Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FcPortoFan1999 Pewnie tak, ale jednak zdanie ,,ta wojna znowu przychodzi od wschodu" może sugerować, że poprzednio też stamtąd przyszła. Powinni to poprawić. Wiadomo, że ze wschodu też przyszła, ale to za kilkanaście dni będzie czas, żeby o tym wspomnieć.
0
@Popitek12 Śmiało, zgłaszaj :) tylko potwierdzisz, to co napisałem.
0
@Marian_Pazdzioch Jeszcze im został argument, że Djoko jest mniej lubiany xD oj piecze ich ładnie, od kiedy Djokovic 4 sierpnia przeszedł grę :)
1
@messi33 Ferranowi chyba zaliczyli jeszcze asystę przy golu Olmo.
0
@peetwithbarca Chyba 2 asysty. Przy golu Olmo zaliczyli asystę Ferranowi.
0
@JohnnySilverhand Nie lepiej cieszyć się meczem? Kolejny komentarz, w którym płaczesz o Gundo.
0
@TheNekro94 To trzeba pytać @mekston
0
@mekston Jak myślisz, Max dowiezie mistrzostwo w tym sezonie?
0
@Encore Wiadomo, że Djokovic wciąż w takich meczach jest faworytem, ale ja widząc dwa wcześniejsze mecze, wiedziałem że będą tutaj ciężary. Nie wiem co się stało przez te trzy tygodnie z serwisem Djokovica, ale tak słabo serwującego Serba i popełniającego tyle błędów, to nie widziałem od dobrych kilku lat.
1
@Encore W przypadku Djokovica to nie był słabszy dzień. Od początku US Open grał fatalnie i nic dziwnego, że odpadł gdy trafił na lepszego rywala, niż w pierwszych dwóch rundach. Ale patrząc na to jak się uśmiechał po meczu, to Djoko już chyba ma wywalone na ten sezon. Najważniejszy cel w tym roku osiągnął.
1
@MesQueUnClub96 Djoko mówił ostatnio, że lubi grać w sesji wieczornej, zwłaszcza gdy ją zaczyna. Chociaż ostatnio warunki taktycznie były ciężkie.
0
@barcelonaLM Od początku chodziło o Cincinnati i IO, co widać w tweecie. Nie wiem skąd to RG wytrzasnąłeś.
0
@barcelonaLM Po porażce w Cincinnati.
0
@mekston Jeśli ktoś na IG pisze komentarz, że Djokovic nie jest GOAtem, bo jest mniej lubiany, niż Nadal i Federer to jest to bzdura. O takie teksty mi chodzi. Nie wiem czy śledzisz strony np ATP na IG, ale takie odklejki pod postami o Djokovicu są po każdym jego meczu.
0
@Cadafaz Bardzo słaby ten dzisiejszy mecz w wykonaniu Djokovica. Serwis to jakaś porażka, a w pierwszej rundzie też lepiej nie było. Podobno Djoko miał problemy żołądkowe i może z tego to wynikało, ale musi zdecydowanie podnieść poziom, bo inaczej będzie bez szans na zwycięstwo w US Open.
0
@mekston I dalej GOAT jest określany na bazie liczby szlemów i ważnych turniejów. To właśnie fani Federera i Nadala zaczęli prowadzić narrację, że to w sumie nie jest najważniejsze. Oczywiście po tym, jak Djokovic wyszedł na prowadzenie w tej statystyce. Wcześniej zawsze podkreślali, że żeby uważać Djokovica za najlepszego, to musi wygrać najwięcej WS. Teraz pozostało im tylko mówienie, że Djokovic nie może być GOATem bo jest mniej lubiany i brakuje mu ,,klasy" xD
0
@mekston To samo robią fani Nadala. Ciągłe umniejszanie Djokovicowi, bo weak era, bo Hiszpan wiecznie kontuzjowany, a gdyby nie był, to miałby ze 40 szlemów itd
0
@mekston Może być, ale niekoniecznie musi, więc póki co fani Djokovica nie muszą się z tą myślą pogodzić. Natomiast w przypadku Nadala i Federera, to że jest lepszy tenisista jest faktem, a i tak ci fani nie mogą się z tym pogodzić.
1
@barcelonaLM To są statystyki singlowe.
1
@Marian_Pazdzioch Trudno wyrokować, co będzie za kilka lat w tenisie, ale myślę że wcześniej czy później pojawi się godny rywal. Póki co, to tylko Sinner z młodych tenisistów może rywalizować z Alcarazem. A i tak uważam, że Włoch sporo odstaje poziomem.
1
@mekston Fani Djokovica nie muszą godzić się z tym, że ktoś jest lepszy od niego, bo nie jest. Jeśli Alcaraz będzie miał więcej szlemów, to wtedy trzeba będzie przyznać, że był lepszym graczem. Albo ewentualnie zakłamywać rzeczywistość, jak fani Nadala.
1
@mekston ,,xd - śmieszy jak fani Serba nie dopuszczają myśli, że może być ktoś lepszy od niego" - zmienić na fani Nadala i Federera i wszystko się zgadza :)
1
@MesQueUnClub96 Po tym zagraniu, Federerowi już psycha siadła xD nie pierwszy i nie ostatni raz w meczu z Djoko ;)
0
@Faro To jest dopiero pierwszy mecz.
0
@michal26 Sytuacja z Olmo to jest bezduskusyjny karny. Tutaj z Kounde też decyzja, którą da się wybronić.
0
@ChampionLW Od początku meczu jest bardzo ,,elektryczny".
0
@Pawlak1992 Ja odbieram to trochę inaczej, ale każdy ma prawo do swoich odczuć.
0
@Pawlak1992 Po prostu jest duży kontrast w mediach społecznościowych, jeżeli chodzi o pożegnanie (a właściwie jego brak) Gundo i innych zawodników Barcelony. Jednak z czegoś to wynika. Inni zawodnicy też przecież pożegnali się z resztą osobiście, a jednak tamci wrzucali posty na IG.
31
To chyba świadczy o tym, że jednak był kwas w szatni po słowach Gundo. No cóż, prawda zazwyczaj boli.
1
@Gall Nie, generalnie ateizm z tego co kojarzę. Ale nie ma pewności, że za x lat, nie będzie tam islamu, gdy europejczycy będą stanowić mniejszość w Europie.