0

@AlexDark00 Celnie o Lewandowskim :)

0

@barcelonaLM Raz był w boxie Djokovica i to są te koneksje? Uprzedzając Twój komentarz o imprezie, to Djokovic wiele razy coś komentuje właśnie w taki sposób.

0

@barcelonaLM A co to są za koneksje?

0

@AlexDark00 Gdzie byłeś jak Lewy strzelał gola?

0

@comtedurgell Pewnego użytkownika na pewno xd

2

@Kgorecki2500 On myśli, że jak ktoś chociażby w minimalnym stopniu krytykuje PO, to jest za PISem. Mózg przeżarty polityką.

8

@AlexDark00 Wspomnieć o Lewandowskim muszę, bo się uduszę :)

2

@Peciak To nie jest jeden słabszy mecz. A na pewno nie w LM.

0

@kejdzi Z tą różnicą, że za czasów Xaviego, w taki sposób graliśmy mając 11 zawodników na boisku.

0

@Xxxbarca4ever On dostał za dyskusję. To Inigo był w tej sytuacji, w której sprawdzali karnego.

1

@vangoor Kartkę chyba dostał Balde za dyskusję.

8

@kemyt1995 Wydaje mi się, że mamy problem z wyjściem z własnej połowy, bo jednak gramy w 10. Ale mogę się mylić.

11

Kolejny wylew Ter Stegena w LM. Klasyk w jego wykonaniu.

1

@SawneyBean Nie trafią do Niemiec, to zostaną u nas. A w przypadku inżynierów, to raczej nie jest dobra wiadomość.

0

@pikass14 Trudna sytuacja u Ciebie w mieście?

0

@T^L Obecnie Leo byłby świetnym jokerem wchodzącym z ławki. Natomiast gdyby Flick trenował Barcę w najlepszych latach Leo, to nawet mało biegający Messi byłby kluczowym graczem u Niemca. Co oczywiście nie jest niczym dziwnym, bo w końcu mowa o GOAcie tej dyscypliny.

2

@barcelonaLM A jednak niektóre komentarze potrafi poprawnie napisać.

0

@T^L I wciąż dałby mnóstwo goli, asyst i pięknych zagrań :)

0

@NorbiTBOB To potwierdzona wypowiedź? Bo trochę zalatuje fejkiem.

7

@Borneo Może nie wiedzą co to jest ,,powosz" i dlatego mają to w d*pie?

4

@barcelonaLM To Ci chłop wytłumaczył, jak 10mln ludzi pośrednio okradali państwo xD

1

@Borneo Polityka to czysta kalkulacja. Jak coś się wizerunkowo opłaca, to trzeba robić. A co do pomocy Ukrainie, to dobrze, że Polacy dali radę, bo państwo jak zwykle nie było na nic przygotowane.

0

@Borneo Zajmuje się powodzią, bo doskonale wie, że dobrze to wygląda wizerunkowo. Takie zagrywki sprawią, że pewna grupa ludzi się na niego ,,nabierze" Kaczyński też to kiedyś wiedział, ale dawno odleciał i stracił orientację w tym, co warto robić, żeby dobrze wypaść przed obywatelami.

17

@Borneo Naprawdę jesteś tak naiwny i myślisz, że Tuska nie interesuje własny tyłek? xd On właśnie z tego powodu jest z powodzianami.

1

@FCB_dimiC Kto się śmieje?

0

@mekston Każdy ma inne wymagania. Dla mnie skończenie tenisa, to wygranie wszystkiego co wygrał Djoko (każdy szlem, złoto IO, turniej mistrzów, każdy ATP 1000)

1

@mekston Ale w tweecie jest mowa o skończeniu tenisa, a Nadal nie zrobił tego, bo brakuje mu tytułów, które wymienił @MesQueUnClub96I nikt się nie spłakał tylko napisali fakty. Fani Nadala próbują wcisnąć narrację, że Hiszpan dawno temu ,, skończył tenis", co nie jest prawdą.

0

@FcPortoFan1999 37 lat a 22 to jednak jest różnica. Pewnie Djoko będzie chciał jeszcze zakwalifikować się do turnieju mistrzów, a do tego potrzebuje udanych występów w turniejach ATP 1000.

0

@FcPortoFan1999 Pewnie dlatego, że będzie grał dla reprezentacji w ten weekend.

0

@MesQueUnClub96 Gdzie ten mecz będzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?