Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Jak Tsitsipas nie wygra szlema, to będzie można mówić, że Djoko na RG zakończył mu karierę xd
1
@FcPortoFan1999 Zniknęła bo przegrała wygrane wybory, więc nic dziwnego, że nikt nie chciał się z nią kojarzyć xd To była bardzo duża porażka demokratów. Przy okazji to pokazało, że Amerykanie wcale nie byli tak mocno zachwyceni prezydenturą Obamy, jak niektóre media próbowały to wmówić. W ogóle ostatni taki przypadek, że prezydent kończy kadencję, a wybory wygrywa kandydat z jego partii to Reagan - Bush. Trochę czasu już minęło.
0
@FcPortoFan1999 Tsitsipas to akurat mentalnie nie udźwignął tego finału. Grał przez dwa sety lepiej od Djokovica. Później Nole się ogarnął, przypilnował swój serwis i tyle wystarczyło, żeby psycha siadła u Greka xd
0
@FcPortoFan1999 Clintonowa to akurat w polityce można powiedzieć, że osiągnęła wszystko. Powrót do Białego Domu miał być zwieńczeniem, ale się nie udało, bo nie ma takiej charyzmy jak Trump i ogólnie ma mocny negatywny elektorat. Dodatkowo afery seksualne męża też nie pomogły xd Ale ona też już swoje lata ma także nie ma się co dziwić, że po przegranych wyborach nie robi już kariery politycznej.
0
@SawneyBean Lepiej mieć granicę z Ukrainą. Wiesz dlaczego? Bo oni nie są w stanie militarnie nam zagrozić, co innego Rosja. A teksty o tym, że Putin chce podbić kolejne kraje mają swoje poparcie w tym, w jaki sposób prowadzi on politykę. Chyba, że jesteś tak naiwny i twierdzisz, że zatrzyma się na Ukrainie. To możesz się grubo zdziwić.
Czepiasz się Ukraińców, piszesz o banderowskich orkach, a o Rosjanach zapomniałeś? Nie uczyli na historii, ile złego nam te sku*wysyny wyrządziły? Mentalnością Ukraińcy i Rosjanie niewiele się różnią. Różnica jest taka, że ci pierwsi nie są w stanie nas zaatakować. I dlatego lepiej mieć z nimi spory kawałek wschodniej granicy.
A jeszcze co do nie przeszkadzania Rosjan, to takie państwo jak Białoruś kojarzysz? Myślisz, że Putin i Łukaszenka z dobrego serca podrzucają nam imigrantów na granicę? Chyba, że twoim zdaniem Rosją nie ma z tym nic wspólnego. Patrząc na to co piszesz, nie będę zdziwiony jeśli tak uważasz.
0
@ferdas_rawa ,,Jakby nato uderzylo to bysmy mieli koniec wojny bo bym im sie ten g kraj rozpadl w pyl" A wiesz czemu tak się nie stało? Bo zachodowi nie zależy na zniszczenia Rosji. Wysyłają tylko tyle sprzętu, żeby dać Ukrainie ,, kroplówkę". I w dużej mierze właśnie przez opóźnienia tych pakietów pomocowych, sytuacja na froncie wygląda coraz gorzej. Ukraina nie jest w stanie uzyskać utraconych terenów, a zanosi się na to, że te straty będą coraz większe.
Ja pamiętam i o Katyniu i o Wołyniu. Chociaż o tym drugim, na lekcjach historii nic w mojej szkole nie mówili. Temat poruszyła dopiero nauczycielka polskiego, przy okazji omawiania filmu o tej zbrodni.
8
@jacobFCB W jakiej jesteś sekcie? Pochwal się xd Chyba, że araszek znowu ma urojenia i Cię atakuje, bo śmiałeś coś napisać o PO.
0
@ferdas_rawa W pewnym sensie dołączyła, chociaż wiadomo, że nieoficjalnie. I póki co NATO nie podjęło żadnych działań, żeby na to odpowiedzieć. I dlaczego sugerujesz, że jestem prorosyjski? Bo mam wątpliwości (jak najbardziej uzasadnione), że takie działanie jakie chce podjąć Sikorski może się źle skończyć dla Polski? Jak widać nie jestem sam, bo ludzie którzy o tym decydują też się ,,nie palą" do jednogłośnego wyrażenia zgody. To znaczy, że są prorosyjscy? Niemcy i USA, które nie dały zgody na ataki ich sprzętem dalekiego zasięgu w terytorium Rosji też są?
0
@ferdas_rawa Tylko tego, że ewentualne konsekwencje poniesie Polska, bo inni się na nas wypną (jak to zwykle bywało)
1
@SawneyBean Z czego się cieszysz? Że Ukraina straci część terytorium, a być może w dłuższej perspektywie niepodległość? Tak ci spieszno, żeby mieć Rosjan na całej wschodniej granicy? Dobrze chociaż płacą za takie posty? Bo kilka razy dzisiaj wkleiłeś to samo.
0
@kamyk_23 No ok, dyskutują o tym, nie ma na to zgody, bo byłoby to (być może) dołączeniem do wojny. Nie zmienia to jednak faktu, że Sikorski jest chętny na takie rozwiązanie, uważa nawet, że to jest nasz obowiązek (wypowiedź z września), a jedyne co go powstrzymuje, to brak zgody USA i NATO.
0
@kamyk_23 A możesz przytoczyć co było dalej powiedziane? Albo wrzucić cały filmik?
1
@matirix20 Nie mam dzieci, ale sam przyjąłem wszystkie obowiązkowe szczepionki, które są do 18 roku życia.
0
@ferdas_rawa A dlaczego tylko Polska miałaby strzelać do rosyjskich rakiet? Są inne państwa będące w NATO i graniczące z Ukrainą. A jeśli już by do tego doszło, to strzelać powinni nie tylko polscy żołnierze, ale też żołnierze innych państw, które u nas stacjonują. Jest jeszcze jedna kwestia. Czy my mamy sprzęt, żeby zestrzeliwać rakiety na terytorium Ukrainy? Przecież kilka rakiet już do nas wleciało i w żaden sposób nie zareagowaliśmy.
0
@ferdas_rawa Byłaby to eskalacja, tak jak sam napisałeś. A NATO tego nie chce. Dlatego pomoc dla Ukrainy jest tylko taka, żeby ją ,,utrzymać przy życiu". Nie wiem czy zauważyłeś, ale ostatnio mocno widać zmęczenie wojną. Plan Zalenskiego właściwie został wyśmiany, Ukraina nie ma co marzyć o przyjęciu do NATO, na froncie sytuacja wygląda coraz gorzej. Nie bez powodu słychać głosy z różnych państw, że być może trzeba będzie zasiąść do rozmów pokojowych, które będą dotyczyły oddania terenów Rosji. Bo będąc realistą, Ukraina nie jest ich w stanie odzyskać.
0
@KobeFR Daj spokój chłopakowi. On codziennie z frontu wraca, a jeszcze musi na oficjalne spotkania latać xd
0
@Safrani Miałem na myśli bycie entuzjastą pomysłu ze strzelaniem do rosyjskich rakiet, a nie samej wojny.
0
@MesQueUnClub96 Pewnie dlatego, że w Barcelonie już nie odwalał takich akcji. Może poza protestami, ale taki już jego urok xd
0
@ferdas_rawa https://wiadomosci.wp.pl/zelenski-krytykuje-polske-general-to-przystapienie-do-konfliktu-7087663718427360a
Tutaj wypowiedź generała, który zakładam, że zna się na rzeczy.
Strzelanie do rakiet jest działaniem ofensywnym o czym mówił były szef NATO, gdy był pytany czemu sojusz nie zgodził się na zestrzeliwanie rakiet nad Ukrainą.
0
@MesQueUnClub96 Argumenty typu ,, Djokovic ma zawsze łatwą drabinkę" za 3,2,1...
0
@Safrani Póki co (i oby tak zostało) przeciw są USA. A to najważniejszy głos. Poza tym czym my mamy strzelać do tych rakiet? My nawet te, które do nas wleciały nie zdecydowaliśmy się zestrzelić, a co dopiero rakiety nad Ukrainą. Widzę, że jesteś entuzjastą tego pomysłu. A zastanowiłeś się co będzie w sytuacji, gdy np Rosja wystrzeli kilkanaście rakiet na Polskę?
1
@Safrani Dlaczego nie odpowiesz? Wymieniłeś partie, które są przeciwko (a nie mają nic do powiedzenia) To teraz wymień państwa czy znaczących polityków, którzy to popierają.
2
@Safrani Europa czyli kto dokładnie? Liczące się państwa, czy my i kraje bałtyckie? Były szef NATO był przeciwko, kanclerz Niemiec też wątpię, żeby pałał entuzjazmem.
2
@Safrani To ciekawe co piszesz. Bo sam Sikorski i Tusk mówili, że NATO nie było zachwycone tym pomysłem, więc nie wiem skąd wziąłeś info, że Europa jest za.
2
@Tomason ,,My mamy zestrzeliwać rakiety które lecą nad jego krajem skierowane w jego kraj" - wiesz co jest najgorsze? To, że nasi rządzący z Sikorskim na czele są do tego bardzo chętni. Tylko NATO nie wyraziło zgody.
1
@Sulimo Ale nie chce do nich strzelać wtedy, kiedy przekroczą naszą granicę, ale jak jeszcze są nad Ukrainą. I nie ma pewności czy do nas wlecą.
4
@Sulimo A Sikorski jeszcze chce strzelać do rosyjskich rakiet nad Ukrainą xd
1
@Hosh Rosja ma przynajmniej skąd wziąć mięso armatnie na wojnę. Chociaż wiadomo, że nie za darmo. A Ukraina skąd weźmie? Bo braki tam są ogromne, a sami obywatele większej chęci w tym temacie nie wykazują.
0
@pt9 Będzie kolejny sezon, czy to jest miniserial?
2
@bartas97 Zgadza się. W LM was niesamowicie przepychali.