Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Chyba nie tylko przez aferę, bo jak widać można mieć ich mnóstwo, a i tak wygrać wybory xd
1
@Borneo Skończyło się tak jak z Clintonową. Pisałem ci ostatnio, że poparcie aktorek i piosenkarek niewiele jej pomoże.
1
@michal26 Trump wygrywający w popular vote? O kurde, to faktycznie można nazwać deklasacją.
0
@barcelonaLM Ciekawe czy Obamowa miałaby szansę.
0
@Kgorecki2500 Popraw mnie, ale o ile dobrze pamiętam, to Clintonowa też nie wystąpiła?
1
@kaamil1910 A to jako plus czy minus? Bo różnie można na to patrzeć.
0
@Kuchar Tak ze cztery lata, aż Trump skończy kadencję, żeby nie było na niego? xd
2
@jacobFCB Tak samo jak Clintonowa. I wygląda na to, że obie przegrają z Trumpem.
1
@Arcybiskup To jest podobno polska i oczywiście ukraińska propozycja. NATO właśnie z USA na czele, nie dały na to zgody. Sikorski miał nawet czelność powiedzieć, że to jest nasz konstytucyjny obowiązek xd
1
@Arcybiskup ,,Kamala do jego kontynuacji cudzymi rękami (Polaków)" Co konkretnie sugerujesz?
0
@MesQueUnClub96 Stołek prezydenta :)
1
@CLS63AMG Kiedy demokrata wygrał w Teksasie? Bo w Kalifornii ostatnim republikaninem był chyba Reagan/Bush senior? Trochę lat już minęło.
1
@MessiForeverTheBest Pytałeś kiedy polityka była kulturalna. To dałem ci przykład, że dawniej chociaż w debatach można było tę kulturę zobaczyć. Obecnie nawet tego nie ma, a kandydaci zachowują się jak przekrzykujące bachory w przedszkolu.
1
@Matheu12 Dla mnie Kamala to taki sam przypadek jak Hillary Clinton. Brak charyzmy jest bardzo widoczny. Clintonowa przejechała się na opieraniu kampanii na aborcji i przekonywaniu kobiet, że mają na nią głosować, bo jest kobietą xd Zobaczymy jak na tym wyjdzie Harris.
0
@MessiForeverTheBest Porównaj sobie dawne debaty w USA do tych teraz. Przepaść jeżeli chodzi o kulturę i szacunek do przeciwnika. Polecam np Reagan - Carter.
0
@TheNekro94 To inni nie powinni zniżać się do jego poziomu, tylko załatwić go kulturą osobistą.
0
@MesQueUnClub96 Dziwna decyzja z tym odpuszczeniem Paryża i teraz Turynu. Dwa trofea do obrony, a przede wszystkim punkty. Spory spadek w rankingu chyba się szykuje i trudna drabinka w AO.
0
@Kgorecki2500 Nie wiem czy taki giga chad. On się nie ubrudził błotem, bo pomagał ludziom po powodzi, tylko go nim obrzucili.
0
@Xxxbarca4ever Przecież on nie umniejszał naszej obronie. Stwierdził tylko, że kamery nie są dokładnie ustawione i ten obraz, który widać w TV nie oddaje tego co na Varze.
1
@tbas Ale to nie wyrównali stawek za wygranie szlema i turniejów ATP 1000? @mekston
1
@Sysia11 Oni mają tylko to, co wygrali w pierwszym etapie, a nie kwotę za cały odcinek.
0
@Borneo To normalne, że Obama popiera kandydatkę demokratów. Przecież nie poprze Republikanina. Clintonową też popierała z innymi gwiazdami (Beyonce, Meryl Streep itd), a jednak to nie wystarczyło, żeby Hillary wygrała. Tutaj może być podobnie. A co do układu Trump - Melania to wszyscy o tym wiedzą i nie jest to żadna nowość. Clintonowie też mają takie małżeństwo xd
0
@Borneo Jakiej Melani? Żona Trumpa oficjalnie popiera jego przeciwniczkę?
1
@Ojciec5tkidzieci Jeden z nich oglądał, ale nie pamiętał odpowiedzi xD
0
@MesQueUnClub96 Nie czepiaj się Nadala. On całe życie był kontuzjowany. Gdyby nie to, miałby 50 szlemów i ze 20 wygranych turniejów mistrzów.
3
@Kredon Ona dalej nie załapała czemu bułka kosztowała 20, a nie 40gr xd
0
@Marian_Pazdzioch @FcPortoFan1999 Łatwe pytania dzisiaj są.
0
@SawneyBean Ja to wszystko co napisałeś o Ukraińcach wiem. Zdaję sobie sprawę, że dla wielu ludzi Bandera jest bohaterem, bo przecież w ich przekazie uratował tysiące Ukraińców, którzy byli gnębieni przez Polaków. Rząd też tam ma takie podejście. Nie tak dawno jeden z ich przedstawicieli porównywał rzeź wołyńską do akcji ,, Wisła". Oni nam nie pozwolą na ekshumacje ofiar, bo świat dowiedziałby się, w jak barbarzyński sposób potrafią zabijać Ukraińcy.
Rosja dla mnie jest tak samo syfem, który trzeba trzymać jak najdalej od naszych granic. Masz swoje przekonania, a ja swoje i wątpię, żebyśmy mieli się przekonać do swoich racji. Dla mnie lepiej, żeby Ukraina pozostała na mapie.
Jeżeli chodzi o Niemców, to chyba jednak trochę inna mentalność. U nich dużo osób (oczywiście nie wszyscy) wstydzi się tego, co robił Hitler.
0
@SawneyBean Biedna Rosja, wiecznie pokrzywdzona i prowokowana przez zachód. I kto tu kupuje tanią propagandę?
Ja natomiast trzymam kciuki, żeby jak najwięcej rosyjskich żołnierzy zostało wyeliminowanych przez Ukraińców. A poza tym kogo nazywasz ukraińskim syfem? Cywilów w tym dzieci, którzy giną od rosyjskich rakiet? Ludzi, którzy tracą dorobek życia?
A co do scenariusza ataku Rosji na inne państwa, to nigdy nie mów nigdy. Wszystko zależy od USA. Jak sobie odpuszczą Europę, to będzie tutaj gorąco. Zwłaszcza jeśli Rosja zajmie Ukrainę.
0
@FcPortoFan1999 Reagan też miał dwie kadencje, a później Bush senior jedną, co w sumie daje 12 lat. Raczej nie do zrealizowania obecnie. Ale tak naprawdę, to ludzie chcieli 3 kadencji Reagana, a nie pierwszej Busha. Reagan, Clinton, Bush junior, Obama wszyscy po 8 lat, więc się da. Ale społeczeństwo jest tak mocno podzielone, że będzie o to coraz trudniej.