śmiało mówić o,,przejściu" przez niego tenisa.

1

@arasz1819 Masz moją wiadomość na priv i to jest wszystko, co mam do napisania w tym temacie. Chcesz to sobie ją wrzuć w tej dyskusji, którą zaczniesz (tylko się pospiesz, bo pewnie szybko poleci).
P.S. Proponuję edytować albo usunąć pierwszy komentarz, bo kłamiesz w nim.

1

@arasz1819 Dostałeś komentarz na priv, bo dyskusja wcześniej została usunięta. Przestaniesz kłamać i pisać, że nikt się do tego nie ustosunkował? A do @fart niczego nie napisałem, bo nie prowadziłem z nim żadnej dyskusji na ten temat. Ty mnie oznaczyłeś i dostałeś odpowiedź. Gdyby dyskusja istniała, to dodałbym komentarz pod nią. A że moderacja ją usunęła (pewnie dlatego, że znowu obrażałeś ludzi) , to już nie moja wina. Nie mam w zwyczaju rozpoczynania dyskusji politycznych, więc dostałeś odpowiedź na priv.

2

@arasz1819 Dlaczego kłamiesz? Ja się odniosłem tylko zanim dodałem komentarz, to usunęli dyskusję, więc wysłałem ci na priv.

0

@MESSIah16 Ciekawe czy jej chociaż za to płacą, czy sama z siebie takie pierdoły opowiada.

3

@MESSIah16 Według wstępnych informacji, zamachowcem jest 50 letni obywatel Arabii Saudyjskiej.

1

@Marian_Pazdzioch On od dawna ma takie podejście do tematu Izraela i muzułmanów. Wiele razy o tym pisał i zawsze to były posty w takim tonie, jak te dzisiejsze.

6

@MESSIah16 Czyli popierasz zabijanie cywilów? Coś na zasadzie, lepiej niech teraz zginą, niż gdyby mieli za 20 lat rozjechać ludzi na jarmarku?

13

@MESSIah16 Dobrze, że walczy też z tymi kobietami i dziećmi, które giną każdego dnia. Oni stanowią największe zagrożenie.

0

@Marian_Pazdzioch Kogoś to jeszcze dziwi?

0

@mekston A co z meksykańskim Perezem? xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?