Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston W tym roku turniej w Belgradzie jest jakoś teraz. Nie było na mączce. W którymś roku Djoko grał tam jakoś na wiosnę (możliwe, że w 2021r, jak wygrał RG). Od jakiegoś czasu wiadomo, że Nole skupia się głównie na szlemach, ewentualnie kilka mastersów i grze dla reprezentacji. I tak jak napisałeś, turniej towarzyski z dużą pulą nagród xd Teraz sobie przypomniałem, że w grudniu zagra jeszcze w Argentynie na pożegnaniu Del Potro.
0
@mekston W Belgradzie będzie teraz turniej, ale Djoko już jakiś czas temu powiedział, że tam nie zagra. Także w tym roku pewnie tylko Masters w Paryżu i finały w Turynie.
0
@Kubsoleon Ludzie wrzucają do internetu zdjęcia/filmy, które mają przedstawiać idealne życie. A takich nie ma. Zobacz ile celebrytów próbuje przekonać na IG obserwujących, jak to u nich jest cudownie, a później wychodzą różne syfy.
0
@Lucyfffer A skąd masz pewność, że Messi nie zdradzał/zdradza. To, że ma opinię grzecznego chłopca o niczym nie świadczy.
13
@Wasacz_ A kto napisał, że powinna go wyrzucić do śmieci? Po co nadinterpetujesz? Brązowy medal był w pewnym stopniu rozczarowaniem, zwłaszcza dla samej Igi. Teraz pewnie bardziej go docenia.
0
@Encore Tylko co tam robi Rune? Lepiej byłoby Federera na te dwa mecze ściągnąć xd
0
@FcPortoFan1999 Może masz na myśli pewien rodzaj wypalenia. Sam Djokovic mówił kiedyś, że po tym jak wreszcie wygrał RG w 2016 trochę brakło mu motywacji.
0
@FcPortoFan1999 Djokovic nie miał żadnej depresji. Kontuzja łokcia i problemy prywatne (chyba małżeńskie) sprawiły, że od połowy 2016r zaliczył duży zjazd z formą.
0
@TheNekro94 Może być ciężko, ale na AO i na Wimbledonie będzie miał największe szanse.
0
@FcPortoFan1999 Wieku nikt do końca nie oszuka. Najważniejsze, że dał radę na IO. A teraz każdy ewentualny wygrany szlem czy turniej ATP 1000 będzie bardzo miłym dodatkiem.
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze te 2-3 lata temu, drabinka na AO dla Djokovica nie miałaby znaczenia. Ale w tym wieku musi już kalkulować i liczyć na łatwiejszych rywali.
0
@MesQueUnClub96 Dlaczego miałby odpuszczać? Nie grał dużo w tym sezonie, a poza tym broni tytułu i w Paryżu i w Turynie. Tutaj znaczna strata punktów może spowodować duży spadek w rankingu. A to przed szlemem ma znaczenie. Po turnieju mistrzów będzie wystarczająco dużo czasu, żeby przygotować się do AO.
0
@MesQueUnClub96 W tym sezonie jeszcze być może turniej w Paryżu, a i do turnieju mistrzów powinien się zakwalifikować.
0
@FCB_dimiC Ktoś ze sztabu mu dał? A w którym momencie seta?
0
@FCB_dimiC Co się stało? Bo nie oglądałem pierwszego seta.
0
@tbas Będą siedzieć latami, jeśli Ukraina otrzyma odpowiednie wsparcie. A magazyny europejskie wcale nie mają, nie wiadomo jakich zapasów. Dodatkowo Ukrainie brakuje ludzi. Polacy i państwa bałtyckie wiedzą, że z ruskimi się nie negocjuje, bo czerwona zaraza prędzej czy później wróci. Ale czy takie podejście mają Niemcy, Francuzi czy Włosi? Mam wątpliwości.
0
@tbas Będzie coś takiego jak negocjacje z Rosją, bo Ukraina nie ma szans na odzyskanie terenów. Putin nie odda tego co zajęli na Ukrainie nawet za teren, który okupują Ukraińcy w Rosji. Jak wyobrażasz sobie zakończenie/zamrożenie wojny jeśli nie poprzez dyplomacje i negocjacje?
0
@maciekofcb Zawieszenie Szpakowskiego nadchodzi xd
3
@siuuu Uważaj, bo uraziłeś wyborcę tych, o których napisałeś w pierwszym komentarzu xd
8
@AlphaNumeric Oni nie chcą się asymilować, bo to zupełnie inna kultura. Im prędzej Europa to zrozumie tym lepiej. A dla niektórych państw już jest za późno.
1
@Sysia11 Jak napisałem tak ogólnie, a nie o samym Otamendim. Oby to był fejk, bo szkoda żony i dzieci, a do tego zrobiłby się syf w reprezentacji.
0
@Sysia11 Akurat zdjęcia z żoną i dziećmi na IG nie są żadnym wyznacznikiem. A raczej powiedziałbym, że im więcej takich zdjęć, tym większy syf w realnym życiu.
0
@patrix211 Po tych trzech odcinkach mam takie odczucia. Może następne będą lepsze pod kątem wiedzy uczestników.
1
@VegetaPolska Niesamowita przepaść jest, jeżeli chodzi o klasę i wiedzę między tą edycją, a wcześniejszą.
0
@Faro Teraz mistrzowie bez podpowiedzi, ale pytanie łatwe. W ogóle mam wrażenie, że te pytania są łatwiejsze niż we wcześniejszej edycji. A i tak jest mnóstwo podpowiedzi.
1
@Cadafaz Chyba bez kontuzji. Djoko potrafi odgrywać piłki nie do odegrania, ale nie skończył łatwego smecza na przełamanie xd
0
@urbipl A to jest sytuacja z dzisiaj czy jakiś starszy filmik? Bo nie widziałem, żeby media się o tym rozpisywały.
1
@osa91 I właśnie takie ustawki, świetnie działają jako propaganda. A ona zawsze ma swoje cele. Jak nie teraz, to w przyszłości (o czym napisałeś) Dobrze by było, żeby ktoś z władz się do tego odniósł.
0
@DonCarletto Trochę powinno, bo propaganda zawsze do czegoś służy. Jeśli nie teraz, to w dalszej perspektywie.
0
@urbipl Oby tak było. Chociaż patrząc tylko na ten filmik, uważam że to nie jest odpowiednia reakcja w tej sytuacji. Dodatkowo strzały oddane w kierunku Białorusi, a to tylko dla nich pretekst, żeby nakręcać propagandę.